Araç seyahatleri sırasında acil durumlar altında ve özellikle gece şartlarında durduğunuzda en büyük yardımcınız olabilecek seyyar lamba alternatiflerini, hepsiburada.com’da bulabilirsiniz. Her otomobilin bagajında bulunması gereken seyyar lambalar, yolculuklarda sizin karanlık altında kalmanızın önüne geçecek. Hafif yapılarının yanı sıra, birçok beklentiyi karşılayacak şekilde üretilen seyyar lambalar, kompakt yapıları sayesinde bagajınızda hiç yer tutmayacak.
Farklı seçenekler sunan hepsiburada.com'un seyyar lamba kategorisi altında, ihtiyacınıza göre birçok lamba çeşidine ulaşabilirsiniz. Aküden güç alabileceğiniz seyyar lambaların yanı sıra, aracınızın çakmağından da elektrik alabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Mıknatıslı modeller, kolayca ve aracınıza zarar vermeden güçlü bir biçimde kaportaya tutturulabilirken, uzun kabloları sayesinde istediğiniz yerde aydınlatma sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda kablo toplama mekanizmalarına sahip seyyar lambalarla da kablo karışıklığının önüne geçebilirsiniz.
Mıknatıslı seyyar lambaların yanı sıra hepsiburada.com’da metal askılı lambalar, ayaklı seyyar lambalar, el tipi ve telsiz tipi lambalara da ulaşabilirsiniz. Tercihinize göre LED lambalara sahip seyyar lamba çeşitleriyle birlikte civalı ampule sahip modelleri de seçebilirsiniz. Bu kategori altında, acil durumlarda kullanabileceğiniz el tipi ikaz lambasını da bulabilirsiniz. LED ampulü sayesinde çok uzak mesafelerden görülebilen ikaz lambasının sadece iki adet pille çalışması size rahat bir kullanım sağlayacak.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Seyyar Lamba Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 91 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/264026