Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, kampanyaya katılan tüm offline satış noktalarında (Samsung bayileri ve diğer tüm 3. taraf fiziki satış noktaları) yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanallarında (shop.samsung.com/tr -“Samsung Online Mağaza”- ve kampanyaya katılan 3. taraf online kanallarında) yapılan satışlar olarak ikiye ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır.
 • Kampanya, 30 Haziran – 31 Temmuz 2020 (23.59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti ithalatı olan, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş olan 27’’ Odyssey G7 (LC27G75TQSMXUF) ve 32’’ Odyssey G7 (LC32G75TQSMXUF) ve ön satışa sunulmuş olan 49’’ Odyssey G9 (LC49G95TSSMXUF) ürünlerinden birini satın aldıktan sonra, burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir.
 • Tüketici, kampanyaya katılarak, ön satışa sunulan G9 (LC49G95TSSMXUF) model ürün teslimatının ödeme anında yapılmamasını kabul etmekte; ön satışa sunulmuş olan G9 (LC49G95TSSMXUF) teslimatının 31 Temmuz 2020’den sonra gönderilecek şekilde planlandığını bilmektedir. satışa sunulmuş olan 27’’ Odyssey G7 (LC27G75TQSMXUF) ve 32’’ Odyssey G7 (LC32G75TQSMXUF) model ürünlerin ise shop.samsung.com/tr veya diğer online satış kanallarından satın alımında ürün teslimatının ürün bedeli ödeme anında yapılmayacağını kabul etmektedir. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin / onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.
 • İlgili kanallardan ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak satın almış olan tüketicilerin 31 Ağustos 2020 (23.59) tarihine kadar “ shop.samsung.com/tr/odyssey-on-satış-kampanya-basvuru-kampanyasi-2020 “ den “Odyssey Lansman Kampanyası” adlı başvuru formunu doldurması ve yine burada belirtilen kampanya koşullarına uygun hareket etmesi gerekmektedir. Samsung Online Mağaza’dan yapılan alımlarda başvuru koşulu gerekmeksizin, hak ediş koşulları aynı olmak koşuluyla, 15 Ağustos - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında gönderilecektir.
 • Kampanya hak ediş koşulları şu şekildedir: Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.
 • Tüketicilerin Samsung Online Mağaza’dan ürün alımı haricinde diğer kanallardan satın aldığı ürünler için ürünü teslim aldıkları tarih itibariyle 31 Ağustos 2020 (23.59) tarihine kadar, kampanya koşullarını yerine getirmeleri ve shop.samsung.com/tr/odyssey-on-satış-kampanya-basvuru-kampanyasi-2020 adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz tamamlamaları kaydıyla Samsung SSD hediyesine hak kazanacaklardır. Tüketiciler başvurularına istinaden hediye edilecek ürünün 30 Eylül 2020 (23.59) tarihine kadar teslim edileceğini kabul etmektedirler. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2020 (23.59).
 • Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka SSD ürününe ilişkin tüketici tarafından model seçimi yapılamayacak olup detayları aşağıda belirtilmiştir. Kampanyada yer alan ürün ve hediye ürün ve modelleri stoklarla sınırlıdır.
  Model Numarası Ürün Adı Stok Hediye SSD Model Numarası Model Adı Stok
  LC27G75TQSMXUF Samsung 27" Odyssey G7 1 ms 240 Hz 2K QLED HDR600 1000R RGB Oyuncu Monitörü 84 MZ-V7E500BW 970 EVO NVMe M.2 SSD 500GB 84
  LC32G75TQSMXUF Samsung 32" Odyssey G7 1 ms 240 Hz 2K QLED HDR600 1000R RGB Oyuncu Monitörü 20 MZ-V7S500BW 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD 500GB 20
  LC49G95TSSMXUF Samsung 49" Odyssey G9 1 ms 240 Hz 2K QLED HDR1000 1000R RGB Oyuncu Monitörü 25 MZ-V7S1T0BW 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD 1 TB 25
 • Tüketicinin hediye ürünün parasal değeri, farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
 • Ürün ve hediye ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.
 • Ürünlerin satış fiyatları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir.
 • Ön satışa sunulmuş olan 49 ’’ Odyssey G9 (LC49G95TSSMXUF) için mağazalardan fiziken gerçekleşmiş ürün alımlarında tüketicilerin, ilgili ödemeyi yaptıkları satış noktasına başvurarak ürünü teslim almaları gerekmektedir. Yalnızca SSD hediyesi, tüketiciler ürünü fiziken teslim almalarını takiben (LC49G95TSSMXUF için planlanan teslimat tarihi 15 Ağustos sonrasıdır) shop.smsung.com/tr’dan “Odyssey Lansman Kampanyası” shop.samsung.com/tr/odyssey-on-satis-basvuru-kampanyasi-2020 sayfasından başvuru formunu en geç 31 Ağustos 2020 (23.59) tarihine kadar doldurarak kampanyaya başvurulması gerekmektedir. Kampanya başvurusu sonrası DRK Aksesuar ve İletişim Hizmetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından gönderilecektir. Tüketiciler bahse konu sayfada çıkan formu eksiksiz ve hatasız doldurmalı, buna ek olarak ürün faturasının 1. nüshasının (orijinal nüsha) fotoğrafını çekerek yüklemelidirler.
 • Kampanya başvurusunun geçerli olabilmesi için, fatura üzerinde ürün seri numarası ile kampanya başvurusu uygulamasından başvuru yapılan cihazın seri numarası aynı olmalıdır. Başvuru fatura üzerindeki isim / unvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • Formun eksiksiz doldurulduğu, okunaklı faturanın yüklendiği ve kampanya şartlarının eksiksiz yerine getirildiği durumlarda ve tüketicilerin kampanyaya katılan online satış noktalarından usulüne ve koşullara uygun olarak alım yapmaları durumunda geçerli olacak Samsung marka SSD hediyesi, web sitesinde / uygulamada belirttikleri adrese, başvuru süresinin sona ermesinin akabinde 1 - 30 Eylül 2020 tarihinde gönderilecektir.
 • Samsung, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung, kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyadan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)
 • Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
 • Tüketicilerin bilgileri, kampanyaya katılım halinde, Samsung Gizlilik Politikası’na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak yetkili bayiler üzerinden elde edilmektedir / toplanmaktadır. Tüketicinin bilgileri kampanya katılımı için gerekliliklerin yerine getirilmesi amacıyla hizmet sağlayıcılarla paylaşılabilir.
 • Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsung.com/tr web sitesindedir.
 • Ürün ve hediye ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.
 • Bu kampanya Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti tarafından yürütülmekte olup Hepsiburada’nın kampanya kapsamından dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Başa dön