Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silverette Gümüş Göğüs Ucu Koruma Kapağı

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/23020380/301140
"Silverette Gümüş Göğüs Ucu Koruma Kapağı
Emziren anneler ve hamileler için geliştirilen SILVERETTE® gümüş kapaklar, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını korumaya yardımcı olur.
İtalya’da geliştirilen orijinal gümüş kapak Silverette, 2002 senesinden itibaren İtalya'da uluslararası standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Patent sahibi, meme ucuna uygun ergonomik tasarımı sayesinde rahatça kullanabilirsiniz.
Cilt ile uyumluluğu; ciltte tahriş ya da iritasyona yol açmadığı Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu tarafından onaylı ISO 10993-10 testi ile kanıtlanmıştır.
Silverette, Amerika’dan Avrupa’ya kadar 30'dan çok ülkede anneler tarafından kullanılmakta. İBS 2019 Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda annelerin oylarıyla ""Yılın Anne Dostu Ürünü"" seçilen Silverette, ülkemizde de birçok anne tarafından tercih edilmektedir.
Silverette gümüş kalkan ile birlikte krem kullanmaya ihtiyaç kalmaz. Kullanım ömrü yıllarca sürdüğü için diğer bebeklerinizde de kullanabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır?
Silverette® gümüş kapaklar önlem olarak doğum öncesi ve de doğum sonrası kullanılabilir. Her meme ucuna uygun tasarlanmış ergonomik yapısı sayesinde ister evde ister dışarıda rahatça kullanabilirsiniz. Kullanımı çok basittir; kapakları meme ucuna kapatın ve sütyeninizi giyerek sabitleyin. Emzirmeden önce meme uçlarınızı yıkamanıza gerek yoktur.
Hamile iken kullanım: Doğumdan iki hafta önce, günde bir ila iki saat ile başlayıp gitgide artan sürede kullanmanız önerilir.
Doğum sonrasında kullanım: Emzirme aralarında kapakları meme uçlarınıza kapatınız ve emzirmeden önce kapakları çıkarınız. Gümüş kapakların mümkün olduğunca uzun süre meme ucunuzda kalması tavsiye edilir.
Bu şekilde kullanırken yeteri kadar yararlanamadığınızı hissediyorsanız, bir-iki saatte bir kapakları çıkarıp göğüs uçlarınızı yarım saat ile bir saat havalandırmanızı tavsiye ederiz.
Silverette gümüş kalkan kullanırken herhangi bir krem ya da losyon kullanmayınız. Krem ile kullanımı ürünün etkisini azaltacaktır. Göğüs pedi ile birlikte kullanmak isterseniz, kapakları meme ucuna kapattıktan sonra göğüs pedini yerleştirip sütyeninizi giyebilirsiniz.
Nasıl Temizlenir?
Gümüşün, kendi kendini temizleme özelliği vardır, bu nedenle Silverette gümüş kapakların temizliği çok kolaydır.
Kapakları ilk kez kullanmadan önce temizlemenize gerek yoktur. Gümüş kapakların içine süt damlaları birikirse, su ile çalkalayıp iyice kurulamanız yeterlidir. Kapakları deterjan gibi kimyasal maddelerle temizlemeyiniz, kayar suda yıkamayınız ya da bulaşık makinesine atmayınız.
Ayda bir kez, az miktarda su ile karbonatı macun kıvamına getirin ve kapakları ovduktan sonra bol su ile çalkalayıp kurulayın.
Silverette gümüş göğüs koruma kapakları hakkında merak edilenler:
Silverette gümüş kapaklar ile birlikte krem kullanılabilir mi? Silverette kapaklar ile krem ya da losyon kullanmak gümüş kapakların etkinliğini azaltabileceğinden tavsiye edilmez.
Silverette gümüş kalkanın farklı bedenleri var mıdır? Silverette Standart ve daha geniş alana sahip Silverette XL olarak iki ölçüde satılmakta. Silverette XL, gümüş kapakların daha geniş alanı kapsamasını isteyen veya göğüs ölçüsü D kap ya da daha büyük, veya göğsünün kahverengi alanı geniş annelere tavsiye edilir. Her iki ölçü de,meme uçları için ergonomik tasarıma sahiptir. Eğer bedene karar veremiyorsanız, daha geniş alanlı Silverette XL öneririz.
Silverette nikel içerir mi? Hayır, Silverette kapaklar Nikel içermez.
Silverette kapaklar göğüs pompası kullanan anneler tarafından da kullanılabilir mi? Evet, süt sağma aralarında kapakları kullanabilirsiniz.
"
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön