Birçok alanda faaliyet gösteren Sony, geliştirdiği kulak üstü kulaklık modelleriyle de adından söz ettiriyor. Tasarımları, renk seçenekleri, yapısal farklılıkları ve ses çıkış güçleri ile büyük çeşitlilik gösteren Sony kulak üstü kulaklıklar, kendi içlerinde birçok değişkene göre ayrılıyor. Ev ve iş yeri arasında geçen zamanı verimli değerlendirmek ve bu zaman dilimini, sevdiği müzikleri dinleyerek geçirmek isteyenlerin rahatlıkla yönelebilecekleri ürünler, tatmin edici ses çıkış gücünün yanı sıra konforlu bir kullanım süreci sunuyor.

Yeterli uzunlukta kabloya sahip modeller, ses kaynağına takıldığında herhangi bir sorun yaşatmıyor. Hareket esnasında da pratik şekilde değerlendirilebilen kulaklıklar, kafa bantları sayesinde sabit kalıyor. Sony’nin kendine özgü tasarım çizgilerini beraberinde getiren kulak üstü kulaklık çeşitleri, kulağı içine alacak şekilde olabildiği gibi kulak üstünde duracak şekilde de tasarlanabiliyor. Kullanıcıların gereksinimlerine ve edindikleri kulaklıkları günlük yaşantılarının hangi alanına konumlandıracaklarına göre seçebilecekleri aygıtlar, yapılarıyla çeşitli kullanım senaryoları için özelleştirilmiş olabiliyor. Kimi modeller, doğrudan doğruya akıllı cep telefonu ve müzikçalarla değerlendirilebilirken bazı kulaklıklar, ev sinema sistemleriyle ve müzik prodüksiyonuyla ilgilenen profesyonellere yönelik yapılandırılabiliyor.

Sürücü genişlikleri ile bas, mid ve tiz seslerin eksiksiz işitilebilmesinde görev alan Sony kulak üstü kulaklık çeşitleri, Hi-Fi ses çıkışı sunan aygıtlarla da uyumlu çalışabiliyor. Sürücü genişliği 70 mm’ye kadar ulaşabilen kimi modeller, sevdiği müzikleri plaklar aracılığıyla dinleyen ve yüksek çözünürlüklü dijital ses dosyalarını takip etmeyi hedefleyenlere sesleniyor. Geniş frekans aralığı sunan kulaklıklar, müzik ve sinema filmlerindeki seslerin yanında dijital oyunlardaki müzik ve ses efektlerinin de mükemmel duyulabilmesine yardımcı oluyor.

Kulaklığını akıllı telefonuyla birlikte kullananların, gelen çağrılara yanıt verebilmesini mümkün kılan mikrofonlu Sony kulak üstü kulaklık modelleri, üzerinde yer alan kontrol düğmeleri aracılığıyla kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda müzik geçişlerinin ve ses seviyesinin de ayarlanabilmesine olanak veren kontrol tuşları, yolculuk sırasında ses kaynağına erişme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Sony Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Boyutları ve ağırlığıyla taşınabilirliğe katkı veren ürünler, sürücü kısımlarının katlanabilmesiyle daha konforlu yolculuklar gerçekleştirilebilmesine zemin hazırlıyor. Özellikle kablosuz yapıdaki kulaklıklara yatırım yapmak isteyen teknoloji ve müzik tutkunlarının ilgisini çeken Sony kulak üstü kulaklık modelleri, pratik biçimde taşınabilirken ses kalitesinden de taviz vermiyor. Akıllı cep telefonu ve tabletlerin yanı sıra bilgisayarlarla da eşleştirilerek kullanılabilen kulaklıklar, Bluetooth üzerinden iletişim kuruyor. Eşleştirme işleminin daha hızlı tamamlanabilmesi için NFC gibi teknolojilere de sahip olabiliyor. USB aracılığıyla kısa sürede şarj edilebilen ve tam olarak şarj edildikten sonra saatler boyunca çalışan aygıtlar, kablo karmaşasından kurtulmayı arzu eden kullanıcıların öncelikli tercihi haline geliyor.

Zamanını bilgisayar karşısında çalışarak ya da dijital içerikleri takip ederek geçirenlerin, yüksek çözünürlüklü müzik dinleyenlerin ve ev sinema sistemi ile uyumlu kulaklık arayanların tercih edebilecekleri modeller, tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor. Yumuşak kulaklık yastıkları sayesinde uzun soluklu kullanımlarda kulaklarda baskı ya da ağrı yapmayan Sony kulak üstü kulaklık modelleri, seyahatlerin ve gün içinde yapılan sportif faaliyetlerin daha keyifli geçmesine imkan tanıyor. Seçilen ürüne göre taşıma kılıfı ve çantasıyla birlikte gelebilen ürünler, sunduğu ekstralarla kullanıcılarından tam not alıyor.

Sony’nin geniş ürün gamı içerisinde her kullanım senaryosuna uygun bir kulak üstü kulaklık bulunuyor ve Sony kulak üstü kulaklık fiyatları, ilgili ürünlerin; sürücü genişliği, teknik yeterliliği, kullanım alanı gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık sergiliyor. Her beğeniye yanıt veren Sony kulak üstü kulaklık fiyatları yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

19 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kullanım Alanı
Toplam 19 / 19 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?