Bisikletin zemin ile temasını sağlayan lastikler, bisikletin en fazla zarar gören parçasıdır. Dış lastik ve iç lastikten oluşan bisiklet lastikleri, sürüş sırasında zamanla yıpranarak zarar görür. Yıpranan lastikleri değiştirmek ve tamir etmek için bisikletinize uygun lastiği ve lastik tamir malzemesini temin edebilirsiniz.

Bisiklet lastik çeşitleri arasında farklı özelliklere ve uzunluklara sahip iç lastik çeşitleri, dış lastik modelleri, lastik tamir kitleri, özel levyeler, şişirme tüpü ve daha birçok ürün yer alır. İç lastik türleri arasında sentetik kauçuktan üretilen veya lateksten üretilen çeşitler bulunur. Özellikle uzunlukları değişen iç lastik çeşitlerinde sibop türü değişen modelleri ve iç lastiği takmanızı kolaylaştıracak iğne bölümlerini inceleyebilirsiniz. Şişirme için oto tipi sibop bölümü ve ince sibop tipi bulunun ürünlerden bisikletinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bisiklet iç lastik fiyatları ise ürünlerin kalitesine bağlı olarak değişir. Kategoriden ürünlerin kalitesini ve fiyatlarını karşılaştırarak uygun ürünü satın alabilirsiniz.

İç lastik çeşitlerinin yanında diş lastik çeşitleri, kullanılacak arazının türüne bağlı olarak değişir. Şehir içinde ve arazide kullanım için üretilen modellerin özelliklerini, lastik ağırlığını ve ölçüsünü öğrenebilirsiniz. Az kaygan zeminde hızlı sürüş yapmak için tasarlanan dişsiz lastikler, şehir içinde ideal bir kullanım sunar. Kaygan zemin lastikleri ise küçük dişli modelleri ile ıslak zeminlerde başarılı bir sürüş imkanı verir ve tutunmayı yüksek oranda arttırır. Kullanım amacına ve kullanacağınız zemine uygun seçmeniz gereken lastikler arasında farklı diş özelliklerine sahip ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Her türlü arazide kullanıma uygun 67 TPI kevlar teknoloji ile üretilmiş performans lastikleri ise hobi spor grubu bisikletler için uygun bir seçim olur. Dış lastik modellerinde klasik bisikletlerde kullanabileceğiniz 26’’ lastik çeşitlerini bulabilirsiniz. Hamur yapısı sayesinde yüksek performansta tutunma sağlayan ve dönüşlerde ekstra tutunma kabiliyeti olan ürünler daha güvenli kullanım sunar. Aynı zamanda lastiklerde dışa bakan yanak kısmı renkli olan ürünleri ya da tamamen renkli lastikleri tercih edebilirsiniz.

Bisiklet lastikleri arasında yol bisikleti için uygun ürünler de yer alır. Özellikle ince tırtıklı güçlendirilmiş lastikler, diken ve cam gibi parçalara karşı dayanıklı yapısı ile zorlu yollarda başıyla kullanılır. Farklı bisikletlere göre üretilen lastik modellerinin fiyatları ise özelliklerine bağlı olarak değişir. Tutunma oranı yüksek, ince tırtıklara sahip ve yağmur olukları bulunan lastikler fiyatları ile farklı bütçelere hitap eder. Yol lastiği olarak kullanılan ürünler ise kalitesi ile paralel fiyatlara satılır. Fiyatları ile farklı bütçelere hitap eden ürünlerin özelliklerini inceleyebilir, size uygun dış bisiklet lastiği satın alabilirsiniz.

İç ve dış lastik çeşitlerinin yanında lastik tamiri için gerekli olan farklı malzemelere de ulaşabilirsiniz. Tamir malzemeleri arasında ayaklı pompa, lastik tamir spreyi, şişirme tüpü, pompa ucu, lastik levyesi gibi farklı ürün çeşitleri bulunur. Lastik değişmek için birden fazla işlevi bulunan fonksiyonel çakılar ise işlerinizi kolaylaştırır. Özellikle bisikletle çıktığınız uzun yolculuklarda işinize yaracak tornavida ve gergi anahtarlı çakıları seçebilirsiniz. Dış lastiğe uygun yamaların yanı sıra iç lastiğe uygun yamalar pratik bir kullanım sunduğu için lastiği kolayca onarmanıza imkan verir. Dış lastik yamalarında farklı parça sayısı ile satılan ve özel yapıştırıcı ile kolayca kullanabileceğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Tamir malzemelerinin fiyatları ise ürün türüne göre farklılaşır. Lastik değişimi esnasında kullanacağınız çok işlevli çakı modellerinin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Yama setleri ise parça sayısına bağlı olarak oldukça cazip fiyatlara satılır. Özellikle iç lastik yamalarını uygun fiyatlarda bularak kolayca satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bisiklet Lastik

1.927 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. CST Bisiklet Lastikleri
  2. Schwalbe Bisiklet Lastikleri
  3. Michelin Bisiklet Lastikleri
  4. Mitas Bisiklet Lastikleri
  5. HSGL Bisiklet Lastikleri
  6. Maxxis Bisiklet Lastikleri
  7. Vittoria Bisiklet Lastikleri
  8. Compass Bisiklet Lastikleri
  9. Continental Bisiklet Lastikleri
  10. Rubena Bisiklet Lastikleri
  11. Spectra Bisiklet Lastikleri
  12. Mitas Rubena Bisiklet Lastikleri
  13. Irc Bisiklet Lastikleri
  14. Pumalas Bisiklet Lastikleri
  15. Anlas Anadolu Lastik Bisiklet Lastikleri
  16. KNT Bisiklet Lastikleri
  17. Kenda Bisiklet Lastikleri
  18. Chaoyang Bisiklet Lastikleri
  19. VELOMANN Bisiklet Lastikleri
  20. Super B Bisiklet Lastikleri
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Cinsiyet
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/60003468/60007050
Başa dön