Skip Hop bebek ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir markadır. ABD merkezli olan Skip Hop bebekler için oyun halısından banyo aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yelpazesinde sadece bebekler için değil anne ve babalar için de çeşitli ürünleri bulundurur. Anne - baba ürünleri bebek bakımında onlara yardımcı olacak ürünlerdir. Türkiye'de de faaliyet gösteren Skip Hop onlarca farklı ürünü ile bebekler ve aileleri için çeşitli alternatifler sunar.

Skip Hop Ürünleri Nelerdir?

Skip Hop ürünleri en başta bebekler için geliştirilen ürünler ve ebeveynler için geliştirilen ürünler olarak ikiye ayrılır. Bebekler için geliştirilen ürünler arasında oyuncaklar, yemek kapları, havlular ve kitaplar gibi çeşitli malzemeler bulunur. Skip Hop oyuncakları arasında bulunan müzikli ve ışıklı oyuncaklar bebeğinizi oyalamanız için iyi bir alternatiftir. Bu oyuncakların çıkardığı sesler ile rengarenk ışıklar bebeğinizin ilgisini çekebilir. Markanın ürün listesinde çıngıraklar da vardır. Çeşitli figürler ile kaplanan bu çıngıraklar ilgi çekici görünüme sahiptir. Bunların dışında Skip Hop oyuncakları arasında bebeğinizin arabasını süsleyecek oyuncaklar da bulabilirsiniz. Siz onu sürerken o da bebek arabasının içerisinde bu oyuncaklar ile keyifli vakit geçirebilir. Skip Hop pelüş oyuncakları ise bebeğinizin narin vücuduna zarar vermeyen yumuşak malzemelerden imal edilir. Ayrıca markanın zeka geliştirici özellikte oyuncakları da bulunur. 

Skip Hop Oyun Matı Ne İşe Yarar?

Skip Hop sadece oyuncaklar ile değil çeşitli destekleyici ürünlerle de ailelere hizmet verir. Bu destekleyici ürünlerden biri de oyun matıdır. Skip Hop oyun matının üzerinde çeşitli desenler bulunur. Bu desenler rengarenk bir görüntü ortaya koyar. Renkli desenler çocuğunuzun ilgisini çekebilir ve oyun matı üzerinde eğlenceli bir dünyaya götürebilir. Skip Hop oyun matı akvaryum temalı ya da şehir temalı olabilir. Şehir temalı oyun matının üzerinde bulunan otoyol desenlerinde çocuğunuz arabalarıyla oynayabilir. Oyun matı aynı zamanda yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu sebeple düşme gibi olaylarda çocuğunuza koruma sağlar. Acı hissi ve yaralanma riskini aşağı seviyelere çeker. Skip Hop oyun matını bir halı olarak da kullanabilirsiniz. Oyun matı dışında Skip Hop markasının başka destekleyici ürünleri de bulunur. Oyun halısı da bu kapsama giren ürünlerden biridir. Oyun halısı üzerine yatırılan çocuklar, bu halının üzerinde bulunan desenlerle ve halıya eklenen oyuncaklar ile oyalanabilir. Bebeğiniz oylanırken siz de onun bakımını yapabilir, altını değiştirebilir ya da evdeki diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Skip Hop Gereçleri Nelerdir?

Skip Hop hem çocuklar hem de ebeveynler için bazı gereçleri de ürün listesinde bulundurur. Çocuk gereçleri arasında beslenme malzemeleri ön plana çıkar. Çeşitli renklerde ve desenlerde tasarlanan suluklar ile çantalar bu noktada ön plana çıkan ürünlerdir. Ayrıca sevimli figürler ile süslenen yemek tabakları da çocuğunuzun yemek alışkanlığını geliştirebilir. Bu tabaklar çocukların sevebileceği şekilde tasarlanan çatal ve kaşık takımları ile desteklenir. Ayrıca markanın çocuklar için yükselebilen koltuklar ve yemek kabı şeklinde ürünleri de bulunur. Skip Hop yetişkin gereçleri ise genel olarak çantalardan oluşur. Skip Hop omuzda taşınan bebek çantasından sırt çantasına kadar pek çok farklı modeli ebeveynlerin hizmetine sunar. Ayrıca bebeğiniz için araba aksesuarlarını da Skip Hop ürünleri arasında bulabilirsiniz. Bunların dışında Skip Hop pompa çantasını da tüketiciler ile buluşturur.

Skip Hop Fiyatları Nasıldır?

Skip Hop ürünlerinin fiyatları, kendi kategorisinde yer alan bazı markaların ürünlerine göre biraz daha yüksek seviyede yer alır. Ayrıca Skip Hop ürünlerinin fiyatları kendi arasında ürünün özelliğine göre değişir. Yine de pek çok tüketici için kolay ulaşılabilir seviyesindedir.

Siz de Hepsiburada ile ihtiyacınız olan Skip Hop ürününe sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Skip Hop

441 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar