Slazenger, spor ayakkabılarda yıllardır ürettiği kaliteyi sürdürmeye devam ediyor. Kullanıcılarının gözünde edindiği konumun devamlılığı için her geçen gün daha nitelikli ürünlerle pazardaki yerini sağlamlaştırıyor. Bu başarısını ürettiği kaliteden ödün vermeden elde eden marka, kullanıcısının isteklerine karşı hiçbir zaman duyarsız kalmıyor. Kullanıcı isteklerini ayırt etmeden karşılamaya çalışıyor.

Slazenger Spor Ayakkabılar

Bir spor ayakkabıdan beklenen rahatlık, estetik ve de sağlık gibi konularda hassasiyetini daha ilk gününden itibaren koruyan Slazenger, bu sayede tüketicilerin güvenini kazanıyor. Ürünlerindeki çeşitliliğin yanında taviz vermediği tasarım çizgisi sayesinde konforu zarafetle buluşturarak, hem kullanıcılarına kendi tarzını yaratma imkanı sunuyor, hem de kullanıcısının çok beğendiği bir tasarımın, konforunun iyi olup olmadığını düşünmesine gerek kalmıyor. Böylece ürettiği spor ayakkabıların çeşitliliği konusunda iddialı olmaya devam ediyor. Özellikle günlük giyim konusunda tasarımlarına çok dikkat eden firma, ayakkabılarını günlük yaşamda kullananların stillerine önem verdiklerini, dolayısıyla da giydikleri ayakkabıların kıyafetleriyle uyumlu olmasını istediklerini biliyor. Bundan dolayı modayı yakından takip ederek, kendi çizgisinden de taviz vermeden kullanıcılarının kendi tarzlarını oluşturmaları için olanak sunuyor.

Slazenger Spor Ayakkabı Modelleri

Slazenger spor ayakkabı modelleri kadın, erkek ve çocuk dahil her cinsiyet, yaş ve zevke uygun spor ayakkabı çeşitleri barındırıyor. Erkek giyimde Slazenger Dynamit serisi en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Dynamit, ayağı kavrayış biçimiyle kullanıcısına geniş hareket olanağı sunarken, bir yandan da gün boyunca içinde kalan ayağın rahat etmesini sağlıyor. Ayrıca güçlü görüntüsü ve estetik tasarımıyla tüm bakışları üzerinde toplamayı da başarıyor. Slazenger; Ulrika babet ayakkabılarıyla da kadınlara günlük kullanım için farklı bir bakış açısı sunuyor. Babetlerin rahatsız edici özelliklerinden arındırılmış Ulrika, kadınların tüm gün ayaklarını korumayı başardığı gibi, şıklıklarından taviz vermemenin huzuruyla gün sonunda da rahat etmelerini sağlıyor. Ulrika, kadınların günlük giyimde kendilerine yakışanı bulma çabasına sportif bir dokunuşla yeni bir yorum getiriyor. Slazenger çocukları da unutmuyor. Moris günlük giyim çocuk ayakkabıları ile yerinde duramayan çocukların ayak sağlıklarını korurken, çocuklara uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Günümüzde seçmeyi bilen çocukların beğenerek giydikleri Moris günlük giyim çocuk ayakkabıları tasarımıyla da göz dolduruyor. Çünkü Slazenger çocukların da bir birey olduğunu ve kendi zevklerine göre seçim yapmak istediklerini biliyor. Onların beğenilerini göz önünde bulundururken, ebeveynlerinin de ayak sağlığı hassasiyetlerini unutmuyor. Sadece günlük kullanım için değil, çeşitli spor aktivitelerinde de kullanılmak üzere ürettiği özel ürünleriyle de dikkat çeken firma, profesyonel ve amatör sporcuların da tercihi olmaya devam ediyor.

Slazenger Spor Ayakkabı Fiyatları

Spor ayakkabı seçiminde konforun, sağlığın ve estetiğin önemli olduğu kadar fiyatın da önemli olduğu herkes tarafından biliniyor. Slazenger fiyat politikasında bu gerçeği göz ardı etmiyor. Pazardaki hakimiyeti ile hitap ettiği geniş kesime sunduğu çeşitliliği ve kaliteyi, tasarımla doğru orantılı fiyatlarla satışa sunmayı tercih ediyor. Ayakkabılarını kaliteli malzeme ile üretip, fiyat-kalite dengesine uygun fiyat politikasıyla piyasaya sürmek başarısının en temel taşlarından birini oluşturuyor. Çünkü Slazenger sağlığın ve konforun ucuza mal olmayacağını biliyor. Kalite ve sağlıktan da taviz vermediği için ürünlerinde sunduğu konforla fiyat politikası birbiriyle çelişmiyor. Söz konusu ayakkabı olduğunda Slazenger; kalitesi, tasarımı ve sunduğu fiyat seçenekleri ile ilk akla gelen ayakkabı markalarından biri oluyor. 1881 senesinde Ralph ve Albert Slazenger isimli kardeşler tarafından İngiltere'de kurulan firma, spor malzeme pazarında her geçen gün büyümeye devam eden kullanıcı ağıyla çizgisini korumayı sürdürüyor.

Slazenger Spor Ayakkabı Fiyatları

493 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Slazenger
  2. Nike
  3. Kinetix
  4. Adidas
  5. Puma
  6. Jump
  7. New Balance
  8. Hummel
  9. Lescon
  10. Converse
  11. Skechers
  12. Asics
  13. GriSport
  14. The North Face
  15. Lotto
  16. Salomon
  17. Reebok
  18. Merrell
  19. Columbia
  20. Lacoste
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
  1. Mavi
  2. Siyah
  3. Gri
  4. Yesil
  5. Kahverengi
  6. Pembe
  7. Kirmizi
  8. Beyaz
  9. Mor
  10. CokRenk
  11. Sari
  12. Bej
  13. Turuncu
  14. Gumus
 6. Cinsiyet
 7. Numara A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Slazenger
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551
BAŞA DÖN