Lastik Grubu

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan araçlardan biri olan bisikletler için özel ürünler üretilir. Bu parçalar bisikletin rahat kullanımı için büyük avantajlar sağlar. Markalar tarafından özenle tasarlanan parçalar arasından yapacağınız seçimlerle bisikletinizi özelleştirebilirsiniz. Bisiklet lastik modelleri güvenli bir sürüş için gerekli olan koşulları sağlar. İç ve dış lastik yapısından oluşan bu ürün oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Ürün çeşitlerine kullanıma bağlı olarak aşınma, yırtılma veya delinme gibi istenmeyen durumlar gözlenmez. Yol bisikleti lastiği modelleri uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Genişlik, jant gibi farklı özellikleri bakımından çeşitlilik gösteren ürünleri kullanım amacına uygun olarak tercih edebilirsiniz. Uzun yolculuklarda kullanabileceğiniz dayanıklı modeller güvenlik sağlar. Aynı zamanda bisiklet deneyiminizi keyifli bir hale getiren bisiklet lastik çeşitleri şehir içinde veya arazide kullanılabilir. Engebeli arazilerde güvenli ve rahat bir sürüş şekli oluşturan ürün çeşitleri farklı ölçülere sahiptir. Ağırlık özelliğine göre ölçülerini belirlediğiniz modellerle farkı hissedebilirsiniz. Ürünlerin tamamı pratik bir şekilde bisiklete monte edilebilir. Kısa süre içinde değiştirilebilen ve kullanıma hazır hale getirilen bu ürünlerle büyük bir konfor elde edebilirsiniz. Zırhlı bisiklet lastiği modelleri spor amaçlı kullanımlar için idealdir. Sürüş esnasında lastik patlamasına engel olan özel yapısı ile adından söz ettiren bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Jant genişliği hız kontrolünün yapılması açısından önem taşır. Bisiklet lastik 26 jant özelliği ile standart bir kullanım fırsatı sunar. Bisiklet kullanımı sırasında denge kurmayı kolaylaştıran bu ürün geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yetişkinler için özenle tasarlanan 26 jant lastik modellerini severek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda zemini sıkı bir şekilde tutarak kaymalara engel olan bu ürün ideal bir yükseklik sağlar. Bisiklet lastiği 14 jant modelleri patlamaz iç ve dış yapısıyla avantaj sağlar. Yağmurlu günlerde ıslak zeminin kayma tehlikesi oluşturma potansiyeli artar. Bu durumu ortadan kaldıran kalın bisiklet lastiği modelleri belirli bir hız aralığında güvenli kullanım imkanı tanır. Bisikletin performansını artıran ürünler dönüşlerde denge kabiliyetini artırır. Aynı zamanda bu modeller özel bir yapıdan oluşur. Geliştirilen yapısıyla ön plana çıkan patlamayan bisiklet lastiği çeşitleri yolda bulunabilen cam parçası, diken gibi zarar verici durumlara karşı direnç gösterir. Üstün yapısıyla kusursuz bir kullanım sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bisiklet Lastiği Modelleri

Bisiklet lastik markaları dayanıklı ve kaliteli modelleri sizlerin beğenisine sunar. Bisikletin güçlendirilmesi ve rahat kullanımı için ideal olan modelleri inceleyebilirsiniz. Bisiklete ekstra bir performans kazandıran bisiklet geniş lastik seçenekleri patlama veya yırtılmalara karşı dirençlidir. Kullanılacak olan zemine göre çeşitlilik gösteren modeller konfor sağlar. Aynı zamanda estetik bir görünüme sahip olan modeller mevcuttur. Farklı renkler kullanılarak üretilen tasarımlar herkesin ilgisini çeker. Bisiklet iç dış lastik renkleri birbiriyle uyumlu olacak şekilde belirlenir. Tek renk olarak tasarlanan modellerin yanı sıra iç ve dış lastik için farklı tonların kullanıldığı çeşitler mevcuttur. Yanak rengini zevkinize bağlı olarak belirleyebilirsiniz. Bisiklet lastiği markaları kaliteli üretim anlayışı ve tecrübesiyle sizlere hitap eder. Tercih edebileceğiniz ürün modellerinden bazıları şunlardır:

 • Bisiklet iç lastik modelleri esnek ve dirençli yapısıyla dikkat çeker. Sıklıkla değiştirmeye gerek olmayan bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
 • Lastik ölçülerine göre belirleyeceğiniz ürün çeşitleri arasından doğru bir seçim yapabilirsiniz.
 • Her türlü riskli duruma karşı güvenlik konusunda destek sağlayan bisiklet zırhlı lastik modelleri etkili avantajlar sağlar.
 • İnce lastik bisiklet modelleri hızlı ve rahat bir kullanım fırsatı sunar. Bu sayede şehir içi ulaşımda konforu yakalayabilirsiniz.
 • Lastik üzerinde bulunan dişli yapılar kalınlık ve sıklık açısından ayrı bir öneme sahiptir.
 • Ürünün sık dişlere sahip olması zemini kavramasını kolaylaştırır. Kaygan zeminlerde tercih edilen bisiklet lastiği 16 jant özelliğiyle zahmetsiz bir şekilde denge kurmanızı sağlar.
 • Dişsiz olarak tasarlanan lastikler günlük olarak kullanılan bisikletler için idealdir. Bu ürün özellikle yağışsız günlerde ve kaygan zeminlerde idealdir.
 • Dağ bisikleti lastiği kalın bir yapıda üretilir. Engebeli alanlarda toprak üzerinde kayma riskine karşı direnç oluşturan bu ürünü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Ayrıca kalın diş yapısına sahip olan bisiklet kış lastiği modelleriyle eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra kalın yanaklı lastik bisiklet lastiği çeşitleri kış ayları için uygun özelliklere sahiptir.
 • Spor amaçlı veya hobi olarak tercih edilen bisiklet lastik önerisi avantajlarından faydalanabilirsiniz.
 • Hava basıncını belirli bir seviyede tutacağınız bisiklet dış lastik çeşitleri esnek dokusuyla sarsıntı miktarını azaltır. Bu durumda aynı zamanda yalpalama veya fren yaparken kayma durumlarının önüne geçilebilir.
 • Bisiklet lastiği 14 jant çeşitleri çocuklar için kullanılabilir. Bu model bisiklet sürerken denge kurma ve konsantrasyon yeteneklerini geliştiren çocuklar için mükemmel bir fırsat oluşturur.
 • Kilo dengesini ve vücut formunu korumak için kullanılan bisikletler için güvenli bir sürüş sağlayan ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.
 • Günlük olarak bisiklet kullanımı sırasında tercih edeceğiniz spor ayakkabı modelleri ayağın dinlenmesini sağlar. Sağlığınızı korumaya yardımcı ürünlerle farkı yaşayabilirsiniz.
Bisiklet Lastiği Avantajları

Geniş kullanım alanı ile sürüş kalitesini artıran ürünler günlük olarak kullanılabilir. Bisiklet lastiği 28 jant ve 14 jant aralığında üretilen modelleriyle çeşitlilik gösterir. Bisiklet boyutuna, ağırlığına ve kullanım amacına göre doğru bir tercih yapabilirsiniz. Bu sayede sınırsız konforun yanı sıra güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Elektrikli bisiklet lastiği modelleri de avantajlı gruplar arasında yer alır. Ulaşım amacıyla tercih edilen scooter modellerinin yanı sıra sık olarak kullanılan elektrikli bisikletler özel boyutlara sahip olan lastiklere ihtiyaç duyar. Belirli bir hızda ilerleyen bu araç için yüksek direnç özelliği bulunan modeller seçilmelidir. Bisiklet asfalt lastiği çeşitleri bu konuda tercih edilebilen ürünler arasında yer alır. Aracın ağırlığına bağlı olarak değişen özelliklere sahip olan bu ürünlere göz atabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Bisiklet Lastik Fiyatları

Bisiklet lastik fiyatları herkesin bütçesine uygun şekilde belirlenir. Farklı ölçülerde olabilen bisiklet jant lastik modeline göre belirlenebilir. Uygun çap ve yanak kalınlığı ile inanılmaz bir keyif elde edebilirsiniz. Elektrikli bisiklet lastik fiyatlarının da bütçe dostu olduğunu söylemek mümkündür. Rahatlıkla alabileceğiniz bu ürünlerle rahatlığı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda güvenliğiniz için sağlam ve dayanıklı ürünlere öncelik verebilirsiniz. Bisiklet lastiği ne kadar sorusuna gerek kalmadan tercih edeceğiniz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bisiklet lastik fiyatları ne kadar diye bakıldığı zaman genel anlamda oldukça uygun olduğu görülür. Bisiklet lastiği en ucuz fiyatlarla alabileceğiniz modellerden oluşur. Tüm ürünlere Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bisiklet Lastik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu ürünün seçiminde kullanım amacı ve zemin özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda göz zevkinize hitap eden renklerde tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Manevra ve fren kabiliyetini artıran bisiklet gidon lastiği çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Bisiklet Lastiği Çeşitleri Nelerdir?

Bu ürünün çok sayıda çeşidi bulunur. Bisiklet lastik modelleri kullanım ve konfor anlamında avantajlı fırsatlar sunar. Bu ürün çeşitleri farklı jant özelliklerine sahip olabilir. Ayrıca çivili, dişli, dişsiz gibi farklı seçenekler de mevcuttur.

Bisiklet Lastiği Avantajları Nelerdir?

Pratik bir kullanım fırsatı sunan bu ürünün avantajları modele göre farklılık gösterir. Bisikletin zemine tam olarak oturmasını ve tutunmasını sağlayan seçenekler kusursuz bir deneyim yaşatır. Bisiklet çivili lastik modelleri ise kışın yağışlı havalarda işlev gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bisiklet Lastik

3495 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Bisiklet
Bisiklet
Yedek Parça & Bakım
Yedek Parça & Bakım
Lastik Grubu
Lastik Grubu
İç Lastik
İç Lastik
Dış Lastik
Dış Lastik
Yama & Tamir Malzemeleri
Yama & Tamir Malzemeleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 3495 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/60003468/60007050