Snopy kulak içi kulaklıklar keyifle müzik dinlemenizi, net görüşmeler yapmanızı sağlıyor. Farklı özelliklere sahip ürünler klasmanı içerisinde fiyat-performans anlamında avantajı olmaları ile öne çıkıyor. Farklı kullanıcı profillerine ve gereksinimlere hitap edebilmek adına model çeşitliliğine önem veren markanın kulaklıkları ses iletim özelliklerinin yanı sıra tasarımları ile de ilgi çekiyor. Aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlamak adına farklı bağlantı aparatları ile destekleniyor. Örneğin kulak arkası dizaynlı, mıknatıslı, boyunluk tasarımlı olanlar en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Tüketici odaklı Snopy Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ile teknolojiyi uygun fiyatlarla elde edebilir, keyifli alışverişin ardından rahat ve konforlu biçimde kulaklığınızı kullanabilirsiniz.     

 Kullanışlı ve İşlevsel Tasarımlar

Snopy kulak içi kulaklıkların renkleri, kulaklık tipleri, bağlantın türleri, konnektör yapıları, fiş tipleri, hoparlör çapları, uyumlulukları ve ağırlıkları modelden modele değişkenlik gösteriyor. Ürünlerin ortak paydası ise kullanıcıya maksimum verimlilik sunmak olduğundan size yalnızca ihtiyaçlarınızı belirlemek kalıyor. Örneğin kablolu ya da kablosuz kulaklık tercihinizi kullanım kolaylığı arayışlarınızı belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Boyun askılı kulaklıklar spor yapanlardan gün içerisinde dışarıda müzik dinleyenlere ve sık seyahate çıkanlara değin pek çok kişiye fayda sağlıyor. Boyun askılı kablosuz Snopy kulaklıklar ile aramalar yapabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Bu serilerde multimedya tuşları boyunluk üzerinde yer alıyor. Örneğin Snopy Sports Neckband serisinin boyunluk üzerindeki multimedya tuşları ile sonraki şarkı, son şarkı, ses yükseltme ve kısma, arama yanıtlama ve sonlandırma yapılabiliyor. Şarj girişi de bu alanda bulunan bluetooth özellikli kulaklıklarda topla 4 adet fonksiyon tuşu ve 1 adet şarj giriş alanı yer alıyor. Kablolu kulaklıklar üzerinde de kontrol paneli yer alıyor, kullanıcı temel işlevleri bu panel üzerindeki tuşlarla hızlı biçimde gerçekleştiriyor. Snopy manyetik kulaklıklar kolaylıkla taşınıyor ve düşme riskini azaltarak güvenliği artırıyor. Sporseverlere bilhassa hitap eden mıknatıslı iç kulaklıklar kulaktan çıkarıldıktan sonra birbiri ile birleşiyor ve kendisini sabitliyor.  

Kaliteli Ses Alım ve İletim Gücü

Fiyat-performans ürünü Snopy kulaklıklar keyifle müzik dinlemenizi, net duyabileceğiniz sohbetler yapabilmenizi önceliyor. Ayrıca mikrofonlu kulak içi kulaklıkların mikrofon donanımı iyi derecede ses aktarım sağlıyor. Elbette ürünlerin hoparlör ve mikrofon nitelikleri farklılık gösteriyor, bu bakımdan ürünlerin hassasiyet aralıklarına, frekans yanıtı aralıklarına, empedans değerlerine, nominal güçlerine dikkat etmek önem arz ediyor. Ses aktarım kalitesi aynı zamanda konnektör yapısı ve fiş tipine de bağlı oluyor. Keyifle müzik dinlemek, rahatlıkla görüşmeler yapabilmek için en rahat kullanabileceğiniz ürünü tercih etmeniz de önemlidir. Bunun için kulaklığın hoparlör başlığından kablosuna değin pek çok birimini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin rahat hareket etmek istiyorsanız uzun kablolu Snopy kulak içi kulaklıkları göz önünde bulundurabilirsiniz.  

Modern, Estetik Kulak İçi Kulaklıklar

 • Snopy kulaklıklar ergonomik, konforlu ve yenilikçi olmaları ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Kulak arkası destekli bluetooth telefon kulaklıklar öz direnç değerleri, batarya kapasiteleri, ağırlıkları, çalışma mesafeleri, şarj süreleri, müzik ve konuşma süreleri ile iş ve kişisel kullanımın vazgeçilmezleri arasına yerleşiyor.
 • Aynı anda iki cihazla bağlantı kurabilen kablosuz kulak arkası tasarımlı kulaklıklar hafif yapıları ile kulağı yormuyor, uzun konuşmalar daha rahat biçimde yapılabiliyor.
 • Göstergeli kulak içi kulaklıklar LED ışıklarla destekleniyor. Bu tasarım hem şık bir görüntü sunuyor hem de kullanım kolaylığını artırıyor.
 • Marka, sıra dışı tasarımları ile de kendini belli ediyor. Örneğin Snopy fermuar kablolu kulak içi kulaklık serisi farklı ve kullanışlı bir tasarım arayışındakileri kendine çekiyor.
 • Kulaklıklar çeşitli stil, renk ve desenlerle sizlere ulaşıyor. Kulaklıkların tamamı tek bir renkten oluşabildiği gibi farklı renklerin uyumlu kombinasyonlarını da içerebiliyor. Böylece örneğin sade, sportif, gösterişli, canlı vb. tarzların tümüne hitap eden kulaklıklar bulmak mümkün oluyor.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Snopy Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

71 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Snopy Kulak İçi Kulaklıklar
  2. JBL Kulak İçi Kulaklıklar
  3. Sony Kulak İçi Kulaklıklar
  4. Sennheiser Kulak İçi Kulaklıklar
  5. Philips Kulak İçi Kulaklıklar
  6. SteelSeries Kulak İçi Kulaklıklar
  7. Pioneer Kulak İçi Kulaklıklar
  8. Logitech Kulak İçi Kulaklıklar
  9. Bose Kulak İçi Kulaklıklar
  10. Razer Kulak İçi Kulaklıklar
  11. Beats Kulak İçi Kulaklıklar
  12. HP Kulak İçi Kulaklıklar
  13. HyperX Kulak İçi Kulaklıklar
  14. Urbanears Kulak İçi Kulaklıklar
  15. Bang & Olufsen Kulak İçi Kulaklıklar
  16. Rampage Kulak İçi Kulaklıklar
  17. MF Product Kulak İçi Kulaklıklar
  18. Buyfun Kulak İçi Kulaklıklar
  19. QKZ Kulak İçi Kulaklıklar
  20. Auvc Kulak İçi Kulaklıklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Tipi
 6. Mikrofon
 7. Kullanım Alanı
 8. Kulaklık Modeli
 9. Kablo Uzunluğu
 10. Gürültü Önleme
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Güncel Değerlendirme
 13. Renk A-Z
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Snopy
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547/snopy
Başa dön