Selin Kolonya

Selin kolonya daha iyi hissetmek için her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler tasarlar. Farklı şişe boyları ile tasarlanan kokular dilediğiniz her anda sizlerle olur. Ferah ve tazeleyici kokuları unutulmaz kılan Selin kolonya, birçok kişinin tercih ettiği seçenekler sunar. Çok çeşitli geniş ürün yelpazesi kullanıcıya özgür seçim yapma şansı tanır. Yetişkinlerden çocuklara kadar her yaş kesiminin ilgisini çekecek kokular ve şişe boyları mevcuttur. Bunun için siz de hoşunuza giden kokuları kolayca satın alabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun olan kokular ile dilediğiniz anda ferahlayabilirsiniz. Selin kolonyası, temizlik bağlamında da oldukça işinize yarar. Yüksek alkol oranı ile bakteri ve mikropları yok ederek daha temiz yüzeylere kavuşmanıza yardımcı olur. Bu durumda genellikle Selin limon kolonyası kullanılsa da diğer bütün kokuların da etkisi yüksektir. Böylece birbirinden etkileyici kokuları tereddüt etmeden kendiniz için satın alabilir ya da özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Selin kolonyası gelenekselden modern kokulara kadar çok farklı kokular barındırır. Bunlar odunsu ardıç ve ladin, çiçeksi gül ve nergis ya da meyveli nar ve portakal kokuları olarak karşınıza çıkar. Farklı aromalara sahip olan bu kokular sayesinde kendi benliğinize en yakın olanı rahatça keşfedebilirsiniz. Doğum günü, yılbaşı ve diğer özel kutlamalarda armağan etmek için bu kokular oldukça ideal seçeneklerdir. Kolonya kullanımı yaşam alanlarında çok yaygın olduğundan, gelen misafirlere de ikram edilir. Temizliğin bir parçası olarak değerlendirilebilecek olan kolonya, misafir ağırlarken de bu amaçla kullanılır. Böylece eve gelen misafir güzel kokular ile karşılanırken aynı zamanda selamlaşmadan önce el hijyeni sağlanmış olur. Bu durum her iki tarafın her anlamda daha sağlıklı bir iletişim kurması için zemin hazırlar.

Selin kolonya çeşitlerinin fazla olması bu gibi durumlarda oldukça işe yarar. Çünkü geniş ürün yelpazesi her yaşa hitap eden kokular sunduğundan kolayca seçim yapılabilir. Bunun dışında Selin kolonya el dezenfektanı olarak da kullanılabilir. El hijyeninin sağlanmasında etkili olan temel yapı taşı kolonyanın içinde bulunan alkol oranıdır. Selin kolonya da alkol oranı ise 80 derece olarak ayarlanır. 80 derece alkol bakteri ve mikropların öldürülmesinde son derece başarılıdır. Ayrıca hiçbir ürünün hayvanlar üzerinde denenmiyor olması hayvansever bireylerin de dikkatini çeker. Siz de doğaya ve çevreye duyarlı bu ürünleri güvenle kullanabilir, sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Selin Kolonya Çeşitleri

Selin kolonya çeşitleri hoş kokulara sahiptir. Tazelenmek istediğiniz zamanlarda farklı ürün seçeneklerinden birini kullanarak bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Selin kolonya ardıç, hanımeli, mavi ladin, bahçe gülü, lavanta, ıhlamur gibi farklı çiçek ve ağaç kokularından üretilir. Bu kokular sizlere alışılmışın dışında bir kolonya sürme keyfi yaşatabilir. Ardıç kokusu odunsu ve doğal bir koku olarak karşınıza çıkar. Kokulu ardıç ağacından elde edilen kolonya sayesinde kendinizi çam ormanlarının derinliklerinde hissedebilirsiniz. Bu duygu içinizi ferahlatarak huzuru yakalamanıza yardımcı olur. Hanımeli ise bahar akşamlarının tatlı sıcaklarını hatırlatacak bir kokudur. Yazın gelişini müjdeleyen hanımeli ile bir ilkbahar havası yaşayabilirsiniz. Selin hanımeli kolonyası her kullanımda beyaz çiçeklerin dalından saçtığı kadar güzel bir koku saçar. Çok tercih edilen bir başka koku ise Selin mavi ladin kolonyasıdır. Mavi ladin, bir çam türü olup görünümü son derece eşsiz olan bir bitkidir. Mavi yaprakları ile sıra dışı bir görünüme sahip olan ağacın kokusu da bir hayli popülerdir. Bundan dolayı mavi ladin kolonyası sıklıkla tercih edilen türler arasında yer alır. Mavi ladin Selin kolonya fısfıs olarak da kullanılabilir. Fısfıs şişe kullanmak daha pratiktir. Çantanızdan çıkardığınız fısfısı dilediğiniz yere püskürterek pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle yüzey temizlerken pratik olan bu çeşitler kısa sürede hijyene ulaşmanızı sağlar. Bu sayede temas ettiğiniz yüzeylere sıkarak her anınızı tertemiz geçirebilirsiniz.

Daha geleneksel olan ve yaygın olarak kullanılan Selin kolonya çeşidi ise bahçe gülüdür. Bahçe gülü kolonyası mis gibi güllerin ortasında hissettirecek kadar iç açıcı bir formüle sahiptir. Tatlı anıların canlanmasına yardımcı olan bahçe gülü zihninizi tazeler. Sakinlik ve dinginlik peşinde olanlara ise lavanta önerilir. Lavantanın yatıştırıcı kokusu özellikle baş ağrısı problemi yaşayanları daha iyi hissettirecek etkiye sahiptir. Aynı etkiye ıhlamur kokusunun da neden olduğu bilinir. Sıcak kış gecelerini anımsatan ıhlamur ile güzel anılar biriktirebilirsiniz. Günlük kullanıma uyum sağlayan kokuları ev, ofis, okul, hastane, restoran gibi değişik yerlerde kullanabilirsiniz. Temizlik kültürünün vazgeçilmezi olan Selin kolonya nerede satılır ya da nasıl kullanılır soruları ile yapılan bir araştırmadan sonra kendinize en çok uyan kokuyu rahatça belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz koku uzun süreler boyunca vazgeçilmeziniz olsa da diğer kokulara da fırsat vermeyi unutmamalısınız.

Selin kolonyanın çiçeksi ve odunsu kokuların yanında meyveli kokuları da bulunur. Bu kokular fresh ve taze bir ortam yaratmak için başvurabileceğiniz özel kokulardır. Örneğin Selin kolonya yasemin, nergis, limon, portakal çiçeği, greyfurt, nar gibi bitki ve meyvelerden de elde edilebilir. Yasemin ve nergis çiçekleri beyaz tomurcukların saf güzelliği ile taze kokusunu barındırır. Bu kokular sayesinde birbirinden etkileyici Selin kolonya çeşitleri ortaya çıkar. Ayrıca yasemin kokusu uyarıcı kokular arasında sayılabilir. Nergis çiçeği ise buram buram kokan ve kokusunu çevresindeki herkesin duyabileceği kadar yayan bir çiçektir. Bu nedenle Selin nergis kolonyası, has çiçeği kadar güzel kokan ve psikolojik açıdan rahatlamaya yardımcı olan bir kolonya çeşididir. Bütün bu hoş kokuların bulunduğu bir marka olarak Selin kolonya ne kadar diye merak edenler fiyatları incelediğinde uygun seçeneklerle karşılaşabilir.

Çok Yönlü Kullanımı ile Selin Kolonya

Çok yönlü bir kullanıma sahip olan Selin kolonya büyük küçük herkes tarafından farklı amaçlar için kullanılır. Bu amaçların başında hijyen sağlamak gelse de bazen sadece güzel koku koklama ihtiyacını gidermek için de kolonyaya başvurulabilir. Selin kolonyasının bu çok yönlü kullanımı şu şekilde sıralanabilir:

  • Selin kolonya nemlendiricili seçenekleri sayesinde el bakımında sıklıkla kullanılır. Bu sayede özellikle soğuk havalarda vazgeçilmeziniz olabilir. El ve tırnak etleriniz her zaman daha bakımlı görünür.
  • Mikrop öldürücü özelliği sayesinde ufak çaplı yaraların temizlenmesinde kullanılabilir. Sıyrık, çizik gibi yaraların dezenfekte edilmesinde tercih edilebilir.
  • Gelen konuklara ikram etmek için ideal bir seçenektir. Bu ikram saygı ve hürmet göstergesidir.
  • Selin kolonyayı sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
  • Yüzey temizliğinde maksimum hijyene ulaşmak için en çok kullanılan maddelerden biridir. Siz de kolonya ile sık temas ettiğiniz yüzeyleri silebilirsiniz.

Selin nemlendiricili limon kolonyası içerisinde yer alan gliserin sayesinde her kullanımda ellerinize bakım yapar. Ellerinizin soğuktan ya da dış etkenlerden kuruyup çatlamasını önler. Cildin pH seviyesini dengelediği için ellerinizin her zaman bakımlı ve güzel görünmesini sağlar. Dermatolojik olarak test edilen ürün teninize nazik davranarak güzel koku etkisi dışında yumuşaklık da verir. Bu sayede yumuşacık ve pürüzsüz ellere sahip olabilirsiniz. Neme doymuş elleriniz olumsuz hava koşullarından en az düzeyde etkilenir. Böylece ellerinizin üzerinde soyulma, çatlama tarzında döküntüler meydana gelmez. Selin kolonya 80 derece olmasından dolayı ufak yaraların temizlenmesi için de kullanılır. Bu özelliği sayesinde küçük kazalarla teninizde açılan kesiklerin mikrop kapmasını önleyebilirsiniz.

Temizlik ile çok sık bağdaştırılan kolonya sadece el temizliğinde değil yüzey temizliğinde de kullanılır. Özellikle kapı kolu, sandalye kolu, pencere pervazı, bilgisayar, elektrik açma kapama anahtarları gibi sık temas edilen yüzeylerde etkilidir. Bunun yanında araç içinde araba direksiyonu, vites ve kapı kolları için de vazgeçilmez bir dezenfektan görevi görür. Hijyen sağlarken aynı zamanda otomobil parfümü olarak kullanılabilir. Yolculuk sırasından büyük konfor sağlayan kolonyayı oturduğunuz koltuk kenarlarını silmek için kullanabilirsiniz. Toplu taşımalarda iken bir yere dokunma mecburiyeti yaşadığınız zaman hızlıca ellerinizi Selin kolonya ile dezenfekte edebilirsiniz. Bu şekilde bir kullanım sizi mikrop ve virüslere karşı koruyabilir. Bütün bu avantajlardan yararlanırken aynı zamanda güzel kokulara sahip olmak için Selin kolonya satın al seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kolay Taşınabilir Selin Kolonya Ürünleri

Selin kolonya cam şişe, bidon ve sprey boyutları ile çeşitlenir. İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü sunmak için çeşitlenen kolonyalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede kendinize hitap eden ürünü bulabilirsiniz. Selin cam şişe kolonya son derece duru, şık ve zarif yapısı ile karşınıza çıkar. 180 ml olarak üretilen cam şişelerin üzerinde sahip oldukları kokunun ana malzemesi olan bitkinin resmi yer alır. Örneğin ardıç kolonyasında ardıç ağacı resmi vardır. Bu sayede hangi kokunun hangi bitkiden geldiğini kolayca anlayabilirsiniz. Doğal çiçekler, ağaçlar ve meyvelerden oluşan Selin kolonya kokuları sizlere naturel bir deneyim yaşatır. Bu sayede doğadan gelen taze ve etkileyici çiçeklerin özlerinden elde edilen değerli kokularla buluşabilirsiniz.

Selin kolonya bidon çeşitleri ise 1 litre ve 5 litre olacak şekilde üretilir. Bidon kolonya almanın avantajları göz önünde bulundurulursa mantıklı bir seçimdir. Özellikle kalabalık ortamlar için kullanılacak olduğunda son derece işe yarayan bidonlar sayesinde bolca kolonyanız olur. İhtiyaç duyduğunuz her an biten küçük şişelerinizi kolayca tazeleyebilirsiniz. Ayrıca bidon kolonya almak küçük kolonya almaktan daha ekonomik olabilir. Bu sayede 5 litrelik kolonya alarak hesaplı bir alışveriş yapmış olursunuz. Fakat Selin kolonya mini, küçük şişelerin de birçok avantajı bulunur. Minik şişeler boy olarak ufak olduklarından hemen hemen her yere sığar ve kolayca taşınabilir. Sadece boyutları değil kullanım alanları açısından bidonlardan ayrılır.

Küçük kolonyalar taşınabilirlik açısından daha avantajlıdır. Ufak boyutları sayesinde dilediğiniz yer yere götürebilirsiniz. Bu sayede her yerde kolonya ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Taşınabilirliği en kolay olan çeşit ise Selin cep kolonyası çeşididir. Bu kolonya 35 ml olduğu için oldukça ufak ve bir görüntüye sahiptir. Selin cep kolonyasını sadece cebinizde değil çantanızda da rahatça taşıyabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde yanınızda olan bu kolonya ihtiyaç duyduğunuzda temizlik ya da rahatlama sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede kendinizi her an tazelenmiş hissedebilirsiniz. Bu ürünler yalnızca güzel bir koku koklamak istediğiniz de bile size en iyisini sunmak için tasarlanmıştır. Bu çeşit ufak bir kolonya çocuklarınızın da dikkatini çekebilir. Ufak olmasından dolayı okul çantalarında da taşınır. Çanta da taşımaya uygun olan bir başka boyut ise Selin kolonya sprey çeşididir. Orta boyutlara sahip olan sprey kolonya 100 ya da 150 ml şeklinde üretilir.

Ferah ve Taze Kokulara Sahip Selin Kolonya Yorumları

Ferahlatıcı kokulara sahip olan Selin kolonya yorum bölümlerinde kullanıcıların deneyimleri yer alır. Selin kolonya tüketicileri markanın en çok tercih edilen kokularından yeni çıkanlara kadar hepsini deneyebilir ve yorumda bulunabilir. Her şişedeki kolonya kokusu farklı olduğu için kokuları deneyimlerken arasında favori kokular seçebilirsiniz. Böylece kendi tarzınıza en uygun Selin kolonyayı bulabilirsiniz. Limon kolonyasından ardıç kolonyasına kadar birçok ürünün olması sizlere geniş bir yelpazeden seçim yapma imkânı sunar. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından kurtulmak için kolonyanın serinletici etkisinden yararlanabilirsiniz. Bu etkiyi en üst seviyede hissetmenin yolu ise kolonyayı kullanmadan önce buzdolabında soğutmaktır. Soğuyan kolonyanın serinletici etkisi de artacaktır.

Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen limon, portakal, greyfurt gibi turunçgiller ailesine ait meyvelerden elde edilen kolonyalardır. Bunun nedeni ise bu meyvelerin canlandırıcı bir yapıya sahip olmalarıdır. Son derece canlandırıcı ve tazeleyici olan bu meyveler kullanıcıların öncelikli tercihlerini oluşturur. Yaz aylarında ferahlamak için kullanılan kolonyaların soğutularak kullanıldığı da bilinir. Siz de daha ferah bir his yaşamak için kolonyanızı soğutabilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen bir başka çeşit ise gül kokusudur. Nostaljik bir hava yaratan gül kokusu kolonyanın içindeki alkol gibi birleşince rahatlatıcı bir etki bırakır. Gergin olduğunuz durumlarda Selin kolonyasının rahatlatıcı etkisinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında kolonyanın kendinizi yorgun hissettiğiniz durumlarda ayıltıcı etkisinden de yararlanabilirsiniz.

Selin kolonyası parfümlü seçenekleri ile tüketicinin vazgeçilmezi olmayı başarır. Aynı kokulardan sıkılan tüketicinin keyifle kullanabileceği farklı kokular üreten Selin kolonya markası kullanıcıları memnun eder.  Farklı çiçeklerin harmanlanması ile elde edilen bu kolonyalar birçok insanın koku duyusuna hitap eder. Parfümlü kolonyayı teninize sürdüğünüz zaman güzel kokmanıza yardımcı olur. Bundan dolayı tıraş sonrasında ya da spor sonrasında Selin parfümlü kolonyadan yararlanabilirsiniz. Temiz tene uygulanmasına dikkat ettiğiniz takdirde güzel kokarak etrafınıza pozitif enerji yayabilirsiniz. Bu sayede daha özgüvenli hissedebilir ve insanlar ile güçlü iletişim kurabilirsiniz. Siz de Selin kolonya nasıl diye merak ediyorsanız yorum bölümlerine göz atabilirsiniz.

Selin Kolonya Fiyatları

Selin kolonya fiyatları kolonyaların boyutlarına göre değişiklik gösterir. Her kolonya şişesinin tasarımı boyutuna ve içinde barındırdığı kolonya miktarına göre değişiklik gösterir. Örneğin klasik Selin kolonyanın şişesi ile parfümlü olan Selin kolonyaların şeşleri tasarım açısından birbirinden farklıdır. Fakat her iki türde de şişeler şeffaf ve içi görünecek şekilde üretilir. İçerisindeki sıvı ise berrak ve saf görünür. Bu şekilde bir tarza sahip olan şişe tasarımı estetik açıdan da dikkat çeker. Bir başka farklılık ise bidonlar arasındadır. Selin bidon kolonya fiyatları normal kolonya şişelerine göre değişiklik gösterir. Bidonların içindeki miktar diğer şişelerden daha fazladır. Ayrıca bazı bidonlar mavi iken bazı bidonlar ise opak beyaz şeklinde üretilir.

Pratik temizlik ürünü olarak kolonyanın yanında ıslak mendil de kullanılır. Alkollü ve alkolsüz olarak ayrılan mendillerin fiyatları tıpkı kolonyalar gibi değişir. Islak mendil fiyatları mendilin kalitesi, paket içindeki mendil sayısı ve markası gibi parametrelere göre değişiklik gösterir. Kolonya da bazen paket şeklinde satılır. Bu paketin içinde ise küçük boy kolonya, büyük boy kolonya ve bidon kolonya bulunabilir. Bazı paketlerde ise sprey kolonya ve diğer kolonya boyutları mevcuttur. Bidon kolonyanın yanında verilen normal boy kolonyayı rahat doldurabilmek için bazı paketlerde huni bulunabilir. Bu huni yardımıyla biten şişenin içerisine bidondan kolonya ilave edebilirsiniz. Genel itibariyle uygun fiyatlara sahip olan Selin kolonya çeşitlerini rahatlıkla temin edebilirsiniz. Kolay ve hızlı bir alışveriş için Selin kolonya online satış imkânı da mevcuttur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Selin Kolonya

202 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Satıcı
Toplam 24 / 202 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/26012139/selin