Süngerler

Temizlik yaparken kullandığımız yardımcı ürünlerin kalitesi zamandan tasarruf etmek için büyük önem taşıyor. Elinizde parçalanan bir bez ile başladığınız temizlik, yarıda kalıyor ve zamanınızı boşa harcamanıza sebep oluyor. Kullandığınız süngerler hem kaliteli hem de dayanıklı seçildiğinde temizlik için harcadığınız süreyi azaltıyor. Aracınız temizliğinde kullandığınız süngerler, araca özel kaliteye sahip olarak tasarlanan ürünlerden seçilirse size işlerinizde büyük kolaylık getiriyor. Hepsiburada.com araç temizliği ve yıkama işlemlerinizde kullanabileceğiniz çeşitli ürünler sunuyor.
Kullanışlı özellikteki süngerler ile, otomobil ve cam yıkama, motosiklet yıkamada işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca ev, ofis ve yer temizliğinde de kullanabileceğiniz süngerler, yıkama işlerinizi kolaylaştırıyor. Yumuşak yapısı, aracın yüzeyine zarar vermeyen tasarımı, aracınızın boyasını koruyan özelliğiyle bu süngerler, hepsiburada.com güvencesiyle ayağınıza geliyor.
Türkiye’nin en seçkin online mağazası hepsiburada.com, Bottari 2 Fonksiyonlu Oto Yıkama Süngeri, Transformacion Oto Yıkama Süngeri Geniş Gözenek, Autokit Oto Yıkama Süngeri, Guex NewCar Sponge N2 Oto Yıkama Süngeri, AutoGlym Süper Parlak Mikrofiber Sünger Kırmızı, Borup Mikrofiber Oto Yıkama Süngeri, ModaCar Oto Yıkama Süngeri, Sonax Mikrofiber Sünger, AutoCsi Sihirli Silgi Sünger, Local Oto Yıkama Süngeri, Sonax Multı Sünger, Arexons Büyük Gözenekli Özel Temizlik Süngeri gibi pek çok araç temizleyici ürünleri arasından size uygun olanı tercih edebilmenize imkan tanıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sünger Fiyatları ve Modelleri

560 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 560 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035764