Soundmax Amfi Fiyatları

Amfiler otomobillerde müzik, haber dinlemeyi seven insanlar için olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Birçok alada kullanılan amfi, sesin hoparlöre kaliteli ve güçlü bir şekilde iletilmesinde rol oynar. Tam adı amplifikatör olmasına karşın kısaca amfi olarak bilinir. Yükselteç olarak ifade edilebilen amfiler, elektronik sinyalleri artırmak ve düzenlemek için kullanılan cihazlardır. Soundmax amfi 1.5 ve 5 volt arasındaki sesi yükselterek hoparlöre uygun bir şekilde aktarmanızı sağlar. Amfiler sadece otomobil sistemlerinde değil; anons sistemleri, sahne sistemleri, okul sistemleri ve cami sistemlerinde de sıklıkla kullanılır. Soundmax amfi fiyatları, her kullanıcının ihtiyaç ve bütçesine uygunluk gösterir.

Soundmax Amfi ile Güçlü ve Net Ses

Soundmax amfi modelleri kullanılan araçta sesin güçlü ve net olmasını sağlar. Otomobiller için özenle seçilen amfiler doğru bir şekilde kullanıldığı zaman, oynatma cihazındaki düşük seviyedeki sesi artırarak hoparlöre kayıpsız ve eksiksiz bir şekilde ulaştırır. Ses yükseltici olarak kullanılan Soundmax amfi aynı zamanda ses sistemini kontrol etme ve ses sistemini açıp kapama işlemlerini yerine getirir. Sesin çok hızlı bir şekilde istenilen ölçülerdeki yüksek değerlere aktarılmasını sağlar. Doğru amfi seçimi etkili kullanım sunması açısından çok önemlidir. Ses sistemindeki diğer cihazlarla arasındaki güç uyumu iyi bir sonuca ulaşmak için şarttır. Güçlü bir amfi tek başına istediğiniz sonucu vermeyebilir. Oynatma cihazı, hoparlör gibi diğer cihazların da amfinin gücünü karşılaması daha güçlü bir ses oluşmasının yolunu açar.

İstediğiniz Ses Kalitesine Ulaşın

Soundmax amfi, otomobillere ses sistemi kurulumunda büyük rol oynayan ürünler arasında yer alır. Kullanıcısının beklenti içinde olduğu ses kalitesini fazlasıyla artırmaya yardımcı olan Soundmax amfi farklı model ve özelliklerle beğeniye sunulur. Özellikle arabada müzik dinlemeyi seven kullanıcıların tam olarak ihtiyaç duydukları üründür. Oto amfiler hasar almadığı sürece uzun süre kullanım sağlar. Ancak daha sağlıklı bir kullanım sunması açısından zaman zaman temizliğini ve bakımını yapmakta fayda var.

Amfiler günlük hayatta birçok yerde kullanılır. Okullar, camiler, alışveriş merkezleri bunlardan bazıları. Otomobiller de amfilerin en çok kullanıldığı alanlardan biridir. Soundmax amfileri bütün otomobil modellerinde kullanılabilir ve birçok multimedya oynatıcı, hoparlör gibi cihazlarla ile uyum içerisinde çalışır. 

Soru 1: Amfi alırken hangi noktalara dikkat etmeliyim?

Cevap : Otomobiliniz için amfi alırken ilk olarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Amfilerde en fazla dikkat edilen konulardan biri ise RMS değeridir. RMS değeri, amfinin sağladığı sürekli ve maksimum elektrik gücünün ölçüsüdür. Bu sayede daha güçlü bir ses çıkışı yakalayabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız diğer müzik sistemlerinin de Soundmax amfi ile uyumlu olması daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Soru 2: Soundmax amfinin sağladığı avantajlar nelerdir?

Cevap : Soundmax amfi otomobilinizde bulunan CD-player, teyp gibi kaynaklarda üretilen sesi hoparlöre gidene kadar kuvvetlendirme işlemini yapar. Bu kaynakların ürettiği ses düşük volta sahip olduğu için ses üretmeye yeterli değildir. Soundmax amfi sesi yeterli miktarda yükselterek hoparlörden çıkmasını sağlar. 

Soru 3: Soundmax amfi fiyatları hangi özelliklere göre değişkenlik gösterir?

Cevap 3: Soundmax amfi fiyatları RMS değeri, watt, kasa tasarımı ve kullanım konforuna göre değişkenlik gösterir. Bas, tiz, tını özellikleri fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır. USB ve SD kart girişinin bulunması, akıllı cihazlara bağlanma sistemini olması gibi opsiyonlara göre de fiyatlar değişim gösterir. Otomobiliniz için ihtiyaç duyduğunuz amfinin ne kadar fazla özelliğe sahip olmasını isterseniz fiyatlar o kadar değişken olur. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Soundmax Amfi Fiyatları

49 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Soundmax Oto Amfileri
  2. Pioneer Oto Amfileri
  3. Sony Oto Amfileri
  4. Jameson Oto Amfileri
  5. Reiss Audio Oto Amfileri
  6. Alpine Oto Amfileri
  7. For-x Oto Amfileri
  8. Mobass Oto Amfileri
  9. SOUNDMAGUS Oto Amfileri
  10. Magicvoice Oto Amfileri
  11. Audison Oto Amfileri
  12. Hertz Oto Amfileri
  13. Kenwood Oto Amfileri
  14. Cadence Oto Amfileri
  15. Qline Oto Amfileri
  16. Massive Oto Amfileri
  17. Soundface Oto Amfileri
  18. Edison Oto Amfileri
  19. Rewel Oto Amfileri
  20. Audiomax Oto Amfileri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kanal Sayısı
  1. Mono
  2. 1 Kanal
  3. 4 Kanal
  4. 5 Kanal
 5. Maksimum Güç Çıkışı (Watt)
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Soundmax
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26050/soundmax
Başa dön