Michael Jordan, Kareem Abdul-Jabbar, Magic Johnson, LeBron James, Jason Kidd ve daha nice NBA oyuncusu, yeteneklerinin ve fiziksel yeterliliklerinin yanı sıra, gönül verdikleri basketbol sporuna iyi ekipmanlarla başladıkları için dünyanın en prestijli basketbol ligi olan NBA’de efsane haline geldiler. NBA logosunu, ürünlerindeki teknik yeterlilik sayesinde kullanabilen Spalding’in geliştirdiği basketbol toplarıyla siz de efsane haline gelebilirsiniz.

Spalding Basketbol Topu

NBA’in yanı sıra pek çok Avrupa liginin resmi topu olarak kullanılan Spalding basketbol topları her yaş aralığı, kullanım alanı ve oyuncuların yapılarına uygun ürünler sunar. Kauçuktan üretilen basketbol toplarının yanı sıra, kompozit deri ya da Spalding’in kendi geliştirdiği ZK materyaliyle üretilen basketbol topları, maç sırasında oyuncuya en iyi top hakimiyetini verebilir. Üretilen bazı özel modeller tasarımları sayesinde, hem kuru hem de ıslak zeminde en iyi performansı gösterebilir. Uzun yıllardır sektörde öncü markalardan biri olarak yer alan Spalding, ürettiği basketbol toplarını yıldan yıla geliştirerek, günümüz oyuncularının ihtiyaçlarına cevap verir.

FIBA onaylı olan birçok ürüne imza atan Spalding, NBA, WNBA ve D-League’in resmi sponsoru olarak, basketbol topları konusunda ne derece uzman olduğunu da gösterir. Her yaş aralığının kullanabileceği 5, 6 ve 7 numaralı toplarla, basketbol sporunun daha geniş kitlelere yayılmasını amaçlayan Spalding, geliştirdiği ürünler gerek tasarım gerekse kullanılan malzeme bakımdan da oldukça farklı basketbol toplarına sahiptir.

Spalding; okullarda, kapalı basketbol sahalarında ve açık alanlarda oynamaya uygun basketbol topları geliştirmesinin yanı sıra, kimi ürünlerini yalnızca açık alan ya da kapalı alan şeklinde sınıflandırarak, basketbol sporunu daha profesyonelce yapmak isteyenlere gereksinim duyabilecekleri sağlam, kavranışı kolay ve dayanıklı ürünleri sunar. Spalding basketbol toplarıyla, basketbol oynadığınız alanın yapısı ve hava durumu fark etmeksizin oyununuzu devam ettirebilir, oluşturmak istediğiniz basketbol kariyerinizi daha ileri noktalara götürebilirsiniz.

Spalding Basketbol Topu Fiyatları

Yalnızca gençlerin değil, fiziksel gelişimi uygun olan ve bu spora meraklı çocuklar da rahatlıkla basketbol oynayabilirler. Küçük yaştaki çocuklar için uygun olan 5 numaralı Spalding basketbol topları, çocukların daha rahat kavrayabileceği boyutlarda ve ağırlıklarda olurlar. Ayrıca sizlere farklı pek çok seçenek sunan Spalding, yalnızca boyut olarak değil, tasarım bakımından da tarzınıza uygun çözümleri edinebilmenize olanak tanır.

Günlük yaşamın stresinden, basketbol oynayarak kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Spalding basketbol toplarından edinerek bulunduğunuz ortamda, okulda ya da iş yerinde arkadaşlarınızla kendi basketbol takımınızı kurarak, gerek kapalı gerekse açık alanlarda bu sporun getireceği zindelikten ve kendine güven duygusundan yararlanabilir, oyun sırasında tüm kas ve eklem gruplarınızı çalıştırabileceğiniz için çok daha sağlıklı bir hale gelebilirsiniz. Özellikle son yıllarda artan obezitenin önüne geçebilmek için uzmanlar tarafından tavsiye edilen bu tarz grup sporları, ileriki yaşamınızı doğrudan olumlu yönde etkileyebilir. Bunun için Spalding basketbol toplarından kendinize ve tarzınıza uygun olanını alabilir, hem spor yapabilirsiniz hem de eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz Spalding basketbol toplarının fiyatları; üretimde kullanılan malzemeye, ürünün boyutlarına, ağırlığına ve beraberinde gelen sudan etkilenmeme gibi ekstra özelliklere göre farklılık arz edebilir. Bu noktada seçim sırasında kendinize uygun olan ürünleri seçmeden önce, ürün özelliklerini dikkatlice inceleyerek, basketbol oynayacağınız alanın şartlarına uygun basketbol toplarına yönelmeniz uygun olur.

Yaşınız kaç olursa olsun, Spalding basketbol toplarıyla rahatlıkla basketbol oynayabilirsiniz. Eğer yaşınız amatör basketbol kulüplerinde oynamaya elverişliyse, Spalding ürünlerinden edinerek, kendinizi bu kulüplerde oynamak üzere geliştirebilir, belki de hayalini kurduğunuz takımlarda profesyonel bir oyuncu olarak kariyerinize devam edebilirsiniz.

Spalding Basketbol Topu Fiyatları

45 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Spalding
  2. Nike
  3. Molten
  4. Voit
  5. Altis
  6. Jordan
  7. Selex
  8. Avessa
  9. Wilson
  10. Adidas
  11. Tryon
  12. Sportive
  13. Slazenger
  14. Busso
  15. Delta
  16. Lotto
  17. Sportica
  18. InterSpor
  19. Mazsa
  20. Stamm
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Malzeme
 5. Top Bedeni
  1. 3 Numara
  2. 5 Numara
  3. 6 Numara
  4. 7 Numara
 6. Renk A-Z
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Spalding
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19002/19020/spalding
Başa dön