Kişisel temizlik ve bakım malzemeleri üreticisi olarak bilinen Selpak markası, 1970’den beri kaliteli ve güvenilir ürünleriyle en fazla tercih edilenler arasındadır. Selpak; tuvalet kağıdından havluya, peçeteden mendile kadar ev, iş yeri ya da araba gibi her ortamda kullanabileceğiniz ürünleri tasarlayarak tüketicinin istifadesine sunar. Selpak kağıt mendil fiyatları, ürünlerin tasarımında kullanılan materyallerin kalitesine, bileşiminde kullanılan formüllere, kullanım alanlarının niteliğine ve ambalaj detaylarına göre değişiklik gösterir. İhtiyacınıza en uygun olan Selpak modellerine oldukça uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Selpak Mendilleri Her An Yanınızda Taşıyabilirsiniz

Kağıt mendil çeşitleri hem genel temizlik ve hijyen sağlamak için hem de kişisel bakım ve kurulama amacıyla gereksinim duyulan tek kullanımlık ürünlerdir. Çok amaçlı kullanım rahatlığı sunan ve yaşam alanlarınızda kolaylık sağlayan Selpak kağıt mendil alternatifleri, farklı özelliklerde tasarlanmış ergonomik ambalaj formlarında tüketicilerin ihtiyacını karşılar. Mini kağıt mendil paketlerini cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.

Cilt hassasiyetine karşı geliştirilen kremsi ve yumuşak formüllü yapıya sahip olanlar, ipeksi bir dokunuş hissi yaşatır. Selpak kağıt mendil fiyatları belirlenirken kullanıcıların ihtiyacını, zevkini ve bütçesini karşılayan özelliklerde olmasına önem verilir. Koku duyarlılığı olanlar ve parfümsüz kağıt mendil çeşitlerini tercih edenlere klasik, cilt hassasiyeti bulunanlara losyonlu, ferahlatıcı etki isteyenlere de mentollü ya da çiçek kokulu mendil çeşitlerini kullanması tavsiye edilir.

Selpak kağıt mendiller tasarlanırken alanında uzman mühendisler, dermatologlar ve yetkin üretim kadrosunun işbirliğiyle geliştirilir. Ürünlerin, kullanıcı ve doğa dostu özellikte olmasına büyük özen gösterilir. Klinik deneylerden ve dermatolojik testlerden başarıyla geçen kağıt mendiller; tahriş, kızarıklık, alerji gibi olumsuzluklara karşı tüketicilerin güvende olmasını sağlar.

Antibakteriyel Ürünler ile Hijyen Sağlayın

Günlük hayatınızda ve dış ortamlarda temiz veya hijyenik olmayan pek çok yerle temas etmek zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda, imdadınıza yanınızda taşıyabileceğiniz antibakteriyel ürünler yetişir.

Selpak’ın ıslak antibakteriyel cep mendilleri, bakterilere karşı savunmasız olan cildinize yüksek koruma sağlar. Hindistan cevizi kokusuyla da sizi mest edecek olan antibakteriyel mendil alternatifini güvenle tercih edebilirsiniz. Bu mendiller sayesinde dış mekânlarda da ihtiyaç duyduğunuz temizliği ve hijyeni kolayca sağlayabilir; kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Kutu Mendiller Hep Elinizin Altında Olacak

Selpak kağıt mendil kutu formlu tasarımları ev, iş yeri, ofis gibi ortamlarda ve araçlarda her an elinizin altında bulundurabileceğiniz ürünlerdir. Toz ya da sıvı kalıntıları temizlemek, kirli yüzeyleri silmek, yemek masasında kullanmak veya ellerinizi kurulamak için fayda sağlayan mendiller, kullan at rahatlığıyla yaşamınıza konfor sunar.

Selpak’ın kutu mendilleri, kutudan çekerek alınabilen pratik kullanım olanağı sağlar. Farklı kutu ve ambalaj tasarımları sayesinde gereksinim duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz.

Yan cepli kutular araçlarda kolaylık sunarken klasik mavi ve mor renkli alternatifleri mevcuttur. Eğer ‘’Ben klasik modellerden şaşmam.’’ diyorsanız, Selpak’ın klasik ambalajlı mini peçetelerini tercih edebilirsiniz.

Selpak Kağıt Mendil Özellikleri

  • Selpak kağıt mendillerin çeşitleri arasında her an yanınızda taşıyabileceğiniz cep modellerin yanı sıra hem yaşam ve çalışma alanları hem araçlarda kullanabileceğiniz kutu mendil tasarımları yer alır. Temizlik, hijyen ve bakım sağlayan antibakteriyel ıslak mendiller de kir ve mikroplardan korunabileceğiniz ürün alternatifleridir.
  • Selpak markası, 50 senelik tecrübesiyle müşterilerinin sağlığını koruyan ve hijyenini en üst seviyede sağlayan ürünler geliştirmektedir. Ürünlerin içeriğinde insan sağlığını tehlikeye atacak zararlı maddeler bulunmaz.
  • Selpak kağıt mendilleri kaliteli, emici ve dayanıklı yapıda güçlü bir dokuya sahiptir. Bu nedenle ıslak yüzeyleri silerken ya da ellerinizi kurularken de başvurabileceğiniz niteliktedir. İki katlı olmaları daha verimli olmalarını sağlar. Pamuklu ve yumuşak yapısı sayesinde cildinizi tahriş etmeden korur.

Selpak Kağıt Mendil Fiyatları

Kağıt mendillerin fiyatları, model ve paket içeriğinde yer alan ürün sayısına göre değişiklik gösterir. Genel olarak Selpak kağıt mendil fiyatları her bütçeye uygun fiyat aralıklarında satışa sunulur. Çantanızda veya cebinizde taşıyabileceğiniz, yaşam alanlarında kullanabileceğiniz Selpak kağıt mendilleri ve antibakteriyel ıslak mendil çeşitlerini, indirimli fiyat ve kampanya seçeneklerinden yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Selpak Kağıt Mendil Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 37 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001550/selpak