Ürettiği ileri teknoloji donanım ve ekipmanlarla oyuncu ekosisteminin en sevilen markalarından biri olan SteelSeries, oyuncuların tüm ihtiyaçlarını göz önüne alarak çeşitli ürünler üretiyor. Oyun deneyimi söz konusu olduğunda mousepad gibi göz ardı edilen ekipmanların dahi büyük bir etkisi oluyor. Bunu iyi bilen SteelSeries, kullanıcılar için birçok mousepad modeli üretiyor. Bu modeller hem farklı oyun türlerine hem de farklı kullanıcı alışkanlıklarına uygun olarak üretildiğinden kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılıyor.

SteelSeries’in Etkili Tasarımları Mousepad Modellerinde de Yer Alıyor

SteelSeries’in kullanıcılar tarafından en çok sevilen özelliklerinden biri de oyun kültürünü yansıtan tasarımlara imza atması oluyor. Oyun ve oyuncu kültürü sürekli olarak bir değişim içerisinde olduğundan SteelSeries gibi önemli markaların imza attığı tasarımlar adeta trend yaratıyor. SteelSeries, ürettiği ürünlerde modern ve zarif bir tasarıma yer veriyor. Bu tasarım, mousepad modellerinde de kendine yer buluyor. Ayrıca bazı mousepad modellerinde oyuncu kültürünün vazgeçilmezi olan RGB aydınlatma teknolojisine de yer veriliyor. Çoğu model düz siyah bir fona sahip olurken bazı modeller oyunlar doğrultusunda dizayn edilmiş tasarımlara sahip oluyor. Böylece DOTA, PUBG ve COD gibi oyunların tasarımlarına sahip mousepad modellerine rastlamak mümkün oluyor.

SteelSeries Herkese Uygun Mousepad Modelleri Üretiyor

Oyuncuların mousepad ihtiyacı hem oynadıkları oyun türüne hem de alışkanlıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. SteelSeries, geniş üretim yelpazesi sayesinde bütün kullanıcılar tarafından benimsenebilen modeller üretiyor. FPS türü oyunlar oynayan kullanıcılar için büyük ölçülere sahip modeller üretilirken tüm oyun alanını mousepad ile kaplamak isteyen kullanıcılar için ise XXL modeller üretiliyor. SteelSeries tarafından üretilen başlıca mousepad serileri ve bu serilerin özellikleri şunlardır:

 • QcK Edge Serisi: QcK Edge serisinin en önem verdiği husus yüksek dayanıklılık oluyor. Birinci sınıf kalitede malzemeler ile üretilen bu mouse serisi, dayanıklılığı daha ileri bir noktaya taşımak amacıyla dikişli kenarlardan yararlanıyor. Dikişli yüzeyi yıpranma ve soyulma gibi sorunları önlerken mousepad yüzeyinde kullanılan kumaş yüksek lif sayısına ve pürüzsüz bir yapıya sahip oluyor. Böylece mouselar mousepad üzerinde adeta buz üzerinde kayar gibi kayabiliyor. Yüksek doğruluk ve hassasiyet isteyen kullanıcılar QcK Edge serisini tercih ediyor.
 • QcK Hard Serisi: QcK Hard serisi, çok katmanlı ve sert yapısı sayesinde kullanıcılara daha hızlı bir kullanım sunuyor. Gelişmiş yüzey dokusu SteelSeries TrueMove sensörlerine özel olarak üretiliyor. Hem optik hem de lazer sensör kullanan mouse modellerini destekleyen bu mousepad, kullanıcılara en hızlı ve en net kullanımı sunuyor. MOBA ve FPS tarzı oyunlarda çoğu mouse hareketi reflekslere bağlı olarak gerçekleştiğinden bu hareketlerin hızını destekleyen bir mousepade sahip olmak hayati bir önem taşıyor. QcK Hard serisi, rekabetin tavan yaptığı durumlarda kullanıcılara büyük bir fayda sağlıyor.
 • QcK Heavy Serisi: Bu serinin en çok önem verdiği noktalardan birisi de kullanıcı konforu oluyor. Diğer mousepad serilerine oranla çok daha kalın ve dolgun bir yapıya sahip olan bu seri, kullanıcılara adeta doğal bir bilek desteği sağlıyor.
 • QcK Prism Serisi: SteelSeries tarafından üretilen tüm mousepad modelleri oyunculara uygun olsa da oyuncu kültürünü en iyi şekilde yansıtan seri, Prism serisi oluyor. RGB aydınlatmalarla taçlandırılan bu mousepad serisi, farklı oyunlara özel olarak üretilen ürünlere de sahip oluyor. Özel üretim olan ürünler, oyunlarda hasar alma, para kazanma ve discord bildirimleri gibi hususları RGB aydınlatmalar tarafından oluşan görsel değişiklikler ile kullanıcıya bildiriyor.

Tamamen oyuncuların etrafında şekillendirilen SteelSeries mousepad modelleri, dayanımlı yapısı ve birinci sınıf kalitesi ile adeta her oyuncunun ihtiyaç duyacağı bir ürün oluyor. Leke tutmayan ve su geçirmeyen bu mousepad modelleri, kullanıcıların aradığı tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Sizler de oyun deneyiminizi iyileştirmek, rekabetçi oyunların zirvesini ele geçirmek ve zevkinizi yansıtan bir mousepad modeline sahip olmak isterseniz SteelSeries’i tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

SteelSeries Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

14 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. SteelSeries Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. Razer Mouse Padleri
  4. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  5. Wuw Mouse Padleri
  6. KUPA KRALI Mouse Padleri
  7. Happy Hours Mouse Padleri
  8. 2K Dizayn Mouse Padleri
  9. GameBoss Mouse Padleri
  10. Onartem Mouse Padleri
  11. Buyfun Mouse Padleri
  12. Flip Ped Mouse Padleri
  13. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  14. E-Hediyeci Mouse Padleri
  15. Appa Mouse Padleri
  16. İyi Fikirler Mouse Padleri
  17. fotografyabaskı Mouse Padleri
  18. Officekup Mouse Padleri
  19. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  20. Tucano Mouse Padleri
  21. XRades Mouse Padleri
  22. Addison Mouse Padleri
  23. KayaTech Mouse Padleri
  24. Daytona Mouse Padleri
  25. TKZ Mouse Padleri
  26. Ankaflex Mouse Padleri
  27. GamingPadci Mouse Padleri
  28. Londo Mouse Padleri
  29. Rampage Mouse Padleri
  30. Cyber Mouse Padleri
  31. MF Product Mouse Padleri
  32. Bubm Mouse Padleri
  33. Ednet Mouse Padleri
  34. Frisby Mouse Padleri
  35. Promate Mouse Padleri
  36. Trust Mouse Padleri
  37. Vizyon Mouse Padleri
  38. Elba Mouse Padleri
  39. Gamingburada Mouse Padleri
  40. Linea Mouse Padleri
  41. Nur Home Mouse Padleri
  42. Tx Mouse Padleri
  43. Bloody Mouse Padleri
  44. HP Mouse Padleri
  45. Inca Mouse Padleri
  46. KKmoon Mouse Padleri
  47. OEM Mouse Padleri
  48. Check Mouse Padleri
  49. Helixsun Mouse Padleri
  50. Hobi Tuning Mouse Padleri
 4. Renk
 5. Türü
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka SteelSeries
DSACategoryId/2147483646/42/29/steelseries
Başa dön