Superdrug, doğal içeriklere sahip ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir kişisel bakım markasıdır. Marka, kişisel bakım ve kozmetik alanında ürettiği çoğu vegan içerikli ürünü ulaşılabilir fiyatlara müşterilerine sunar. Superdrug markasının adı altında; cilt maskeleri, saç bakım yağları, deodarantlar, takma kirpik ve tırnaklar, cilt bakım yağları, bb kremler ve duş jelleri gibi pek çok farklı bakım ürünleri yer alır. Ürünlerinin çoğu vegan içeriğe sahip olduğu için cilt ve saç bakım yağları, markanın en çok tercih edilen bakım ürünleridir. Kişisel bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri Superdrug markasından temin edebilirsiniz.

Superdrug Coconut Yağları

Coconut bir diğer ismiyle hindistan cevizi yağı, kullanım alanı oldukça geniş olan bitkisel ve doğal bir üründür. Hindistan cevizi yağını cildinize, vücudunuza ve saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Superdrug coconut yağını bir pamuğun üzerine dökerek göz makyajınızı ve ten makyajınızı çıkarabilir, tüm vücudunuza özellikle diz ve dirsek gibi çok kuruyan bölgelere nemlendirici olarak kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı, aynı zamanda doğal bir deodoranttır. Bu yağın içerisinde bulunan laurik asitler bakteri ve kötü kokuların oluşumunu engeller. Tüm bunların yanı sıra coconut yağını saçlarınıza sürerek bu mucizevi yağın besleyici etkisini saçlarınızda gözlemleyebilirsiniz.

Superdrug Doğal Saç Bakım Yağları Ne İşe Yarar?

Saçlarınızın parlaklığını ve canlılığını yitirdiğini düşünüyorsanız çözümü doğal yollarda bulabilirsiniz. Bazı doğal yağlar, saçların kendisini yenilemesi, daha parlak, canlı ve gür görünmesi için eşsiz değerlere sahiptir. Zengin vitamin, mineral, antioksidan gibi bileşenlere sahip olan bitkisel yağlar, saçları ve saç köklerini besleyerek daha bakımlı görünmesine yardımcı olur. Saç için çok önemli ve faydalı olan yağlar arasında en bilinenleri hindistan cevizi yağı ve argan yağıdır. Bu iki doğal yağı ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi dilerseniz ikisinin bir arada olduğu Superdrug bakım maskelerini ve serumlarını da kullanabilirsiniz. Doğal saç bakım yağları, saçların ve saç köklerinin ihtiyaç duyduğu nemi, vitamin ve mineralleri saça verir. Neme doymuş olan saçlar her zamanki görünümden daha gür, canlı ve parlak hale gelir. Superdrug, doğal yağları saç bakım ürünlerinde ve diğer pek çok kozmetik ürününün içerisinde kullanır. Saçlarınıza ve vücudunuza doğal yağlar ile bakım yapmak istiyorsanız Superdrug markasına ait bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Superdrug Saç Bakım Ürünlerini Neden Kullanmalısınız?

Saçlar, bakıma oldukça ihtiyaç duyar. Özellikle, ısıl işlemler ve boya sonucunda yıpranan saçlar, yıpranmadan dolayı zaman içerisinde matlaşır, kırılır ve cansız bir görünüme sahip olur. Bu yıpranmaların önüne geçmek ve yıpranma oluşumunu engellemek için düzenli olarak saç bakımı yapılması gerekir. Nitelikli ve bir o kadar basit olan en iyi bakım adımı, doğru şampuan ve krem seçimidir. Zengin içeriğe sahip, kaliteli bir şampuan ve saçlarınıza ihtiyacı olanı veren iyi içeriklere sahip bir saç kremi ile saçlarınızı her zaman daha bakımlı gösterebilirsiniz. Superdrug, her biri özel içeriğe sahip pek çok farklı saç ürününe sahip bir markadır. Saç bakım kremleri, şampuanlar ve bakım spreyleri markanın öne çıkan saç ürünleri arasında yer alır. Markaya ait, gelişmiş içeriklere sahip olan şampuanları kullanarak daha bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. Her saç tipine ve farklı saç problemlerine uygun olarak geliştirilen şampuanlar, saçlarınızda ihtiyaç duyduğunuz temizlik ve beraberinde gelen bakımı derinlemesine hissedebilirsiniz. Saç bakım kremleri son yıllarda en çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri arasndadır. Mucizevi yağların, vitamin ve minerallerin birleşmesi, ortaya eşsiz içeriklere sahip bakım kremlerini çıkarır. Saç bakım kemleri, farklı niteliklere sahiptir. Bitkisel içerikli ürünlerde saç için çok yararlı olan yağlara yer veren Superdrug, hindistan cevizi, argan, shea gibi yağların etkilerini saç bakım kremleri ile birleştirir. Yoğun nemlendirme özelliği sayesinde saçların kolay taranmasını sağlar. Boyalı saçlara uygun olarak üretilen saç bakım kremleri saça uygulandığında boya, saçta daha uzun süre kalır ve parlaklılığını yitirmez. 

Superdrug Bakım Ürünleri

Cilt bakım ürünleri içeriğindeki çeşitli vitamin, mineral ve antioksidanlar sayesinde oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Bakım ürünleri; cilt, saç ve vücutta kullanıma uygundur ve bu alt kategorilerde özelleştirelek üretilir. Superdrug saç bakım kremleri ile saçlarınızı derinlemesine besleyebilir; hızlı uzama, kırık onarımı, nemlendirme ve canlılık gibi pek çok farklı konuda destek alabilirsiniz. Vücut bakımı için nemlendirici, güneş kremi ve çeşitli niteliklere sahip vücut losyonlarından faydalanabilirsiniz. Vücut bakımı dışında, yüzünüz için temizleme jelleri, tonik, nemlendirici kremler gibi oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan bakım ürünlerini ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Superdrug, kişisel bakım ve kozmetik konusunda çeşitli ürüne sahip markalardan bir tanesidir.

Cilt Tipine Göre Superdrug Yüz Temizleme Ürünleri 

  • Yüz temizleme ürünleri çeşitli formlarda üretilir. Yüz temizleme köpükleri, jelleri ve suları başlıca temizleme ürünleri arasında yer alır. Burada önemli olan sizin tercihinizdir. Cildiniz için en uygun gördüğünüz temizleme ürününü seçebilirsiniz.
  • Kuru bir cilde sahipseniz nemlendirme özelliği olan temizleme ürünlerine yönelmelisiniz. Böylece temizlik sonrası cildinizde kuruma ve gerilme hissetmezsiniz.
  • Yağlı ciltlerin en büyük sorunu, cildin fazla sebum üretmesidir. Yağlı ciltlere özel olarak hazırlanmış cilt temizleme ürünleri fazla sebumu kontrol altına alarak daha dengeli bir yağ üretimi sağlar. Akne ve siyah nokta gibi sorunları zaman içerisinde kontrol altına alır.
  • Hassas ciltlerde tahriş ve alerji sorunu görülür. Bu nedenle hassas ciltler için üretilen ürünlerin tamamında hafif içerikler kullanılır. Superdrug, hassas içerikli temizleme ürünlerine sahiptir. 
  • Karma ciltlerde T bölgesi daha yağlıyken yanak kısımları kurudur. Karma ciltlere özel temizleme ürünleri dengeleyici içeriğe sahiptir.

Superdrug Kozmetik Ürünleri

Makyaj çantanız için gerekli olan tüm kozmetik ürünlerini Superdrug'da bulabilirsiniz. Makyajın temelini oluşturan; fontöten, pudra, BB, CC krem ve kapatıcılar gibi ihtiyacınız olan ten makyajı ürünlerinin yanı sıra, göz makyajı için de gerekli olan onlarca ürün arasından aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Far paletleri, pek çok farklı rengi içinde barındırır. Bunun yanı sıra tekli farlar arasıdan istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Dudak, gözler, kirpikler ve tırnaklar için Superdrug geniş ürün yelpazesi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Daha iddialı bakışlar için çeşitli boy ve uzunluğa sahip takma kirpikleri kullanabilirsiniz. Bakımlı eller, bakımlı tırnaklar demektir. Tırnaklarınızı uzatamamaktan şikayetçiyseniz, ya da özel etkinliklerde daha dikkat çekici tırnaklara sahip olmak istiyorsanız, takma tırnaklar ile kendinize istediğiniz boy ve renge sahip tırnaklar yapabilirsiniz. Bakım ve kozmetik alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri Superdrug markasından temin edebilirsiniz. Superdrug ihtiyacınız olan tüm ürünleri bünyesinde barındıran seçkin markalar arasında yer alır. 

Superdrug Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Superdrug ürünlerini kullanırken öncelikli olarak ürün ambalajı arkasında yer alan kullanma talimatına uygun hareket etmelisiniz. Tercih ettiğiniz Superdrug ürününün sizin saç tipinize uygun olup olmadığına bakarak ürünü satın alabilirsiniz. Markaya ait diğer kişisel bakım ürünlerinde de vücut ve cilt tipinize uygun ürünlere yönelmeniz çok daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Satın aldığınız saç ve cilt ürünlerini tamamen uygulamadan önce ürünü küçük bir bölgede deneyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Superdrug