SteelSeries markası; Danimarka kökenli olup oyun ekipmanları, yazılım ve bilgisayar aksesuarları üreten markalardan biri olarak tanınıyor. Özellikle bilgisayar oyunu tutkunlarını hedef alan aksesuarlar ve yazılımlar üreten markanın ürettiği bilgisayar ekipmanları arasında kulaklıktan bilgisayar klavyesine kadar birçok ürün çeşidi yerini alıyor. Ürün çeşitleri arasında yer alan bilgisayar faresi modelleri ise oyuncu fareleri olarak karşınıza çıkıyor.

SteelSeries Mouse Modelleri

Üst segment ürünler tasarlayan bir marka olarak tanınan SteelSeries mouse çeşitleri arasında kablolu ve kablosuz oyuncu fareleri bulunuyor. Ürünler arasında ağırlıklı olarak kablolu fareler yer alıyor ve kablolu fareler arasında özel TrueMove1 ve 3 optik algılayıcısı ile geliştirilen ürünler olarak öne çıkıyor. Hassas çalışma özelliği ile birlikte hızlı tepki verme özelliğine sahip olan modeller oyuncular için özel olarak tasarlanan farelerden oluyor. Tasarım açısından ise tüm tutma stillerine uygun tasarlanan fareler, ergonomik kullanım sunuyor ve kenarlarına yerleştirilmiş özel butonları modelden modele farklılık gösteriyor.

SteelSeries mouse modelleri arasında 12.000 CPI sensörü ise yüksek hassasiyete sahip ürünler öne çıkıyor. Oyun esnasında ekstra hassaslık arayanlar için uygun olan fareler, benzersiz kontrol gücü sağlama özelliği ile ayırt ediliyor. Fare modelleri arasında programlanabilir butonlarla desteklenmiş ayrıca dokunmatik uyarılar ile donatılan özel ürünlere de erişilebiliyor. Profesyonel oyuncular için özel üretilen dokunmatik uyarılı fareler, gerçek zamanlı bildirimler ile markanın ayırt edici ürünlerinden oluyor. Kablosuz fareler arasında ise gelişmiş oyun fareleri bulunuyor ve kablosuz fareler yalnızca 1 milisaniyede yanıt verme, şarj edilebilir pil, aydınlatılmış taban gibi özellikler ile öne çıkıyor.

Özellikle pil sorunu gibi sorunlara karşı kablo ile desteklenen ve şarj olurken oyun keyfine devem etmeyi sağlayan modeller, birçok açıdan gelişmiş özellikler taşıyor. Tasarım açısından ise oldukça kullanışlı özellikler barındıran kablosuz fareler ile birlikte markanın kablolu fare çeşitleri arasında özel baskılar ile süslenmiş modellerin olduğu da görülüyor. Gelişmiş optik sensörlere donatılmış ve oyun temaları ile oyuncuların beğenisini kazanan baskılı fareleri birden farklı temada bulmanız mümkün oluyor.

SteelSeries Mouse Fiyatları

Profesyonel oyuncuların tercihi olan SteelSeries mouse fiyatları ise değişken oluyor. Kalitesi ve performansı ile üst segment oyuncu farelerinden sayılan markanın ürünleri arasında özel geliştirilen titreşimli ve aydınlatmalı ürünler fiyatları ile öne çıkıyor. Kaliteli malzeme seçimi ve gelişmiş kişiselleştirme imkânları ile bir oyuncunun hayal edebileceği en iyi özellikleri barındıran fareler, fiyat açısından daha üst bütçelere hitap ediyor. 16k CPI sensörü ile yüzey ayrımı yapmadan çalışan modellere fiyat açısından yakın olan özel yan tuş dizaynlı fareler bulunuyor. Başparmak hatlarına ve temas noktalarına göre özel olarak tasarlanan mouse çeşitleri, dokunsal bildirimlerden gelişmiş aydınlatmaya seçeneklerine kadar birçok özelliği ile beğeniliyor. Ayrıca markanın farklı baskılar ile süslü fare çeşitleri de aynı fiyat aralığında satıcıya ulaşıyor.

Daha cazip fiyatlı ürünleri arasında ise birçok farklı fare bulunuyor. Daha sade tasarımlara sahip olan fare çeşitleri yine başarılı aydınlatma ve hassas optik algılayıcı ile donatılıyor ve farklı seviyede oyuncular için ideal bir kullanım sunuyor. Ergonomik tasarımla güçlendirilmiş yapıları ve markanın şık tasarımı yansıtan aydınlatmalı logosu ile süslü olan modelleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı renk seçeneği ile bulabileceğiniz daha uygun fiyatlı fareler arasında sıfır donma garantisi veren ve oyun esnasında yüksek hareket kabiliyeti sunan fare çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Yüksek performanslı bilgisayar fareler tasarlayan SteelSeries markasının mouse çeşitleri arasından oyun keyfinize keyif katacak uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. 

SteelSeries Mouse Fiyatları

20 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. SteelSeries
  2. Everest
  3. Logitech
  4. Trust
  5. HP
  6. Platoon
  7. Rampage
  8. Inca
  9. Microsoft
  10. A4Tech
  11. Frisby
  12. Bloody
  13. Hadron
  14. Hiper
  15. Asus
  16. Zowie
  17. Flaxes
  18. Concord
  19. Lenovo
  20. Razer
  21. Corsair
  22. Cooler Master
  23. Redragon
  24. Turbox
  25. Classone
  26. Gamepower
  27. Tigoes
  28. Defender
  29. MSI
  30. Meetion
  31. Rapoo
  32. Rush
  33. Thermaltake
  34. Piranha
  35. Avec
  36. Dell
  37. Elecom
  38. GameBooster
  39. Gigabyte
  40. Polosmart
  41. PolyGold
  42. Ttec
  43. Volk
  44. Cougar
  45. Dark
  46. Fantech
  47. Motospeed
  48. Pat Says Now
  49. VPRO
  50. Xiaomi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Bağlantı
 7. Mouse Tipi
  1. Optik
  2. Laser
 8. Mouse Scroll-Tilt
 9. Buton Sayısı
 10. DPI
 11. Renk
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Satıcı A-Z
 • Marka SteelSeries
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/steelseries
Başa dön