Diş macunu tüm kullanıcılar için en çok kullanılan kişisel bakım ürünlerinden biridir. Piyasada farklı özellik ve içeriklerde birçok diş macunu markası bulunmaktadır. Sensodyne diş macunları ağız bakım konusunda üretilen ve ağız sağlığı alanında yenilikler sunan kişisel bakım ürünlerinden biridir. Bu alanda ürettiği farklı diş macunu çeşitlerinden birini tercih edebilir ve diş sağlığınıza en az sizin kadar önem gösteren bir markanın ürünleri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sensodyne Diş Macunu

Her geçen gün ağız bakımı alanında gelişmeler kaydeden Sensodyne diş macunları, ailenizin her üyesine uygun seçenekler sunmaktadır. Sensodyne diş macunu çeşitleri sağladığı etkin beyazlık sayesinde ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar.

Son zamanlarda diş beyazlatma konusunda devrim niteliğinde bir içerik sunan marka, True White ürünleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Hassas diş etlerine sahip kullanıcıların da kullanabileceği bu diş macunu serisi, kısa sürede dişlerde doğal beyazlık sağlarken, çay, kahve ve sigaranın dişlerde bıraktığı sarı lekeleri gidermek için çalışır. Klasik ve ekstra ferah seçenekleri ile satışa sunulan True White serisi, farklı aromalar içermektedir. Ağız kokusuna engel olan ve gün boyu ferahlık sağlayan diş macunları yoğun nane aroması ile ağızda güzel bir tat bırakmaktadır.

Doğal beyazlığın yanı sıra ağız sağlığı konusunda da başarı gösteren marka, içeriğindeki bileşenler sayesinde bakteri, plak ve tartar oluşumunu büyük ölçüde engellemektedir. Sensodyne Çok Yönlü Koruma, Onarım & Koruma ve Hızlı Rahatlatma seçenekleri diş ve diş eti sağlığınızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu çeşitler, ağız bakımı konusunda aktif koruma sağlarken, diş eti rahatsızlıklarına ve diş hassasiyetine karşı savaşmaktadır. Diş minelerini güçlendiren ve çürük oluşum riskini minimuma indiren diş macunu çeşitleri ile ağız bakımınızı güvenle tamamlayabilirsiniz.

Standart diş macunu seçeneklerinden birini kullanabileceğiniz gibi, pratik kullanım sağlayan ve standart diş macunu tüplerinden daha fazla miktarlarda satışa sunulan Sensodyne Iso Active diş macunu çeşitleri, büyük boy metal tüplerde üretilmiştir. Kullanım ömrü daha uzun olan ve korumalı tüpleri sayesinde hava almadan, kuruma sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz Iso Active diş macunları, ağız bakım sektörüne yeni bir soluk getirilmiştir. Kullanımı sırasında jel formülüyle kolayca köpüren ve en zor bölümlere rahatlıkla ulaşabilen diş macunları, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Sensodyne Diş Macunu Fiyatları

Sunduğu pek çok seçenek ile farklı ihtiyaçlara yanıt veren Sensodyne diş macunları, sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olabilmeniz için çok sayıda testten geçirilerek üretilmektedir. Fiyat bakımından ürünlerin içerik, miktar ve özelliklerine göre farklılık gösteren Sensodyne diş macunu çeşitleri, her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Ekonomik ikili paket seçenekleri ile bütçenize dost çeşitleri bulunan markanın, Sensodyne ya da Paradontax ürün gruplarından birini tercih edebilirsiniz.

Sensodyne diş macunu çeşitleri arasında daha çok diş eti hastalıklarına yönelik çözümler sunan Paradontax ürün grubu bulunmaktadır. Bu diş macunlarını ile diş eti hassasiyeti ve kanama gibi sorunlara karşı kullanabilir, uzun vadede diş kayıplarını engelleyebilirsiniz. Hassas diş ve diş etlerindeki sorunları gidermek için, seçeceğiniz uygun diş macunu ile birlikte yumuşak uçlu diş fırçaları kullanmanız önerilmektedir.

Çocuklar için de küçük yaşlardan itibaren kullanabileceğiniz diş macunu çeşitleri bulunmaktadır. İçeriğindeki kalsiyum sayesinde diş gelişimine destek olurken, asit erozyonu ve diş çürüklerine karşı çocuk kullanıcıların diş ve diş etleri için etkin koruma sağlamaktadır. Sensodyne Pronamel çocuk diş macunları sayesinde şekerli gıda ve asitli içeceklerin zararlı etkilerine karşı dişler koruma altına alınır. Tatlı nane aroması ile küçük yaştaki kullanıcılar için uygundur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Sensodyne Diş Macunu

Marka
Toplam 24 / 254 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012118/sensodyne