Tadım; besin değerleri ve lezzetleriyle 7'den 70'e herkes tarafından sevilen kuruyemiş ve kuru meyveleri hijyenik koşullarda paketler. Kuruyemiş sektöründe öncü markalardan biri olan Tadım, birinci kalitede hammaddeyi üreticiden alır ve ileri teknolojik donanıma sahip tesislerde el değmeden işleyip paketleyerek uzun süre ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde tüketiciye sunar.

Kuruyemiş Çeşitleri Nelerdir? 

Kuruyemişler kavrulmuş ve çiğ olarak başlıca iki gruba ayrılır. Ay çekirdeği, kabak çekirdeği, badem, fındık, fıstık, ceviz, Antep fıstığı, kaju ve leblebi gibi kuruyemişlerin yanı sıra kuru kayısı, kuru erik, kuru üzüm ve benzeri kuru meyveler de kuruyemiş kategorisinde sayılabilir. 

Çok çeşitli ‌kuruyemiş ve kuru meyvelerden oluşan Tadım ürün yelpazesi aradığınız tüm lezzetlerle sizi buluşturur. Ürünlerin tuzlu, tuzsuz, acı soslu, çiğ gibi birçok farklı tada sahip olanlarının yanı sıra farklı kuruyemişlerin karışık olarak yer aldığı paketler de size kolaylık sunar. Birbirine çok yakışan tatların karıştırıldığı paketler sayesinde ihtiyacınız olan her an çok lezzetli atıştırmalıklarınıza ‌kolayca ulaşırsınız.

Kuruyemişler Kilo Aldırır mı?

Besleyici, sağlıklı ve lezzetli özelliklerinin yanı sıra kilo kontrolü sağlayan yiyeceklerin oluşturduğu Tadım kuruyemiş ve kuru meyve çeşitleri diyet listelerinde sıklıkla yer alır. Doğal şeker içeren ürünler tatlı ihtiyacınızı doğal yolla karşılarken size enerji de verir. Kuruyemiş çeşitlerinin her biri farklı kalori değerlerine sahiptir. Çiğ kuruyemiş çeşitleri tuzsuz olmalarıyla diyet listelerinde ön plana çıkar. Paketlerde ürünlerin besin değerleri, kalorileri, karbonhidrat ve yağ oranları ayrıntılı olarak yer aldığından kilo ve besin kontrolünüzü takip etmeniz de kolaylaşır.

Kuruyemişler Nasıl Tüketilir?

Kahvaltıda, sabah ve öğleden sonra ara öğünlerde, akşam üzeri çay yanında tüketebileceğiniz Tadım çeşitlerini çantanızda, ofisinizdeki çekmecede, arabanızda saklayabilirsiniz. Kuruyemiş ve kuru meyve çeşitleriyle sağlıklı şekersiz kekler, atıştırmalık barlar, kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. Bu lezzetli ve doğal atıştırmalıkları çay ve kahve yanında tüketebileceğiniz gibi misafir sofralarınızda da onlara yer verebilirsiniz. Sabah kahvaltısına vakit bulamadığınızda ya da spor öncesi enerji içeren hızlı bir öğüne ihtiyaç duyduğunuzda Tadım barlar ihtiyacınız olan enerjiyi size sağlar. Çocuklarınızı rafine gıdalardan ve abur ‌cuburlardan uzaklaştırmak için Tadım barlardan ve karışık ürünlerin yer aldığı mini boy paketlerden faydalanabilirsiniz.

Kuruyemişler Nasıl Saklanır?

Tadım kuruyemiş ve kuru meyve çeşitleri ısı, ışık ve nem dengesi özel detaylarla ayarlanmış bariyerli paketleri sayesinde uzun süre tazeliğini korur. Paketler açılmadan üzerinde belirtilen son kullanma tarihine kadar kullanılabilir. Tadım paketleri açılıp kullanıldıktan sonra bariyerlerden hava, güneş ve nem almayacak şekilde uygun saklama koşullarıyla muhafaza edilirse tazeliğini korumaya devam eder. 

Paketli ürünler hava kirliliğinden, mikroplardan ve sıcaktan etkilenmez. Tadım paketli ‌kuruyemişler ‌aflatoksin analizinden ve çok sayıda kalite testinden geçer. Sağlık standartlarına uygun oldukları tespit edildikten sonra sofralarınıza ulaşan ‌ISO 22000 ve ‌ISO 9001 belgeli Tadım ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz. Tadım paketli ‌kuruyemiş ve kuru meyveleri el değmeden, güvenilir tesislerde, hijyenik koşullar sağlanarak üretilmiş olduğundan ailenize güvenle sunabilirsiniz. 

Tadım Kuruyemiş Fiyatları Nasıldır? 

Tadım kuruyemiş ve kuru meyve fiyatları ürünlerin cinsine ve ambalajdaki miktara göre değişkenlik gösterir. Örneğin, Tadım badem ile leblebi fiyatları arasında ürünlerin hammaddesine bağlı olarak farklılık oluşabilir. Uygun fiyatlı küçük paketlerin yanı sıra avantajlı fiyatlardan faydalanabilmek için büyük paketleri de tercih edebilirsiniz. 

Tadım ürünlerinin tüm çeşitlerine en uygun fiyatlarla ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz. Sevdiklerinizi lezzetin ve tazeliğin simgesi olarak bilinen Tadım ürünleri ile mutlu edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tadım

188 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Türü A-Z
  7. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön