Hepimiz beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmayı arzularız. Hassas dişler için koruma özelliği içeren Sensodyne diş macunu, özel formulü ile diş hekimlerinin önerdiği bir macundur. Önerilen şekilde ve düzenli kullanıldığı takdirde gün boyu koruma sağlarken aynı zamanda hassas diş problemlerine karşı da etkilidir.

Koruyucu özelliğinin yanı sıra beyazlatıcı formulüyle de öne çıkan Sensodyne farklı sorunlara farklı çözümler getiriyor. True White Extra diş macunu ile dişlerinize extra beyazlık kazandırabilir ve bu beyazlığın kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Sensodyne Onarım ve Koruma, NovaMin teknolojisi ile, hassas dişlerin sebebi olan dentin bölgeleri onararak, ani ve keskin hissedilen acının giderilmesine yardımcı oluyor. İso-active serisi ise, jel formulü ile diş fırçasıyla buluştuğunda köpüğe dönüşerek en zor alanlara ulaşmaktadır ve böylece ağızdaki tüm kısımların kusursuz şekilde temizlenmesini sağlıyor. Ayrıca diş çürümelerine karşı etkili olan florür içerirken, nane tadı ile de ağınızı ferahlatıyor. Sensodyne, çok yönlü koruma ile bir çok koruma özelliğini tek diş macununda birleşiyor. Sizi hassasiyetin sebep olduğunu sızıya karşı korurken diş minesini güçlendirir ve diş eti sağlığını korumanıza yardımcı oluyor. Dişlerin doğal beyazlığını da yine bu ürünle elde etmek mümkün.

Sizin diş sağlığınız kadar çocuklarınızın da ağız ve diş sağlığı önemli. Sensodyne Pronamel diş macununu, çocuklar için özel geliştirdiği formulü ile onların diş sağlığını da koruyor. İhtiyacınız ve diş problemlerinize uygun macunu, farklı ürünlerin özelliklerini birbiriyle karşılaştırarak bulabilirsiniz.

Sensodyne

108 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN