Stop

Sigara aksesuarı, sigaranın verdiği zararlı kısmen azaltmak ve kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanıyor. Sigara filtreleri de bu amaçla üretilen ve pek çok kullanıcının ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alıyor. 30 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle üretimlerine devam eden marka, Stop sigara filtresi ile insan sağlığını önemseyen bir rol model üstleniyor. Esas olarak; sigara kullanan kişileri, sigaranın zararlarından korumayı amaçlıyor. Stop, profesyonel ve inovatif yaklaşım göstererek gerekli Ar-Ge yatırımları ve alanında uzman kadrosu ile son derece etkili ve pratik ürünler geliştiriyor.

Stop Sigara Filtresi ile Önemsendiğinizi Hissedin

Stop ağızlık sayesinde sigaranızın içerisinde bulunan sağlığa zararları maddeleri en aza indirebilir ve sağlığınızı koruyabilirsiniz. Stop sigara filtresi, zararlı maddeleri etkin ve başarılı bir şekilde süzer. Pratik kullanımı ve ergonomik tasarımı en kısa zamanlarınızda bile keyifli bir içim vadeder. Ar-Ge çalışmalarının sonucu olarak üretilen ürün, dünyada ilk kez dörtlü filtre yerine altılı filtre kullanıyor. Bu inovasyon çalışması sayesinde sigara dumanını daha rahat bir şekilde çekebilirsiniz. Ayrıca katran ve nikotin gibi zararlı maddelerin daha yüksek oranda süzülmesini sağlayabilirsiniz. Sigara içen kişilerin beğenisini kazanan ve yanlarından ayırmadıkları sigara filtreleri, kalitesiyle de adından söz ettiriyor. Yüksek nitelikte ve teknolojik girişimlerle üretilen filtreler, kullanıcıların yoğun bir şekilde talep ettiği ürünler arasında yerini alıyor. Sigara kullananlar kişiler tercih ettikleri filtreli, kompakt tasarımıyla değerlendirir. Bu nedenle ürün seçiminde son derece titiz davranır. Yüksek kalitede olan üründen sağlanacak faydanın da yüksek oranda olması beklenir. Tüm bu beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan Stop markasının faydaları, bunlarla da sınırlı değildir. Katranı ve nikotini en iyi şekilde süzerek, bunlardan dolayı oluşabilecek nefes darlığı ve öksürük gibi sonuçların azalmasını sağlar. Aynı zamanda bu bulguları azalttığı için boğaz ağrılarının da azalmasına destek olur. Beden sağlığınızı korumaya yönelik ürünler geliştiren marka, aynı zamanda gülümsemenizi de güzelleştirmeye yardımcı olur. Sigara sebebiyle dişlerde oluşan istenmeyen lekeleri en aza indirir. Bunun yanında sigara içerken kullanılan parmaklarda oluşan lekelerinde azaltılmasına katkı sağlar.

Ürün Çeşitleriyle Stop Sigara Filtreleri

Sigara içen kişilere olabildiğince fayda sağlayan, kalitesi yüksek ve ergonomik tasarıma sahip Stop ağızlık çeşitleri, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekilleniyor. Marka, 6 ve 8 filtreli seçeneklerini sigara içenlerin beğenisine sunuyor. Aynı zamanda 25, 30 ve 120 adede sahip ürünler, kutu içerisine konularak sizlere en iyi şekilde ulaştırılıyor. Slim sigara kullananlar için de ayrıca, Stop slim sigara filtresi tasarlanıyor. Slim filtreler, 25’li paketlerde yerini alıyor. Böylece normal ve slim sigara tercih edenler için iki farklı formda ve modelde üretim yapılıyor. Bu açıdan bakıldığında Stop’un, kullanıcılarının beklentilerini ve alışkanlıklarını da önemseyen bir marka olduğu gözler önüne seriliyor. Sigara içerken daha rahat bir çekime sahip olmak isteyenler için 8 filtreli ağızlıklar kullanışlılığı ile ön plana çıkıyor. Daha yüksek oranda katran ve nikotin tutulmasına ve kolay sigara çekimine olanak tanıyor. 8 filtreli sigara ağızlıkları 120 adet olarak üretilir ve satışa sunulur. Hem üretim amacına uygunluğu hem de adet olarak yüksek paketlerde sunuluyor olması kullanıcılar için de konfor alanı oluşturuyor. Mükemmel filtreleme ve etkin sonuçlar alınması için tasarlanan bu ürünler, farklı özellikte ve miktarlarda sunularak geniş bir kesime hitap etmeyi hedefliyor. Normal sigara tercih edenler için hem altılı hem de sekizli filtre seçenekleri geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Stop ağızlık kullananlar yorumları ve geri dönüşleri ile ürünlerin standardının yükselmesine destek oluyor. İsteklerinizi ve beklentilerinizi karşılayarak, daha keyifli molalara sahip olmanıza imkân tanıyan bu ürünlerden istediğinizi tercih edebilir, kalitenin ve keyfin doruğuna ulaşabilirsiniz.

Stop Sigara Filtresinin Kolay Kullanımı

Ürünler, ergonomik tasarımı ve yüksek nitelikli malzeme yapısı sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Stop ağızlık kullanımı için fazla detaya ve teorik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Birkaç basit bilgi ile ürünü rahatlıkla kullanabilir, istediğiniz zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Ebatlarının kullanıma uygun olarak tasarlanmış olması, ürünü saklamak ya da taşımak istediğinizde her ortam için uygun hâle getirir. Sigara ağızlığının ortasında yer alan sarı renkteki parça, nikotin ve katran gibi sağlığa zararlı maddeleri tutmaya yardımcı olur. Sigara ağızlığının geniş ucu, sigara filtresinin kâğıt kısmına kolaylıkla yerleşebilmesi için tasarlanır. Filtrenin diğer kısmı ise; rahat bir sigara çekimi için dar olarak dizayn edilir. Sigaranızı bükmeden, parçalanmasına izin vermeden ve ezmeden filtrenin geniş olan bölümüne kolaylıkla takabilirsiniz. Sigaranızı filtreli ağızlığa taktıktan sonra sağlam bir şekilde yerleşip yerleşmediğini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, sigaranızı filtreye takarken olası bir durumda düşmemesi için yukarı doğru tutmanızda fayda olabilir. Kullandığınız Stop marka ağızlığın filtre kısmı katran ve nikotin ile dolduğunda yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu dolum süresi yaklaşık olarak 2 ya da 3 sigara kullanımı sonrasında gerçekleşir. Bu durumda kullandığınız ağızlığı uygun bir çöp kutusuna atıp yenisi ile değiştirmeniz üründen en üst düzeyde fayda sağlamanıza olanak tanır. Stop, sizin sağlığınızı ve dolayısıyla toplum sağlığını da düşünen bir markadır. Ürünlerini en iyi şekilde üretmekte ve ürünlerinden etkin bir şekilde fayda sağlamanıza imkân sunmaktadır. Şeffaf olması nedeniyle tuttuğu zararlı maddeleri gözle görebilmenize de yardımcı olur. Böylece filtrenizi ne zaman değiştireceğinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Stop ile Bütçe Dostu Ürünler

Stop filtreli ağızlık çeşitleri, farklı adette ve teknik donanıma sahip olarak sizlere sunulur. Markanın ürün çeşitleri arasında bazı farklılıklar olduğu için fiyatları da değişkenlik gösterir. Farklı ürün seçenekleri ve kutu içi adetinden dolayı Stop ağızlık fiyatları değişebilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan ve beklentinizi karşılayacak en uygun ürünü seçebilirsiniz. Ürünler arasında bazı farklılıklar olsa dahi Stop kalitesini ve pratikliğini, tüm ürün çeşitlerinde görebilirsiniz. Marka, bütçe ve kullanıcı dostu ürünleri satışa sunarak hem sağlığınızı hem de ev ekonominizi önemser. Aynı zamanda ürünlerin her biri, estetik ve şeffaf tasarımı ile bulunduğunuz ortamda dikkat çekmez ve size ekstra rahat bir görünüm kazandırır. Markanın filtreli ağızlıkları pek çok avantajı beraberinde getirir. Ürünle ilgili bilgi sahibi olmak, detayları incelemek ve ürünü daha önce kullanan kişilerden bilgi almak için Hepsiburada’yı ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Stop Ağızlık Nasıl Kullanılır?

Kullanımı son derece basit olan Stop ağızlıklarının geniş ucuna sigaranın filtre kâğıt bölümünü yerleştirebilirsiniz. Dar olan ucundan ise sigara içimini gerçekleştirebilirsiniz.

Stop Sigara Filtresi Ne İşe Yarar?

Stop sigara filtresi, sigaranın içerisindeki nikotin ve katran gibi zararlı maddelerin süzülmesine yardımcı olur. Böylece sigaranın zararını en aza indirir.

Stop Sigara Filtresi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Öncelikle hangi çeşit sigara için Stop sigara filtresi alacağınızı belirlemelisiniz. Slim sigara kullanıcıları için filtre seçeneği Stop slim ağızlığı olmalıdır. Ayrıca sigara kullanım alışkanlığınıza göre kaç adet filtre ağızlığa ihtiyacınız olduğunu belirlemiş olmanız da kutu içi adet tercihinizde etkili olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stop

14 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 14 / 14 ürün