Hortum Tabancası Modelleri

Sulama Başlıkları

Bahçenin en iyi şekilde olması adına birçok bakım yapılır. Bahçe ve çiçek sulama bidonu bahçe bakımlarında oldukça önemli araçlardan biridir. Bahçesine özen gösteren hemen herkesin kullandığı ürünlerden biridir. Böylece sulama işlemi de son derece daha kolay bir hale dönüşür. Bahçenizde yer alan çiçekleri zamanında ve doğru bir şekilde sulamak isterseniz bahçe sulama bidonlarından satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler farklı renk ve çeşitlerle birlikle karşınıza çıkar. Bahçe sulama bidonlarının kullanımları son derece pratiktir. Bu nedenle de kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bir üründür. 

Sağlam plastik ve gövdeye sahip olan bu ürünler farklı genişliklere sahiptir. Bu da sizlerin ihtiyacınıza en uygun olan ürünlere sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Bahçe sulama kapsamında kullanılan araçlar, eski araçlardır. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ve ihtiyaçların değişmesiyle bu durum tamamen farklılaşmıştır. Bahçe sulama noktasında bu ürünler son derece estetik durmasıyla birlikte bahçe yapınıza da kolaylıkla entegre olur. Sulama başlıkları kapsamında belli başlı litrelerle genişlikler vardır. Örneğin; 7 litrelik olan bir bidon tercih edebileceğiniz üzere çok daha geniş olan 11 litrelik ürünler de satın alabilirsiniz. Önemli olan nokta bahçenizi en iyi şekilde ve eksiksiz olarak sulamak olmalıdır. Ayrıca en önemli noktalardan bir diğeri de bahçe sularken hortum gibi ilkel yöntemler kullanarak zahmete girmek zorunda kalmazsınız. Sulama başlığı kullanımı sayesinde işlemlerinizi dakikalar içerisinde kolaylıkla yapmış olursunuz. Bahçenizde yer alan çimleri, ağaçları ve çiçekleri de günlük olarak sulamanız kolaylaşacaktır. 

Sulama Başlıklarında Pratik ve Kaliteli Ürün Kullanımı 

Bahçe sulama araçları içerisinde birçok farklı ürün seçeneği vardır. Bu ürünlerden bazıları set şeklinde tüketicilere sunulur. Bazıları ise tek tek satılmak üzere ihtiyaçların giderilmesini sağlar. Çiçek sulama aparatı 4’lü setler gibi ürünler satın alarak bahçenizde işlerinizi daha kolay bir hale getirmeniz mümkün olacaktır. Eğer bahçeniz küçük ve saksı gibi ufak tefek detayları sulamanız gerekiyorsa fısfıs çiçek sulama su sprey şişesi de satın alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünü içerisine ilaç koyarak veya vitamin koyarak da kullanabilirsiniz. Böylece ilaç bitkilerinizin her alanına nüfus edebilir. Sadece bahçelerinizde değil aynı zamanda terasınızdaki, balkonlarınızdaki çiçekleri de sulamak için bu sulama araçlarından yardım alabilirsiniz. 

Sulama bidonu malzemesi de kaliteli plastik ürünlerinden yapılmış olup uzun yıllar boyunca sizlere kullanım avantajı sağlar. Düşme veya kırılma gibi durumlarda, çarpmalarda da oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda son derece hesaplı bir şekilde satın alabileceğiniz bir üründür. Sulama bidonlarının içerisinde kit denilen setler bulunur. Bu kitler ise hem geniş bidon hem de ufak fısfıslı bidonlar için verilir. Dilerseniz bahçeniz için büyük sulama bidonlarını tepesinden tutarak aşağı dökerek kullanabilirsiniz. Dilerseniz de küçük fısfıslı olan ürün ile suyu çiçeklerin üzerine sıkabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve seçenekler ile sizlere sulama imkanları sağlanır. 

Sulama bidon modelleri arasında da sprey püskürtücü denilen modellere yer verilir. Püskürtücü modeller ise ufak çaplı olmakla birlikte sadece basit bir parmak hareketiyle sizlere kolay sulama avantajı sunar. Çeşitli renklerde satın alabileceğiniz ürünlerden biridir. Aynı zamanda birçok farklı taşıma modellerine sahip modellerinin olduğu gibi farklı boyutlarda kullanımlara sahip olan alternatif ürünlerine de sahiptir. 

Dayanıklı Sulama Başlıkları

Eğer bahçelerinizde düzenli olarak sulama yapmak zorundaysanız ve bu işlem fazlaca vaktinizi alıyorsa tek yapmanız gereken fonksiyonlu sulama başlıkları kullanmak olmalıdır. Bu ürünler içerisinde de birçok farklı model ve alternatife yer verilir. Ürünler içerisinde birbirinden farklı tasarımlara ve fonksiyonlara sahip olan sulama başlık ürünleri vardır. Böylece çok fazla geniş opsiyon ile sizlere alternatif seçenekler sunar. Beğeniniz kapsamında da sunulan bu ürün çeşitleri sulama faaliyetlerinizi çok daha işlevsel ve kullanışlı hale getirir. Hortum ile sulama faaliyetlerinizde de hortum ucuna takılan bahçe sulama başlıkları sayesinde en verimli ve kısa sürede işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Ayrıca teknolojik tasarımlara sahip olan sulama sistemleri sayesinde de bahçe sulama işlemi sandığınızdan da kolay bir hale dönüşür. 

Rahat Kullanıma Sahip İşlevsel Sulama Başlıkları

Serpintili bir şekilde sulama imkanı sunan çok fonksiyonlu debi ayarlı sprey tabancası sayesinde suyu en verimli haliyle kullanabilirsiniz. Ürünlerin sahip olduğu ergonomik yapıları sayesinde sizlere son derece konforlu bir deneyim imkanı yaşatır. Bahçe sulama işlemleri kapsamında bu ürünler sıkça kullanılan ürün modellerinden biridir. Aynı zamanda bahçe bakım noktasında da son derece önemli bir yer tutan ürünler olduğunu söylemek mümkündür. Bahçe faaliyetleri kapsamında uğraşmayı sevenler için ve bahçede vakit geçirmekten haz alanlar için tabanca ile sulama işlemleri oldukça basit bir kullanımdır. Sulama tabancası modelleri ise hem plastik hem de metal olmak üzere iki farklı kategoride satılır. 

Sulama tabancaları sadece sprey biçimli olarak faaliyet göstermezler. Aynı zamanda bu ürünlerin birçok farklı fonksiyona sahip ayarlanabilir özelliği de vardır. Örneğin: 7 fonksiyonlu bahçe sulama tabancası ile birbirinden farklı özellikler kullanarak istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Tetiğe basmanız halinde sizlere tazyikli su dahi fışkırtabilir. Bu gibi ayarları olan ürünler narin çiçekler için oldukça kullanışlıdır. Yumuşak serpintili sulama imkanı sunar. Böylece çiçekleriniz de zarar görmeden sulanmış olur. 

Bir diğer ürün modeli ise damla sulama borularıdır. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen sulama yöntemlerinden biridir. Özellikle de geniş sebze ve meyve tarlaları olan kişiler için sıkça tercih edilen bir üründür. Tarım faaliyetleri kapsamında mesleki anlamda bu işi yapan kişiler için önemli ölçüde kar sağlamasına yardımcı olur. Bu sistemler suyu damlalar halinde bitkilerin köklerine kolaylıkla iletir. Böylece çok daha etkili bir şekilde kökten gelişme elde etmenize yardımcı olur. Damla sulama ürünleri ile aynı zamanda delikli ve deliksiz olmak üzere içi çeşit ürün grubu satışa sunulur. 

Damlama sulama başlıkları olarak satılan bu ürünleri dilerseniz tekli dilerseniz de çoklu setler halinde satın alarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin genel olarak fiziksel anlamda tipleri birbirinden farklıdır. Kısacası çeşitli fonksiyonlarda ve özelliklerde birçok modeli vardır. Bu özellikleri sayesinde de sizlere bahçenizde çok daha kolay bir şekilde sulama avantajı sağlar. Tercih ettiğiniz her sulama yöntemi ile etkili faydalar yakalayabilirsiniz. 

Otomatik Sulama Başlıkları

Teknolojinin de gelişmesi sayesinde birçok farklı sulama başlıkları piyasa üzerinde yerini almıştır. Zamanlayıcı özellikli teknolojik ürünler üzerinde yer alan tuşlar sayesinde oldukça kullanışlı bir kullanım elde etmeniz mümkündür. Bahçe sulama tabancası gibi manuel olmayan aksine çok daha pratik ve kolay kullanım imkanı sunan bir üründür. Ürünün programlanabilir olması sayesinde de sizlere zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Özellikle de çok yoğun olduğunuz zamanlarda vakit ayıramadığınızda bu sistemleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tasarımlara sahip olan ürünler ile günün dilediğiniz vaktinde sulama işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Aynı zamanda bu sulama sistemleri bahçe işlerinizde en büyük yardımcılarınızdan biri haline gelecektir. 

Sulama işlemleri ise genel anlamıyla yağmurlama yöntemi ile sağlanır. Gün içerisinde de yapmakta olduğunuz yağmurlama ve sulama işlemlerinde ise suyun oldukça önemli bir kısmı kullanılmadan buharlaşabilir. Bir diğer durum ise sulamak için sizlerin uygun bir vakit bulamıyor olmasıdır. Bu noktada da kapsamlı bir sulama sisteminden yardım almak en faydalı olabilecek araçlardan biridir. Ayrıca otomatik olarak kullanacak olduğunuz bu ürünler sayesinde su noktasında tasarruf etmiş olursunuz. 

Sizler için hem akıllı hem de verimli bir sulama imkanı sağlar. Çeşitli başlıkları ile işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Zaman ayarlama noktasında ürünlerde farklılıklar görülebilir. Ancak genel hatlarıyla son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Elde edeceğiniz bu sistemler sayesinde de bahçeleriniz oldukça renkli ve canlı bir görüntüye sahip olacaktır. Aynı zamanda oldukça ergonomik ve dayanıklı olan bu ürünler vana veya çeşmelere de takılarak kullanılabilir ürünlerdir. Çeşitli çim sulama başlıkları gibi işlem gören bu otomatik olan tasarımlar musluk ucu ile de montaj yapılmasından ötürü kullanımı mümkündür. 

Aynı zamanda geniş LCD ekranına sahip olan bu ürünler ile dilediğiniz gibi ayarlamalar yapabilirsiniz. Kademeli kullanım için de fonksiyonlar tuş ile sağlanır. Bu ürünler her ne kadar sizlere eşsiz bir deneyim imkanı sağlıyor olsa da aynı zamanda manuel olarak da kullanabilirsiniz. Birçok fonksiyona sahip özellikler ile de karşınıza çıkabilecek modellere sahiptir. Bu sayede kendiniz için en uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Sulama Başlığı Fiyatları

Sulama başlıkları genel olarak birçok alanda kullanılabilecek olan ürünlerdir. Başlıca kullanım alanları seralar, hayvan barınakları, fabrikalar, kafeteryalar, bahçeler olmaktadır. Bu ürünleri isterseniz sulama faaliyetlerinde isterseniz de serinletme işlemlerinizde rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler uygulanacak oldukları zemin üzerine 1,5 metre x 1,5 metre şeklinde belli mesafe aralıklarla döşenir. Böylece çok daha verimli bir çalışma performansı almanıza yardımcı olur. Sulama başlık fiyatları ise tercih edecek olduğunuz sayıya ve özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. 

Kurulumları ise son derece kolay olan bu ürünlerin tasarımları da 2 metreye kadar yükselen seralarda kullanıma oldukça uygun şekildedir. Aynı zamanda tepsi veya sulama dezenfeksiyon koridoru da oluşturulacaksa eğer 30 ila 50 cm arasında aralıklarla uygulanması daha uygundur. Özellikle bu ürünler içerisinde tek bir çıkışa sahip olan tasarımlar kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer almalıdır. 

Bahçe sulama hortum başlıkları seti gibi ürünlerin çeşitlerinden farksız bir nitelikte olan bu teknolojiler aynı kalitede ve çok daha yönlü kullanım imkanları ile oldukça popüler olmuştur. Sulama başlık fiyatı seçenekleri de tercih edilen teknolojilere bağlı olarak farklılıklar gösterir. Bu ürünler içerisinde de birbirinden farklı fonksiyonlara ve özelliklere sahip olan ürünler yer almaktadır. Ayrıca bu ürünler bahçe sulamalarının dışında araba yıkamada da etkili yardımı olabilecek ürünlerdir. Üstün kaliteye sahip olan donanımlı birçok farklı sulama yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Sulama tabancası fiyatları ise otomatik sistemlere göre daha makul düzeydedir.

Sulama Başlıkları Bahçe Sulaması İçin Yeterli midir?

Genel olarak sulama başlıkları bahçe sulaması için yeterli bir özelliklere ve donanıma sahip olan ürünlerdir. Özellikle bahçe sulaması fazlaca vaktinizi alıyorsa bu ürünler sayesinde zamandan da tasarruf edebilirsiniz. 

Sulama Başlıkları Verimli Sulama Sağlar mı?

Sulama başlıkları alandaki bütün her yere ulaşarak sizlere verimli bir sulama imkanı sunar. Bu sayede gözden kaçan yerler dahi en iyi şekilde sulanmış olur. 

Sulama Başlıkları Su Tasarrufu Sağlar mı?

Sulama başlıkları bahçe sulamalarında özellikle ciddi anlamda su tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Böylece çok daha bilinçli su tüketimi yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sulama Başlıkları

2616 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2616 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/60000381/34001257