Talya bitkisel yağlar tam otomatik makineler kullanılarak, el değmeden kendi fabrikasında üretiliyor. Talya'nın üretim tesisi Türkiye'de en çok bitki türünü bir arada barındıran Antalya'da bulunuyor. Böylelikle bitkisel yağlar için gerekli olan hammadde kolaylıkla elde ediliyor. Taze bitkilerin memleketinden toplanan ürünler el değmemiş doğallığı ile şişelerde yerini alıyor. Kaliteli ürünler ve %100 doğal içerik ile Talya markası dikkat çekiyor. Talya, sahip olduğu üretim tesisi ve özenle seçilmiş bitkilerden elde edilen yağları ile Türkiye'de en çok tercih edilen bitkisel yağ markalarından biri olmayı başarıyor.

Talya Bitkisel Yağ Modelleri

Bitkisel yağlar yiyeceklere ve içeceklere aroma vermek, cilt bakımı, saç bakımı, çeşitli ağrılı bölgeleri rahatlatmak amacıyla masaj yağı ya da duş suyuna karıştırılarak birçok alanda kullanılıyor. Her bir bitkinin birden çok yararı bulunuyor. Bu nedenle yağlar çeşitlerine göre her alanda tercih edilebiliyor. Doktorlar, cilt bakımı ve güzellik uzmanları bitkilerin bilinmeyen yönlerini anlatırken öneri ve kullanım alanları ile ilgili bitkisel çözümler oluşturacak tarifler sayesinde kullanıcıları aydınlatıyor. Uzmanların ilaçların yanında bitkisel destek sağlayacak pek çok yağ önerisinde bulunması bitkilerin piyasada bilinirliğini arttırıyor. Talya bitkisel yağ modelleri esansiyel aromaya sahip hoş kokulu ve rahatlatıcı etkisi ile banyo suyuna karıştırılarak uygulanabiliyor. Saç bakımında saç tipine göre kuru ve cansız saçlar için saçları canlandırıcı yağlar tercih ediliyor. Yine yağlı saçlar için de kullanılan yağ çeşitleri bulunuyor. Yaz aylarında bronzlaşmayı hızlandırmak ve daha uzun süre bronz kalmak için bitkisel yağlar kullanılabiliyor. Bronzlaşma için kullanılan yağlar hem cilde nem kazandırıyor hem de kısa sürede ve kalıcı bir bronzluk için ideal bir ürün oluyor.

Cilt bakımında da kadınların en çok ilgi gösterdikleri ürünler arasındaki Anti-Ageing etkiye sahip olan yağlar tercih ediliyor. Erken yaşlanma, cilt kırışıklığı, cilt lekeleri, cilt kuruluğu gibi cilt problemlerine yönelik yağlar en çok tercih görenler arasında yerini alıyor. Vücut bakımında ise özellikle vücut çatlakları ve selülitlere karşı yağlar rağbet görüyor. Bunların yanında masaj için rahatlatıcı, bedeni dinginleştiren yağlar ve ağrı giderici özelliğe sahip yağlar ile bitkisel çözümler oluşturulabiliyor. Bitkisel yağların her zaman tercih nedeni olmasının bir önemli noktası da ilaç niteliği taşımadığından, zarar oluşturabilecek bir duruma sebebiyet oluşturmaması olarak biliniyor.

Talya Bitkisel Yağ Fiyatları

Yağ üretiminde Türkiye'nin sayılı tesislerinden biri olan Talya markası Sağlık Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından belirli aralıklarla denetleniyor. Markanın üretmiş olduğu tüm ürünler %100 doğal olarak piyasaya sürülüyor. Ürünlerin içeriklerinde kimyasal madde, katkı maddesi, koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici, soya ve gluten gibi sağlık açısından riskli maddeler bulunmuyor.

Talya bitkisel yağ fiyatları yağı çıkarılan bitkinin sık bulunan bir bitki olması ile daha uygun fiyatlı oluyor. Bitkinin bulunması zor ise ve bitkiden çok az miktarda yağ çıkıyorsa fiyatı artış gösterebiliyor. Talya bitkisel yağları fiyat olarak makul seviyede bulunuyor. Talya yağları 20 ml, 50 ml, 100 ml ve 250 ml'lik şişelerde tüketicilere sunuyor. Talya yağları kendi üretim fabrikasında üretildiği için tüketiciler daha uygun fiyatlarla yağlara sahip olabiliyor. Türkiye'de bulunan 11.500 çeşit bitkinin %80 gibi büyük bir oranını barındıran Antaya'da bulunan tesisiyle ilk üreticiden aldığı ürünler makul fiyatlarıyla tüketicilere ulaştırılabiliyor.

Talya markası bütün yağ çeşitlerinde uygun fiyatları ve %100 doğal içeriği ile oldukça dikkat çekiyor. Bitkileri yetiştiği yerden alan ve fabrikalarda özenle işleyen marka kaliteli ürünleri, doğal içerikleri ve ulaşılabilir fiyatıyla adından söz ettiriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Talya Bitkisel Yağ

137 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Talya Bitkisel Yağlar
  2. Arifoğlu Bitkisel Yağlar
  3. Aktar Diyarı Bitkisel Yağlar
  4. The LifeCo Bitkisel Yağlar
  5. Yudum Bitkisel Yağlar
  6. Eğriçayır Bitkisel Yağlar
  7. Kocamaar Çiftliği Bitkisel Yağlar
  8. Mecitefendi Bitkisel Yağlar
  9. Defne Doğa Bitkisel Yağlar
  10. Kırıntı Bitkisel Yağlar
  11. Balen Bitkisel Yağlar
  12. Nurs Bitkisel Yağlar
  13. Esila Bitkisel Yağlar
  14. Tito Bitkisel Yağlar
  15. Destek Bitkisel Yağlar
  16. Cemil Efendi Bitkisel Yağlar
  17. Botaniksan Bitkisel Yağlar
  18. Botalife Bitkisel Yağlar
  19. Naturoil Bitkisel Yağlar
  20. Shiffa Home Bitkisel Yağlar
 2. Türü A-Z
  1. Kantaron Yağı
  2. Çörek Otu Yağı
  3. Argan Yağı
  4. Hindistan Cevizi Yağı
  5. Kayısı Çekirdeği Yağı
  6. Adaçayı Yağı
  7. Kakao Yağı
  8. Limon Yağı
  9. Nane Yağı
  10. Shea Yağı
  11. Susam Yağı
  12. Tatlı Badem Yağı
  13. Acıbadem Yağı
  14. Alabalık Yağı
  15. Aloe Vera Yağı
  16. Anason Yağı
  17. Aspir Yağı
  18. At Kestanesi Yağı
  19. Balık Yağı
  20. Bergamot Yağı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Miktar A-Z
  1. 250 ml
  2. 150 ml
  3. 100 ml
  4. 80 ml
  5. 50 ml
  6. 40 ml
  7. 20 ml
  8. 10 ml
  9. 12 ml
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Markalar Talya
DSACategoryId/2147483619/28001469/60001330/60001332/talya
Başa dön