1987 yılından bu yana plastik mobilya üretimi yapan Siesta markası üretiminin % 75’ini ihraç ediyor. Marka TSE, ISO 9001:2000 ve CATAS ürün güvenliği ve kalite belgelerine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Güzel olanı sürdürmeyi hedefleyen marka, özellikle bahçe ve balkon mobilyaları üretimiyle önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Çeşitli uluslararası fuarlara katılım göstererek ürünlerini daha geniş kitlelerle tanıştıran marka, tüm ürün koleksiyonlarında en çok tercih edilen renklere ağırlık veriyor. Aynı zamanda sıra dışı renk seçenekleri arayanların da imdadına yetişiyor.

Siesta ürün seçenekleri arasında koltuk ve sandalyenin yanı sıra şezlong, tabure, masa, sehpa ve çocuk grubu ürünleri yer alıyor. Polipropilen ve cam elyaf karışımı gibi yüksek kalite düzeyine sahip olan ham maddeleri kullanan markanın ürünleri, uzun kullanım ömrü ile ön plana çıkıyor. Her türlü hava koşuluna karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyen ürünler kolay temizlenebilme yönüyle de beğeni topluyor. Ürünler yıkanarak ya da silinerek kolaylıkla temizlenebiliyor.

Aynı zamanda ideal hafiflikte olan Siesta ürünleri, hem kolay taşınabilme hem de kolay istiflenebilme özelliği de sergiliyor. Çürüme, paslanma ya da renk solması gibi çeşitli sorunlar yaşanmadan çok uzun bir kullanım şansı sunan ürün modelleri; bahçe, balkon, teras gibi dış mekan alanlarını bir yaşam alanına dönüştürmek için son derece ideal olması ile dikkat çekiyor. Markanın ürün koleksiyonlarında rattan efektine geniş bir yer ayrılıyor. Bu efekt ile daha hareketli bir görünüm kazandırılmış olan ürün modelleri, geniş renk seçenekleri sunması ile de ön plana çıkıyor.

Çeşitli efektler kullanılmadan daha yalın ve düz bir görünüm sunan tasarımlar da markanın koleksiyonları arasında yer alıyor. Siesta ürün modelleri arasında farklı dizaynlar eşliğinde hazırlanan masa modelleri de bulunuyor. Eloksallı ayak modelleri ile birlikte dizayn edilen masa modelleri de seçenekler arasında yer alıyor. Ayak bölümü çıkarılabilir özellikte olan masa modellerinde yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen gibi farklı kesim seçenekleri bulmak mümkün oluyor. Bazı masa modellerinde MDF üst tabla kullanımı da tercih edilebiliyor.

Markanın sandalye ve koltuk modellerinde ise oldukça geniş bir dizayn seçeneği yelpazesi sunuluyor. Yenilikçi dizaynlardan hoşlananlar için Crystal koleksiyonunda yer alan tasarımlar şık bir seçim olabiliyor. Bu koleksiyonda yer alan ürünler arasında şeffaf dizaynı ile dikkat çeken modeller de bulunuyor. Polikarbonat ham maddesi ile üretilen bu tasarımlar estetik görünümü ile sadece evlerde kullanım için değil, iş yeri ve işletmelerde kullanım için de ideal olabiliyor. Aynı zamanda kendine özel duruşu ile beğeni alan Bloom ürün koleksiyonu da benzer beklentileri karşılıyor.

Şezlong modellerinde ise kolay taşınabilme ve depolanabilme özelliği ön plana çıkıyor. Pacific koleksiyonu 5 kademeli sırt pozisyonu sunuyor. Aynı zamanda güneşe karşı dayanıklı olması, esneme yapmaması ve UV korumasına sahip olması ile beğeni topluyor. Koleksiyonda yer alan ürünler gizli tekerleğe sahip olduğundan tek elle kolayca konum değiştirme imkanı sunuyor. Aynı zamanda markanın rattan efektli ve mat görünümlü Fiji şezlong koleksiyonu da tercih edilebiliyor.

Tabure ve sehpa grubunda sade ve çeşitli efektler ile daha hareketli bir görünüm kazandırılmış olan ürün modelleri yer alıyor. Son derece hafif ve şık bir dizayn ile hazırlanan bu tasarımlar arasında transparan renk seçenekleri de bulunuyor. Marka çocukları da unutmuyor. Canlı renklerde ve güvenli bir kullanım sunacak şekilde dizayn edilen çocuk grubu ürünleri de kalite beklentisini fazlasıyla karşılıyor. İç ve dış mekanlarda kullanım için gayet ideal olan bu tasarımlar yaşam alanlarının konfor düzeyini adeta ikiye katlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...