Teknolojik araçları kullanırken içindeki verilerin üzerinde yer alan belgelerin kayıt altına alınmasını isteyebilirsiniz. Çözünürlüğü yüksek fotoğraf makinesine 480 gb ssd solid state drive takarak anılarını kayıt altına alabilirsiniz. Sevdiklerinizle çıktığınız tatilde her durumu ölümsüzleştirmek istersiniz. Sayısız fotoğraf çektiğiniz tatilde bu fotoğrafları 480 gb ssd solid state drive uzun süre saklar. Hayatınıza sunduğu ek depolama alanıyla bu ürün sıklıkla tercih edilir. 480 gb ssd solid state drive modelleri fiyatları farklı seviyelerde yer alır. Fiyat farklılıklarının yaşanmasının nedeni 480 gb ssd solid state drive modelleri ve marka çeşitliliğinin var olmasından kaynaklıdır. 480 gb ssd solid state drive modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Ünlü markaların ssd modellerine uygun fiyatlarla sahip olmak için 480 gb ssd indirim günlerini takip edebilirsiniz. Belirli aralıklarda düzenlenen indirim günlerinde bu ürünü indirimli haliyle alabilirsiniz. 480 gb ssd en ucuz modelleri sizin hayatınıza konfor sunmak için üretilir. Bu ürünü 480 gb ssd online satış yoluyla sahip olabilirsiniz. 480 gb ssd solid state drive modelleri cep telefonu, bilgisayar, laptop gibi ürünlere sağladığı yararla beğeni toplar. Ssd drive içerisine çok sayıda belge, fotoğraf, müzik, video yükleyebilir, uzun yıllar saklayabilirsiniz. 480 gb ssd yorumları alanını okuyarak bu ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu alanda ürünü kullanan kişilerin görüşleri yer alır.

480 GB SSD Solid State Drive Çeşitleri

Laptop, masaüstü bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik cihazların içerisinde depolama alanına ihtiyaç duyarsınız. İşyerinde gerçekleştirdiğiniz projeleri, belgeleri saklamak ve kısa süre sonra yeniden üzerinden geçmek isteyebilirsiniz. 480 gb ssd solid state drive geniş bellek yapısı sayesinde tüm belgelerinizi güvenle kaydeder. İhtiyaç duyduğunuz anda cihazınıza yerleştirerek geri getirmenize yardımcı olur. 480 gb ssd solid state drive modelleri geleneksel kabul edilen disklerden farklı çalışma prensibi taşır. Ssd çalışma prensibi usb ile aynı özellikte bulunur. P480 gb ssd elektronik cihazınızda yer alan donanıma ait bütün hafıza çiplerine erişim sağlar. Bu sayede bilgileri ssd belleğine hızla kaydeder. Bu ürün markalara bağlı olarak farklı boy özelliklerinde yer alabilir. 480 gb ssd solid state drive yüksek performanslı oyunları kolaylıkla depolar. Bu nedenle son yıllarda kullanımında artış görülür. 480 gb ssd m2 ürünlerini inceleyebilir, bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bu ürünü kullanarak geniş depolama alanına sahip olabilirsiniz. 480 gb ssd kullananlar alanını inceleyerek kullanan kişilerin kullanım alanları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Geniş kullanım alanı sunan bu ürün teknoloji dünyasında önemli yer alır. 480 gb ssd solid state drive modelleri film seven, oyun seven ve arşiv yapan kişilerin sıkça kullandığı ürünlerin başında bulunur.

480 GB SSD Solid State Drive Özellikleri

Depolama ürünü olarak tasarlanan 480 gb ssd solid state drive modelleri gelişmiş özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanım sağlar. Bu ürün tasarımı gelişen teknolojik özelliklere uyum sağlar. İhtiyacınız olduğu her an farklı elektronik cihazlar üzerinde kullanım özelliklerine sahiptir. Güvenli bir taşıma sunabildiği gibi aynı zamanda yeterli miktarda saklama kapasitesi imkanına erişebilmenize katkıda bulunur. 480 gb ssd solid state drive modelleri genel özellikleri şu şekilde sıralanır:

 • Ssd kart 480 gb geniş depolama alanı ile sunulur. Bu geniş depolama alanına 480 gb boyutuna ulaşana kadar ekleme yapabilirsiniz.
 • Sabit disk olarak yer alan bu ürün ssd nand depolama teknolojisini kullanır.
 • 480 gb ssd solid state drive modelleri SATA bağlantı arayüzü, SATA 3 bağlantı tipi kullanır.
 • 480 gb ssd solid state drive 445 MB/s sıralı yazma becerisine sahip olarak yer alır.
 • 535 MB/s sıralı okuma becerisiyle 480 gb ssd solid state drive modelleri hız kazanır.
 • 480gb m.2 ssd ortalama olarak 2.5 inç boyutlarında üretilir. Renk özellikleri markaya bağlı olarak değişim gösterir.
 • Bu ürün sessiz çalışır, güç tüketiminde bulunmaz. Hızlı açılma süresiyle belgelerinize hızlı ulaşım imkanı sunar.
 • Hızla bozulmaya başlayacak elektronik parça içermez, bu yönüyle titreşime dayanıklılık gösterir
480 GB SSD Solid State Drive Çeşitleri

Ssd ürünleri farklı özellikler taşıyan çeşitler içerir. Size kullanım kolaylığı sunan bu ürünler sahip olduğunuz cihaza bağlı çeşitler içerir. 480 gb ssd solid state drive modelleri sahip olduğu gelişmiş özellikleri sayesinde işlerinizi hızla ilerletmenizi sağlar. 480 gb ssd sata tasarım olarak diğer çeşitler arasında küçük yapıda yer alır. Markasına bağlı hızında farklılık görülebilir. Yüksek performansa sahip olmak isteyen kişiler için iyi bir tercih olarak bulunur. Bu ürün genel olarak anakart ile aynı seviyede yer alır. 480 gb ssd solid state drive modelleri m.2 tlc hem SATA hem de NVMe denetleyicisinden yararlanabilir. 480 gb ssd solid state drive modelleri m.2 2280ss pcie en hızlı ssd çeşidi olarak üretilir. Ekran kartının yer aldığı yuvada bu ürünün takımı sağlanır. Bu çeşit standart özellik gösteren SATA sürücüsünden üç kat hızlı performans sergiler. 480 gb ssd solid state drive modelleri nvme PCI Express ve M.2 SSD ile birlikte çalışabilir. Bu şekilde sahip olduğu performans artış gösterir. 480 gb ssd disk taşıdığı özellik ve artış gösteren performansıyla kullanım konforu sunar. Bu ürünün performansını artırabilmeniz 80 gb ssd solid state drive modelleri 3d nand kullanarak mümkün olabildiği 480 gb ssd önerisi arasındadır. Bu ürün depolama ve aktarım hızını yükselten özel bir sistem olarak bulunur.

480 GB SSD Solid State Drive Çalışması

480 gb ssd solid state drive modellerini uzun süre dosya saklamak amacıyla kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin yüksek performansından yararlanmak için çalışma aşamalarını belirlemek gerekir. 480 gb ssd solid state drive modelleri internal gecikme oranı düşük ürünler olarak üretilir. Bu üründe gelen bilgileri okuma ve yazma hızları yüksek olur. Buradan alınan veriler depolama alanına doğrudan iletilir. 480 gb ssd solid state drive modelleri solid-state ürününde mekanik içerik yer almak. Bu nedenle bu ürünler sessiz çalışma sergiler, az oranda güç tüketimi sağlarlar. Daha az güç tüketimi sergileyeen 480 gb ssd solid state drive modellerinde ısı sorunu ortaya çıkmaz. 480 gb ssd solid state drive modelleri solid-state kullanıldığı cihazlarda hızla açılır. Kullanılan cihazın açma tuşuna basıldığı andan itibaren işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. 480 gb ssd solid state drive modelleri kullanılan cihazlarda oynadığınız oyunlar, kullandığınız uygulamalar kısa sürede açılır, hızlı şekilde yüklenir. Kullandığınız cihazın bu özelliklerden yararlanmasını istiyorsanız 480 gb ssd satın al alanından bu ürüne sahip olabilirsiniz.

480 GB SSD Solid State Drive Avantajları

Bilgisayarlarınızın, notebook ve akıllı telefonlarınızın çok daha hızlı faaliyet göstermesini istersiniz. Bu durum kullanım kalitesinde artış yaşanmasına neden olur. 480 gb ssd solid state drive kullanımı size ve cihazınıza birçok avantaj sunar. Bu avantajlardan önemli bir kısmı şu şekilde sıralanır:

 • 480 gb ssd solid state drive cihazınıza ek hız katar.
 • 480 gb ssd solid state drive sayesinde bellekte yüksek oranda yer kaplayan uygulamalar hızla açılır.
 • 480 gb ssd solid state drive ile işyerinizde çizimini yaptığınız mimarlık projesi hızlı açılır, uygulama üzerinden proje çiziminde cihazınız donma yapmaz.
 • Hareketli parçalara sahip olmayan 480 gb ssd solid state drive bozulma oranı düşük olur.
 • Mekanik parçaları olmayan bu ürün dışarıdan gelen sarsıntı durumlarından etkilenmez. Yaşanabilen küçük kazalar sonucunda büyük hasar almaz.
 • 480 gb ssd solid state drive tamamen sessiz işlem sağlar. Uğultu ve cızırtı gibi sesler çıkarmaz.
 • 480 gb ssd solid state drive parçalanma gibi teknik problemleri yaşamaz. Bu tarz problemleri kendi sisteminde otomatik olarak çözer. Dışarıdan gelen ek müdahalelere ihtiyaç duymaz.
 • 480 gb bellek yapısı ile tüm dökümanlarınızı kaydedebilir.
480 GB SSD Solid State Drive Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknolojik bir ürüne sahip olduğunuzda düşmesi ve zarar görmesi gibi durumların önüne geçmek istersiniz. Teknolojik ürünlerin tümünde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunur. Özenle dizayn edilen bu ürünlerin kullanımında birçok noktaya dikkat etmek gerekir. Bu noktalardan bazıları şu şekilde yer alır:

 • 480 gb ssd solid state drive takılırken hassas davranmanız tavsiye edilir. Takım sağladığınız cihazın zarar görmesi büyük sorunlara yol açabilir.
 • Tercih edilen 480 gb ssd solid state drive çeşitlerinin cihazınız ile uyumluluğunun karşılaştırılması tavsiye edilir. Cihazınıza uymayan model verimlilik sunmaz.
 • 480 gb ssd solid state drive modellerine göre hız durumları değişim gösterir. Hız beklentinize yönelik model seçimi yapmanız önerilir.
 • 480 gb ssd solid state drive marka seçiminde veri okuma ve yazma hızına dikkat edilmesi önerilir.
 • 480 gb ssd solid state drive alırken aktarım yapmak istediğiniz dosyanın boyut özelliklerine bakmanız gerekir. Bu doğrultuda uyumlu seçim yapmanız önerilir. Uygulama boyutu bellekten büyükse bu ürün size olumlu katkı sunamayabilir.
 • 480 gb ssd fiyat seçenekleri de alım esnasında göz önünde bulundurulduğunda sizlere katkı sağlar.
480 GB SSD Solid State Drive Nasıl Takılır?

Elektronik cihazınız için yapmış olduğunuz seçimi cihazınıza takarken cihaz özelliklerini göz önüne almanız gerekir. Laptop üzerine takılacaksa ssd giriş yuvasını kullanmanız yeterli olur. 480 gb ssd solid state drive kullanılacak cihaza göre takım uygulamaları değişim gösterir. Cihazınıza yönelik uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

480 GB SSD Solid State Drive En İyi Çeşiti Hangisidir?

Seçim yaparken en iyi 480 gb ssd solid state drive modeli hangisi diye düşünüyor olabilirsiniz. En iyi ssd modeli ihtiyacınıza cevap veren ve cihazınız ile uyumluluk sergileyen model olur. İhtiyaçlarınıza cevap veren 480 gb ssd solid state drive modelini tercih edebilirsiniz.

480 GB SSD Solid State Drive Renk Çeşitleri Mevcut mudur?

480 gb ssd solid state drive modelelri farklı markalar bünyesinde üretilir. Her markanın tasarım özellikleri değişim gösterebilir. Markaların tasarım özelliklerine bağlı renk çeşitliliği görülebilir. Bu ürünlerin renk seçeneklerine ulaşmak için 480 gb ssd solid state drive ürünlerini inceleyebilirsiniz.

480 GB SSD Solid State Drive Suya Düşünce Bozulur mu?

480 gb ssd solid state drive mekanik parçalar bulundurmayan yapısıyla bu tarz yaşanan kazalarda zarar görmez. Suya düşen ssd ürününü sudan alıp, kurutup güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. 480 gb ssd solid state drive kolay bozulmayan yapısı sayesinde uzun süreli kullanım avantajı sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

480 GB SSD Harddisk Fiyatları

91 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 91 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/114814