SteelSeries markası; Danimarka kökenli olup oyun ekipmanları, yazılım ve bilgisayar aksesuarları üreten markalardan biri olarak tanınıyor. Özellikle bilgisayar oyunu tutkunlarını hedef alan aksesuarlar ve yazılımlar üreten markanın ürettiği bilgisayar ekipmanları arasında kulaklıktan bilgisayar klavyesine kadar birçok ürün çeşidi yerini alıyor. Ürün çeşitleri arasında yer alan bilgisayar faresi modelleri ise oyuncu fareleri olarak karşınıza çıkıyor.

SteelSeries Mouse Modelleri

Üst segment ürünler tasarlayan bir marka olarak tanınan SteelSeries mouse çeşitleri arasında kablolu ve kablosuz oyuncu fareleri bulunuyor. Ürünler arasında ağırlıklı olarak kablolu fareler yer alıyor ve kablolu fareler arasında özel TrueMove1 ve 3 optik algılayıcısı ile geliştirilen ürünler olarak öne çıkıyor. Hassas çalışma özelliği ile birlikte hızlı tepki verme özelliğine sahip olan modeller oyuncular için özel olarak tasarlanan farelerden oluyor. Tasarım açısından ise tüm tutma stillerine uygun tasarlanan fareler, ergonomik kullanım sunuyor ve kenarlarına yerleştirilmiş özel butonları modelden modele farklılık gösteriyor.

SteelSeries mouse modelleri arasında 12.000 CPI sensörü ise yüksek hassasiyete sahip ürünler öne çıkıyor. Oyun esnasında ekstra hassaslık arayanlar için uygun olan fareler, benzersiz kontrol gücü sağlama özelliği ile ayırt ediliyor. Fare modelleri arasında programlanabilir butonlarla desteklenmiş ayrıca dokunmatik uyarılar ile donatılan özel ürünlere de erişilebiliyor. Profesyonel oyuncular için özel üretilen dokunmatik uyarılı fareler, gerçek zamanlı bildirimler ile markanın ayırt edici ürünlerinden oluyor. Kablosuz fareler arasında ise gelişmiş oyun fareleri bulunuyor ve kablosuz fareler yalnızca 1 milisaniyede yanıt verme, şarj edilebilir pil, aydınlatılmış taban gibi özellikler ile öne çıkıyor.

Özellikle pil sorunu gibi sorunlara karşı kablo ile desteklenen ve şarj olurken oyun keyfine devem etmeyi sağlayan modeller, birçok açıdan gelişmiş özellikler taşıyor. Tasarım açısından ise oldukça kullanışlı özellikler barındıran kablosuz fareler ile birlikte markanın kablolu fare çeşitleri arasında özel baskılar ile süslenmiş modellerin olduğu da görülüyor. Gelişmiş optik sensörlere donatılmış ve oyun temaları ile oyuncuların beğenisini kazanan baskılı fareleri birden farklı temada bulmanız mümkün oluyor.

SteelSeries Mouse Fiyatları

Profesyonel oyuncuların tercihi olan SteelSeries mouse fiyatları ise değişken oluyor. Kalitesi ve performansı ile üst segment oyuncu farelerinden sayılan markanın ürünleri arasında özel geliştirilen titreşimli ve aydınlatmalı ürünler fiyatları ile öne çıkıyor. Kaliteli malzeme seçimi ve gelişmiş kişiselleştirme imkânları ile bir oyuncunun hayal edebileceği en iyi özellikleri barındıran fareler, fiyat açısından daha üst bütçelere hitap ediyor. 16k CPI sensörü ile yüzey ayrımı yapmadan çalışan modellere fiyat açısından yakın olan özel yan tuş dizaynlı fareler bulunuyor. Başparmak hatlarına ve temas noktalarına göre özel olarak tasarlanan mouse çeşitleri, dokunsal bildirimlerden gelişmiş aydınlatmaya seçeneklerine kadar birçok özelliği ile beğeniliyor. Ayrıca markanın farklı baskılar ile süslü fare çeşitleri de aynı fiyat aralığında satıcıya ulaşıyor.

Daha cazip fiyatlı ürünleri arasında ise birçok farklı fare bulunuyor. Daha sade tasarımlara sahip olan fare çeşitleri yine başarılı aydınlatma ve hassas optik algılayıcı ile donatılıyor ve farklı seviyede oyuncular için ideal bir kullanım sunuyor. Ergonomik tasarımla güçlendirilmiş yapıları ve markanın şık tasarımı yansıtan aydınlatmalı logosu ile süslü olan modelleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı renk seçeneği ile bulabileceğiniz daha uygun fiyatlı fareler arasında sıfır donma garantisi veren ve oyun esnasında yüksek hareket kabiliyeti sunan fare çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Yüksek performanslı bilgisayar fareler tasarlayan SteelSeries markasının mouse çeşitleri arasından oyun keyfinize keyif katacak uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

SteelSeries Mouse Fiyatları

12 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. SteelSeries Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Inca Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. Asus Mouse
  16. A4Tech Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Concord Mouse
  22. Corsair Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Xiaomi Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Preo Mouse
  31. Promate Mouse
  32. Avec Mouse
  33. Cooler Master Mouse
  34. Polosmart Mouse
  35. AOC Mouse
  36. Thunder Wolf Mouse
  37. Ajazz Mouse
  38. Cougar Mouse
  39. Gamepower Mouse
  40. MSI Mouse
  41. Zowie Mouse
  42. Hiper Mouse
  43. Roccat Mouse
  44. Rush Mouse
  45. Ywyt Mouse
  46. Classone Mouse
  47. Sonia Mouse
  48. Thermaltake Mouse
  49. Winnboss Mouse
  50. CBTX Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Optik
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı A-Z
 • Marka SteelSeries
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/steelseries
Başa dön