Farklı alanlarda geliştirdiği ürünlerle kullanıcıların ilgisini çeken ve genellikle fiyat-performans ürünü olarak nitelendirilebilecek aygıtlara imza atan Snopy kulaklık çeşitleri konusunda da uzmanlığını konuşturuyor. Birbirinden başarılı Snopy kulaklık çeşitleri, oyun tutkunlarının oyunlardaki tüm sesleri mükemmel bir şekilde duyabilmelerine olanak verirken, üretilen kimi modeller doğrudan müzikseverlere hitap edebiliyor. Kulak içi ve kulak üstü formda tasarlanan ürünler, tercih edilen modele göre kablolu ve kablosuz da olabiliyor.

Snopy Kulaklık Çeşitleri

Evde, spor salonunda ve dış mekanda kullanılabilecek şekilde tasarlanan ve hem ergonomik yapılarıyla hem de teknik kabiliyetleriyle büyük beğeni toplayan kulak içi formdaki Snopy kulaklık modelleri, görsel açıdan büyük zenginlik arz ediyor. Farklı tasarım dillerinin tercih edildiği ve yeni nesil akıllı aygıtlarla görsel anlamda uyum sağlayan modeller, uzun kabloları sayesinde kullanım esnasında sahiplerine kolaylık sağlarken, konforlu bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Sürücü genişlikleri ve frekans aralıklarına bağlı olarak çeşitlendirilen kulak içi kulaklıklar, kulağın iç kısmına geçen silikon kısmın boyutlarıyla herhangi bir rahatsızlık yaratmıyor. Edindiği ürünü antrenman sırasında da değerlendirebilmek ve seçimini Bluetooth destekli kulaklıklardan yana kullanmayı isteyenlerin beklentilerine yanıt veren aygıtlar, uzun soluklu kullanımlar için uygunluk gösteriyor. Tam olarak şarj edildikten sonra saatlerce kullanılabilen ve gerek yolculukların gerekse antrenmanın keyifle geçirilmesine olanak veren modeller, üzerlerinde bulunan mikrofonlarla iletişim kurulabilmesinin de önünü açıyor. Akıllı cep telefonlarıyla kolayca eşleştirilebilen ürünler, sahip olduğu tuşlarla arzu edildiği şekilde yönetilebilirken, müzik ve telefon görüşme süreçlerinin etkin şekilde sürdürülebilmesine de zemin hazırlıyor.

Genellikle 40 mm’lik sürücülerle güçlendirilen kulak üstü yapıdaki Snopy kulaklık çeşitleri, yeni nesil oyunlarla zaman geçiren oyunculara sesleniyor. Bir metreyi geçen kablo uzunluklarıyla oyun tutkunlarının konforlu bir oyun deneyimi yaşayabilmelerine hizmet eden kulaklıklar, ergonomik tasarımları sayesinde kulak ve baş kısmında herhangi bir rahatsızlık oluşturmuyor. Seçilen modele göre Bluetooth desteğiyle de gelebilen modeller, renk ve tasarımlarıyla büyük farklılık arz ediyor. LED aydınlatmayla desteklenen, böylece oyuncuların yüksek motivasyonla oyun oynamalarına imkan tanıyan ürünler, sanal 7.1 çevresel ses desteği sunabiliyor. Oyunlardaki ses efektlerini ve multimedya içeriklerindeki çevresel etkileri eksiksiz işitebilmeyi amaçlayanların alışveriş listelerine ekleyebilecekleri modeller, bas ağırlıklı seslere duyarlı titreşim de oluşturabiliyor. Kullanıcıların takip ettikleri sahnelere adapte olabilmelerine yardım eden titreşim mekanizması, arzu edildiği gibi açılıp kapatılabiliyor.

Snopy Kulaklık Fiyatları

İş yaşantısında sıklıkla internet üzerinden görüşmeler gerçekleştiren ve beklentilerini karşılayabilecek özelliklerle donatılan kulaklıklar edinmek isteyen profesyonellerin de yönelebilecekleri kulaklık çeşitlerine hayat veren Snopy, yüksekliği ayarlanabilir mikrofonlu kulaklıklarıyla dikkat çekiyor. Taç formundaki kulak üstü kulaklıklar, internet üzerinden kurulan iletişimlerin en iyi şekilde yapılabilmesine imkan tanırken, karşı tarafa iletilen sesin de net ve berrak olmasını sağlıyor.

Cezbedici tasarımları, teknik kabiliyetleri, işlevsel özellikleri ve farklı kullanım senaryolarında değerlendirilebilecek şekilde yapılandırılmalarıyla teknoloji meraklılarının ilgi alanına giren Snopy kulaklık çeşitleri, sundukları özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında bulunuyor. Snopy kulaklık fiyatları, seçilen modelin; kullanım alanı, kulak içi veya kulak üstü olması, sürücü genişliği, hitap ettiği kitle ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre değişebiliyor.

Odasındaki kısıtlı alan nedeniyle yüksek ses çıkış gücü sunan hoparlörler edinemeyen veya yine aynı sebeple çevresel ses sunan çok kanallı ses sistemlerine yatırım yapamayanların edinebilecekleri Snopy kulaklık modelleri, oyun ve multimedya tutkunlarının en büyük yardımcısı oluyor. Bilgisayar ve akıllı cep telefonlarının yanı sıra oyun konsollarıyla birlikte de kullanılabilen ürünler, görünümleri ve sundukları ses kalitesiyle kullanıcıların takdirini kazanmayı başarıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Snopy Kulaklık Fiyatları ve Markaları

137 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Snopy Kulaklıklar
  2. Logitech Kulaklıklar
  3. SteelSeries Kulaklıklar
  4. Rampage Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulaklıklar
  6. Philips Kulaklıklar
  7. Sony Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulaklıklar
  9. JBL Kulaklıklar
  10. Jabra Gn Kulaklıklar
  11. Bose Kulaklıklar
  12. Razer Kulaklıklar
  13. Beats Kulaklıklar
  14. HP Kulaklıklar
  15. HyperX Kulaklıklar
  16. Urbanears Kulaklıklar
  17. Bang & Olufsen Kulaklıklar
  18. Gamepower Kulaklıklar
  19. MF Product Kulaklıklar
  20. Trust Kulaklıklar
 5. Bağlantı
 6. Kullanım Tipi
 7. Kullanım Alanı
 8. Mikrofon
 9. Kulaklık Modeli
 10. Gürültü Önleme
 11. Kablo Uzunluğu A-Z
 12. Renk A-Z
  1. Siyah
  2. Beyaz
  3. Kırmızı
  4. Mavi
  5. Gri
  6. Pembe
  7. Sarı
  8. Yeşil
  9. Kahverengi
  10. Mor
  11. Gümüş
  12. Çok Renkli
  13. Lacivert
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Snopy
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/snopy
Başa dön