Shimano son derece kaliteli ve dayanıklı kamışlardan imal edilen olta takımları ile sporseverlerin bir numaralı tercihidir. Balık avı aktivitelerinde ürünlerinin kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Shimano, yüksek atar ve çeker değeri sağlayan olta takımlarını sporseverlerin beğenisine sunar.

Shimano Kamış ve Olta Takımları

Shimano kamış ve olta takımları, farklı avlanma stillerine yönelik olarak üretilir. Farklı avlanma stilleri, av bölgesi, avlanacak balığın türü, balık yoğunluğuna uzaklık gibi etmenler sizin için en uygun oltayı ve kamışı belirlemede etkin rol oynar. Özellikle avlanma stiliniz, hangi tür kamışları kullanacağınızı doğrudan etkiler. Bu nedenle Shimano kamış ve olta takımları arasından seçim yaparken avlanma tarzınızı ve avlanacağınız bölgeyi, balık yoğunluğunu önceden belirlemenizde fayda vardır. Shimano kamış ve olta takımları her seviyeden balıkçılık faaliyeti içi uygundur. Yeni başlayanlar için, balığın daha kolay geçeceği iğne modelleri sunan olta çeşitleri bulunur. Benzer şekilde, daha profesyonel balıkçılar için ustalık gerektiren olta çeşitlerini Shimano bünyesinde temin etmek mümkündür. Bunun yanı sıra, Shimano olta takımları arasından seçim yaparak ihtiyaç duyduğunuz tüm balık avı malzemelerini bir arada temin edebilirsiniz. Malzemeleri tek tek bulmak ve incelemek yerine, Shimano kalitesiyle sunulan set halindeki olta takımlarını tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Shimano kamış ve olta takımları farklı malzemelerden üretilir. Spinning, surf ya da teleskobik gibi olta kamışı modelleri karbon fiber, grafit veya fiberglas gibi farklı malzemelerden üretilir. Malzeme seçimi, oltanın türü kadar önemlidir. En kaliteli olta malzemeleri ile üretilen Shimano olta setleri, her türlü balık avı faaliyetinde güvenle kullanabileceğiniz oltalardır.

Doğaseverlerin Bir Numaralı Tercihi

Güç, esneklik, yüksek atar ve çeker değeri gibi özellikleri ile doğaseverlerin bir numaralı tercihi haline gelen Shimano kamış ve olta takımları, av esnasında çeşitli avantajlar edinmenizi sağlar. Örneğin, oldukça esnek yapıda imal edilen Shimano kamış ve olta takımları, ağır ve güçlü balıkların darbelerine karşı güçlendirilmiştir. Esnek yapıdaki gövdeleri darbeler karşısında esner ve böylece kırılma ya da çatlama ihtimallerini minimuma indirir. Shimano olta çeşitleri, hafif yapıları sayesinde kullanıcıyı yormayan bir dizayna sahiptir. Ayakta veya oturarak avlanmak için gayet uygun olan Shimano olta setleri, kullanım kolaylığı ile balık avı sporcularının aktiviteden alacağı keyfi artırır. Shimano kamış ve olta takımı setlerinin öne çıkan bazı avantajları ise şu şekildedir:

 • Shimano olta takımları, balık avı için ihtiyaç duyduğunuz tüm elemanları bir arada sunar. Bu özelliğiyle yeni başlayanlar için kolaylık sağlar.
 • Dayanıklı ve darbelere karşı güçlendirilmiş yapısı sayesinde büyük balıkların uygulayacağı darbelere karşı son derece sağlamdır.
 • Arabanızın bagajında, doğal alanlara yapılan gezilerde rahatlıkla yanınıza alabileceğiniz şekilde tasarlanır.
 • Genellikle kendi çantasında paketli olarak gönderilen Shimano kamış ve olta takımları kolayca taşımanız için çanta içerisinde gönderilir. Böylece tüm balık avı malzemelerinizi bir arada, güvenle muhafaza edebilirsiniz.
 • Son derece düzgün şekilde tasarlanan kılavuz halkalar sayesinde Shimano olta kamışlarını kullanırken zorlanmazsınız. Misinanızı kolayca takabileceğiniz şekilde dizayn edilen kılavuz halkalar pratik kullanım sağlar.

Shimano Kamış ve Olta Takımları Fiyatları

Shimano olta takımları ve kamışların fiyatları ürünün imal edildiği malzemeye, boyutlarına, çeker ve atar değerine, esnekliğine ve dayanıklılık oranına göre değişiklik gösterir. Farklı avlanma stillerine yönelik olarak dizayn edilen Shimano olta takımları birbirinden farklı avantajlar sunar. Av stilinizi, avlayacağınız balığı ve avlanacağınız bölgeyi kafanızda netleştirdikten sonra sizin için en uygun ürünü bulup satın alabilirsiniz. Ürünün boyutları da fiyatına etki eden bir unsurdur. Kıyıdan mı yoksa tekne/iskeleden mi avlanacağınıza karar verdikten sonra oltanızın boyutlarına karar verebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Shimano Olta Takımları

67 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Shimano Olta Takımları
  2. Lineaeffe Olta Takımları
  3. Daiwa Olta Takımları
  4. Okuma Olta Takımları
  5. Discovery Olta Takımları
  6. Remixon Olta Takımları
  7. BAUER Olta Takımları
  8. Spro Olta Takımları
  9. Abu Garcia Olta Takımları
  10. Savage Gear Olta Takımları
  11. Dam Olta Takımları
  12. AlbaStar Olta Takımları
  13. Captain Olta Takımları
  14. Mitchell Olta Takımları
  15. Kudos Olta Takımları
  16. Fujin Olta Takımları
  17. Effe Olta Takımları
  18. Cormoran Olta Takımları
  19. D.A.M Olta Takımları
  20. Eurofish Olta Takımları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Shimano
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/1308748/shimano
Başa dön