IŞIKGAZ Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketi’nin markası olan Silver, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı ve sektöründe iddialı bir endüstriyel mutfak markasıdır. Satış ve satış sonrası hizmetiyle öne çıkan şirket, kaliteli ve dayanıklı sanayi tipi mutfak ekipmanları üretimi yapar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Silver, anahtar teslim projeleri ile dikkat çekmektedir. Kaliteyi özel fiyat seçeneği ile buluşturmayı başaran bir marka olarak tanınır. IŞIKGAZ Endüstriyel Mutfak, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin güvenini kazanan, Silver markalı ve çok özel tasarımlı mutfak ekipmanlarını tüketicilerinin kullanımına sunan köklü bir firmadır.

Silver markası; perakende, toptan ve anahtar teslimi projelerinin yanı sıra önemli bir ihracat potansiyeline de sahiptir. IŞIKGAZ Endüstriyel Mutfak Şirketi, birçok ülkenin tedarikçi listesinde olmayı hedefleyen ve bu yolda güçlü adımlarla ilerleyen bir şirkettir. Markanın misyonu; daima ileriye gitmek, yenilikçi, gerçekçi, sağlam ve güvenilir üretimler yapmaktır. Silver; kaliteli üretim, güvenli hizmet anlayışı, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilir fiyat seçeneği ile var olmayı hedefler. Marka, tüm müşterilerine aynı önemi gösterir ve siparişlerini zamanında teslim ederek kullanıcılarını her zaman memnun eder.

IŞIKGAZ Endüstriyel Mutfak Şirketi Silver markası adı altında sanayi tipi çay makineleri, semaverler, fritözler, ızgaralar, set üstü ocaklar, tek radyanlı tüplü (gazlı) döner ocakları, plate elektrikli ve tüplü ızgaralar, döküm elektrikli ızgaralar gibi büyük mutfakların ihtiyacı olacak ürünleri tasarlayıp üretmektedir. Waffle makinesi, mısır haşlama makinesi, çift demlikli elektrikli çay kazanı, krom çorba kazanı, elektrikli sosis tezgâhı tarzındaki ürünleriyle de restoranların, kafeteryaların, otel, hastane ve yeme içme sektöründe yer alan tüm işletmelerin ihtiyaçlarına uygun nitelikli ekipmanlar tasarlar. Markanın çay makineleri 6, 12, 23 litre gibi seçenekler sunarak farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Küçük ölçekli işletmeler ve evler için uygun olan tek radyanlı tüplü (gazlı) döner ocakları ile kendi mekânınızda rahatça döner yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Markanın farklı kapasiteler sunan elektrikli döner ocakları, paslanmaz malzemeden üretilmiş olup açma ve kapama anahtarına sahiptir.

Silver sanayi tipi fritöz seçenekleri kullanışlı, hijyenik ve paslanmaz materyallerden üretilir. Tüm Silver fritözler aşırı ısınmaya karşı korumalı yapıdadır. Güvenli termostatı ve göstergeleriyle size tam gün kolay kullanım olanağı sunar. Çıkarılabilir çelik yağ tankı tutacaklı sepeti, çelik gövde ve kapağı ile güvenle kullanabileceğiniz modern ve dayanıklı profesyonel kullanım ürünüdür. Silver semaver çeşitleri ve çay kazanları işletmelerinizde güvenle kullanabileceğiniz size uzun yıllar boyu hizmet edebilecek ürünlerdir. Kahvehaneler, kafeler ve çay bahçeleri için tasarlanmış bu ürünler, farklı kapasite seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Eviniz için alabileceğiniz elektrikli semaver ile nostaljik zamanlar yaşayabilirsiniz. Profesyonel amaçlı semaverler ve çay kazanları sürekli kullanım için paslanmaz malzemeden tasarlanmış ışıklı ikaz özelliğine sahip ürünlerdir.

Silver döküm ızgaralar, tavalar, tencereler, sahanlar ve saç kavurma tavaları ise keyifli yemeklerin hazırlanacağı şık tasarımlı mutfak eşyalarıdır. Isıyı eşit şekilde dağıtarak pişirme yapan bu ürünlerle etlerinizi ve yemeklerinizi tam kıvamında pişirebilirsiniz. Cam emaye ile kaplı olan Silver döküm tavalar, bakteri oluşumu ve paslanmayı önleyen özelliktedir. Döküm tavaları ve tencereleri hem ocakta hem de fırında rahatça kullanabilirsiniz. Şık tasarım ve renk alternatifleri sunan Silver döküm tava, tencere ve ızgara ürünleri cam emaye yüzeyleri nedeniyle çizilmez. Grill çizgili yapı sunan demir döküm tavalar et, balık ve tavuk pişirirken size konforlu kullanım olanağı tanır. İki taraflı tutma bölümleri olan ürünleri zahmetsiz olarak fırından ya da ocaktan alıp sofranıza getirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Silver

1.927 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Maden
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Başa dön