Slazenger

Giyim alışverişleri özelinde yaptığımız araştırmalarda bazı firmarın geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğunu görürüz. Bu nedenle aradığımız ürünleri ilgili marka kapsamında daha rahat bulabileceğimizi düşünürüz. Slazenger sunduğu kaliteli hizmet ile tam da bu tanıma denk gelen markalardan bir tanesidir. Firmanın bünyesinde giyim alanındaki pek çok ürün farklı modellerde üretilmektedir. Bunlar içinde ayakkabılar, saatler, botlar, terlikler, gözlükler vs. yer almaktadır. Kaliteli bir site olarak addedilen Slazenger, piyasadaki yüz yılı aşkın tecrübesiyle yoğun talep görmektedir. Bir ikon olan markanın sahip olduğu ürün çeşitliliği, insanların istedikleri ürünü çok rahat bir şekilde bulmasına imkan vermektedir.

Slazenger Ayakkabı Modelleri

Bazı firmalar kimi ürünler özelinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu bağlamda Slazenger ayakkabı konusunda önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Slazenger ayakkabı modelleri açısından insanlara geniş bir ürün skalası sunmaktadır. Dolayısıyla ayağınıza uygun bir ayakkabı modelini mutlak suretle bulabilirsiniz. Ayakkabılar özelinde spor ayakkabı noktasındaki çeşitlilik dikkat çekicidir. Spor ayakkabıların yapısal özellikleri bakımından birbirinden ayrıldıkları söylenebilir. Bu özelliklere ek olarak ayakkabıların farklı renk seçenekleri ile de birbirlerinden ayrılırlar. Bu renkler içinde beyaz, siyah, yeşil, kırmızı, lacivert vb. renkler sayılabilir. Slazenger spor ayakkabı modellerinden birkaçını sıralamak mümkündür. Bunlar Slazenger Tena, Slazenger Koa, Slazenger Keep, Slazenger Radon, Slazenger Sun, Slazenger Across, Slazenger Kansas, Slazenger Effector, Slazenger Ovva, Slazenger Zıska, Slazenger Zeal, Slazenger Kenny vs. olarak sıralanabilir. Söz konusu ayakkabı modellerinin hepsi farklı özelliklere ve farklı renklere sahiptir. Ancak tüm modeller size maksimum seviyede rahatlık verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu kapsamda Slazenger ürünleri ile konforu ve şıklığı bir araya getirebilirsiniz. Slazenger bot modelleri ile de ön plana çıkmaktadır. Özellikle ‘outdoor’ olarak geçen modeller, yoğun bir rağbet görmektedir. Markanın bot modellerinden birkaçını sıralayabiliriz. Bunlar Slazenger WOOK, Slazenger AIRBOOM, Slazenger MILITARY I, Slazenger TACTICAL, Slazenger PICKUP, Slazenger PREDATOR, Slazenger DANTE, Slazenger WALKER vs. olarak sıralanabilir. Markanın botları ayağı saran yapısıyla soğuk havalarda gereken ısıyı sağlayan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda botların tabanında kullanılan kaymayan malzemeler, karlı havalarda bile güvenli bir şekilde hareket etmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle koşullar ne kadar zorlu olursa olsun, Slazenger bot modelleri size güvenli ve kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunacaktır.

Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Her üründe seçiminde olduğu gibi ayakkabı seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu hususlar ışığında seçilecek ayakkabılar, size daha konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Her ne kadar ilk olarak görsel açıdan bize uygun modellere yönelmek istesek de, asıl öncelik vermemiz gereken ayak sağlığıdır. Bu anlamda hoş görünüşe sahip ancak sağlık açısından olumsuz etki yaratabilecek modellerden uzak durmakta fayda vardır. Aksi halde ayakkabı konusundaki yanlış tercih, sağlık sorunlarınıza yol açabilir. Ayakkabı seçiminde ilk olarak taban yapısına önem verilmelidir. Tabanı çok kalın, çok esnek veya çok ince bir yapıya sahip olması, rahatınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Çünkü bu tip ayakkabılar, ayak bağlarınıza ve aynı zamanda eklemlerinize ekstra bir yük bindirecektir. Bu durum da ayakta ve bacak bölgesinde çeşitli ağrıları meydana getirir. Taban ile birlikte ayağınızın hava alabileceği yapıdaki modellere yönelmeniz akıllıca olacaktır. Ayaklarınızın hava alması, bu bölgede görülen nasır ya da mantar gibi sorunların yaşanmasını engelleyecektir. İkinci olarak, ayakkabı seçimlerinizi mutlaka ayakta yapmaya özen gösterin. Yani ayaklarınızın üstüne basılı bir şekilde alacağınız ayakkabı deneyiniz. Bunun nedeni, ayaktayken vücut ağırlığının ayaklara doğru giderek ayakları uzatması ve genişletmesidir. Bu sayede daha doğru bir ölçü yakalamak mümkün olacaktır. Bir başka dikkat edilecek nokta da, ayağınızın en uzun parmağı ile ayakkabının bittiği nokta arasındaki mesafeye dikkat etmektedir. Burada en az yarım santimlik bir boşluk olmasına dikkat etmek gerekir. Yarım santimden çok ya da az mesafeye sahip olan ayakkabılar, anatomik açıdan zarar teşkil etmektedir. Ayakkabı seçiminde dikkat edilecek bir başka husus, ayakkabıların akşam saatlerinde denenmesidir. Çünkü gün boyu ayağınıza yük biner ve ayaklarınız şişer. Bu nedenle akşam saatlerinde satın aldığınız ayakkabı aradığınız rahatlıktaki ayakkabı olmaya adaydır. Gündüz erken saatlerde denenen modellerde ayağın genel yapısı ile uyuşmazlık ortaya çıkabilir.

Slazenger Kozmetik Ürünleri ve Aksesuarlar

Firmanın satmış olduğu ürünlerin içinde saat kategorisi ayrı bir yere sahiptir. Çünkü markaya ait saatlere yönelik yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Slazenger saat pek çok farklı modele sahip olmasıyla, herkese hitap edebilecek potansiyele sahiptir. Firmanın saat modellerinin hem klasik hem de spor modellerini içerdiğini söylemek mümkündür. Slazenger erkek saat modellerinin sahip olduğu çeşitliliği Slazenger bayan saat modelleri için de söyleyebiliriz. Markanın saatlere ek olarak tamamlayıcı aksesuar özelinde gözlük modelleri de ilgi çekmektedir. Bu kapsamda Slazenger gözlük modelleri kullanışlı ve şık yapısıyla, bir yandan gözlerinizi güneşten korurken diğer yandan da kombininizi tamamlamaktadır. Markanın sunmuş olduğu gözlük modellerinde açık ve koyu renk olmak üzere farklı pek çok seçenek mevcuttur. Firmanın öne çıktığı başka alanlardan biri de kozmetik ürünleridir. Özellikle parfüm ve deodorantlar noktasında markanın yoğun bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Slazenger parfüm modelleri barındırdığı kokular bakımından büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. Slazenger deodorant seçenekleri için de aynı zenginlik geçerlidir. Firma tarafından satışı bulunan parfüm ve deodorant modellerinin bazılarını sıralayabiliriz. Slazenger Active Sport Mavi, Slazenger Active Sport Yeşil, Slazenger Gold, Slazenger Sport Balance vs. gibi ürünler ilgili kategori kapsamında yer almaktadır. Bu ürünler hem spor esnasında hem de günlük kullanımda hoş bir kokuya sahip olmanızı sağlayacaktır. Fresh ve canlı kokusuyla size eşlik eden ürünler, uzun süre kalıcı özelliğe sahip olmaları ile dikkat çekmektedir.

Slazenger Ürünleri Fiyatları

Dünya çapında bir hayli popüler olan markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu kapsamda ayakkabıdan saate, terlikten bota kadar pek çok ürün firma tarafından satılmaktadır. Doğal olarak bu satılan ürünlerin her birinin fiyatı farklıdır. Fiyatı etkileyen faktörlerin başında kullanılan malzemeler gelmektedir. Bu açıdan bakıldığında firmanın uygun ve pahalı olarak görülebilecek ürünleri mevcuttur. Kampanya ve indirim dönemlerinde, firmanın fiyatlarında büyük bir düşüş yaşanmaktadır. Bu zaman diliminde, önceden beğenmiş olduğunuz bir ürünü çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Dolayısıyla indirim dönemlerini takip etmekte yarar vardır. Bununla birlikte, istediğiniz ürün her ne ise onda bulunan özellikleri not etmeniz, daha doğrudan bir tercih yapmanızı sağlayacaktır. Son olarak, alacağınız ürünün hangi fiyat aralığında olacağına siz karar vereceksiniz.Slazenger Markası Hangi Ülkeye Aittir?

Slazenger markası 1881 yılında İngiltere’nin Manchester şehrinde kurulmuştur. Birleşik Krallık merkezli spor malzemeleri üreticisi olan firmanın kurucuları Ralph ve Albert Slazenger kardeşlerdir.

Slazenger Ürünlerinin Fiyatları Nasıldır?

Slazenger markasının sattığı pek çok ürün olduğu için tek bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Ancak firma kaliteli hizmeti çoğu zaman uygun fiyata sunmayı görev edinmiştir.

Slazenger Markasının Hedef Kitlesi Erkekler Midir?

Markanın hedef kitlesi hem erkekler hem de kadınlardır. Firmanın erkeklerin ve kadınların ayrı ayrı ya da ortak (unisex) olarak kullanabileceği pek çok farklı ürünü bulunmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Slazenger

7.699 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Hemen Al Sonra Öde
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön