Spalding basket topu, basketbol oynayanlar için sıklıkla tercih edilen top modellerinden biridir. Basketbol, dünyanın her yerinde sıkça oynanan bir spor olması ile bilinir. Bahsi geçen sporu yapabilmek için de özel toplara ihtiyaç duyulur. Sporu yapabilmek için gerekli olan topun da bazı özelliklerinin olması gereklidir. Spalding bu konuya dikkat ederek, oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünleri üretir. Her bir ürün, profesyonel seviyelerde oynanabilecek kaliteye sahiptir. Pek çok profesyonel ligde de Spalding markasının topları tercih edilir. Kaliteli malzemeler ile üretilen bu toplar, basketbol oynayabilmeniz için gerekli olan her özelliğe sahiptir. Ağırlıkları ve boyutları, oyunun ruhuna uygun olacak şekilde ayarlanır. Örneğin Spalding basketbol topu 7 numara profesyonel maçlarda da kullanılır. Gerçekçi ve etkileyici bir basketbol deneyimine sahip olmak istiyorsanız bu ürün çeşidini tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı olarak da oldukça geniş bir skalaya sahip olan bu malzemeler, pek çok zemine de uygundur. Basketbol genellikle kapalı alanlarda ve parke saha üzerinde oynanır. Ancak sokakta bulunan sahaların zemini betondan da olabilir. Bu sebeple, bahsi geçen ürünler, bu zeminlerin her birine uygundur. Uzun süreli kullanımlarda bile herhangi bir deformeye uğramaz. Spalding basketbol topu dış mekan kullanımına uygun bir özelliğe sahip olduğu için, kullanım alanı oldukça geniştir. Sokak basketi de aynı kapalı salonlarda oynananlar kadar yaygındır. Kaliteli bir spor deneyimi için bu malzemeleri alarak, oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, kaliteli bir tutuş hissini de sahip olan bu malzemeler, hareketlerin daha rahat yapılabilmesine de olanak tanır. Şut kullanımlarında da dengeli ve etkili bir kullanım sunar. Böylece, maç içerisinde, oyundan almış olduğunuz zevk de artış gösterebilir.

Spalding Basketbol Topu Modelleri ve Özellikleri

Spalding basket topları, değişen ihtiyaçlar karşısında farklı çeşitlere ayrılır. İlk özellik; ürün boyut farklarıdır. Basket oynayan kişilerin yaşlarına ve fiziki özelliklerine göre basketbol topları çeşitli boyutlarda üretilir. Spalding basketbol topu 6 numara gibi farklı boyutları ifade eden seçenekler vardır. 6 numara malzemeye ihtiyaç duyan kişiler, bu ürünü satın alarak, ihtiyaçlarını karşılayan spor malzemesine ulaşabilir. Dış yapısının kalitesi ile ön plana çıkan bu ürün, boyutu da insan eline uygundur. Bu sayede, rahat bir şekilde sporun yapılmasına elverişli bir üründür. Spalding basketbol topu 5 numara olan model ise diğer modellere göre daha küçük boyutludur. Yaşı küçük olan çocukların kullanımına oldukça uygun olan bu ürün, rahat bir şekilde antrenman yapılabilmesine olanak tanır. 7 numara ve 6 numara olan modellere göre daha küçük olan bu malzemeler, eli küçük olan kişiler için de oldukça uygundur. Bu modeller arasında tercih yaparken, fiziki özelliklerinize dikkat ederek satın alım yapabilirsiniz. Ürün modellerinin çeşitlenmesin, sağlayan bir diğer özellik ise renk ve desen farklarıdır. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uygun olan modeli seçerek, göz zevkinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Spalding turuncu basketbol topu modelleri, şık ve tarz duruşu ile ön plana çıkar. Değişik renkte olan spor malzemelerini arıyorsanız, siyah olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Spor malzemelerinin çeşitlenmesinde etkili olan diğer bir unsur da üretim malzemeleri olarak söylenebilir. Marka kaliteli ürünleriyle oyundan aldığınız keyfi arttırmayı amaçlar. Basketbol oynarken doğru ayakkabı kullanımı da top kadar önemlidir. Bu sebeple spor ayakkabı modelleri arasından ayak yapınıza uygun doğru ayakkabıyı seçerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Spalding Basketbol Topu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spalding basket toplarını satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunur. Bu özelliklere dikkat ederek, ihtiyaç duyduğunuz ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını inceleyerek, dikkat etmeniz gereken konuları öğrenebilirsiniz. Birinci ağızdan ürünler hakkında bilgilere de böylece ulaşabilirsiniz. Spalding basket topu satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylardan bazıları şöyle sıralanabilir:

  • Öncelikli olarak ürün boyut tercihleri oldukça önemlidir. Fiziki özelliklerinizi dikkate alarak ürünleri seçmek verimli sonuçlara yol açabilir. Kendi elinize göre büyük olan topları tercih ederseniz, top sektirme şut atma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine aynı şekilde küçük olan topları alırsanız, hafif geleceği için çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Elinize uygun olan modelleri satın alarak, oyun zevkinizi arttırabilirsiniz.
  • Dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeri ise zevklerinize uygun olan ürünler seçmektir. Fenerbahçe basketbol topu modeli, Fenerbahçe’yi destekleyen kişiler için uygundur. Özellikle hediye seçimlerinde bu konuya dikkat ederek, etkili bir hediye satın alabilirsiniz. Aynı şekilde, diğer takımları destekleyen kişiler de kendilerine uygun olan ürünleri seçebilir.
  • Dikkat edilmesi gerekli olan hususlardan diğeri de bütçenize uygun olan modelleri satın almaktır. Spalding basketbol topu en ucuz olan modelleri tercih ederek, tasarruflu bir alışveriş yapabilirsiniz. Kendi bütçenize uygun olarak seçtiğiniz ürünlerin her biri aynı kalitededir. Bu sayede, kaliteli spor malzemelerine uygun fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eğer lisanslı olan ürünleri tercih etmek istiyorsanız, buna uygun ürünleri seçebilirsiniz. Euroleague lisanslı topların her biri, profesyonel maçlarda da kullanıma uygundur.

Spalding Basketbol Topu Fiyatları

Spalding basketbol topu fiyatları da modeller ve kalite yapısı kadar merak edilir. Fiyatlar üzerinde etkili olan detaylardan ilki; seçilen ürün model farklılıklarıdır. Basketbol topları, renkleri, boyutları ve dış malzemeleri ile farklı çeşitlere ayrılır. Bu çeşitlilik farkları doğrudan fiyatları etkiler. Spalding Euroleague basketbol topu modeli de bu ürünlerden bir tanesidir. Bu model lisanslı ve özel bir malzeme olduğu için, fiyatı diğer modellere göre daha farklı olabilir. Yine aynı şekilde, boyut farkları da fiyatları etkileyebilir. 5 numara top fiyatları ile 6 numara olanlar arasında fiyat farkları oluşabilir. 7 numara olan modeller de diğer modellere göre daha farklı fiyat etiketi ile satılabilir. Ürünlerin dış malzemeleri, fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Spalding spor malzemelerinin tamamı kaliteli ve üst düzey hammaddeler kullanılarak üretilir. Renk ve desen değişimlerine göre şekillenen üretim malzemeleri de fiyatlar üzerinde etkili olur. Üretim maliyetlerinde yaşanan değişikliklere bağlı olarak da fiyat değişimleri yaşanabilir. Takım lisanslı basketbol toplarının fiyatları, lisanssız olanlara göre farklılık gösterebilir. Siz de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçerek, verimli bir alışveriş yapabilirsiniz. Spalding basketbol topları hakkında detaylı bilgilere ve güncel fiyat bilgilerine Hepsiburada üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sporda susuz kalmamak için farklı boyutlarda bulunan matara modellerinden de edinerek gittiğiniz her yere yanınızda suyunuzu da götürebilirsiniz.

Spalding Basketbol Topları Kaç Numara?

Spalding markası, farklı zeminlere ve ölçüler göre üretim yapar. 5, 6 ve 7 numara olan toplar arasında seçim yaparak, kendinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Spalding Basketbol Topları Ne Renk?

Herkesin zevkine uygun olacak şekilde birden fazla renk seçeneği ile üretilen bu toplar, şık bir dış görünüşe sahiptir. Aynı zamanda, değişik desenler arasından size en uygun olan modeli de seçebilirsiniz. Marka farklı takımların logolarını da topların üzerine taşır.

Spalding Basket Topları Rahat Tutulabilir mi?

Spalding topların her biri, elde rahat bir tutuş hissi verecek şekilde üretilir. Bunu sağlamak için kaliteli malzeme kullanımı tercih edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spalding Basketbol Topu

186 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Malzeme
Toplam 48 / 186 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?