Tavan Boyaları

Ev, iş yeri ve atölye gibi farklı alanlarda tavan boyası kullanarak kaliteli ve kusursuz bir şekilde tavanınızın renk kazanmasını sağlayabilirsiniz. Tavanınızda yer alan boya çatlaklarını ve renk bozukluklarını önlemek için tavan boyalarının özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bu boyalar sayesinde kısa bir sürede odalarınızın tavanlarını oldukça estetik şekilde boyayabilirsiniz. Kolay uygulanabilen boyalar, profesyonel yetkinlik gerektirmedikleri için kendi kendinize kullanabilmenize için elverişlidir. Aynı zamanda yüzeyi kısa bir sürede kapatmayı başaran bu ürünleri tavan boyası fiyatları bakımından oldukça hesaplı şekilde sipariş edebilirsiniz. Ekonomik olan boyalar, tek kat boya yaparak başarılı sonuçlar alabilmeniz için idealdir. Yüksek kapatıcılık oranına sahip olan bu ürünler, tavanınızın rengini değiştirmek istediğinizde büyük bir kolaylık sağlar. Aynı zamanda hızlı kuruma özelliği de bulunan tavan boyaları ile beraber işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Koku oluşumunu önlemeye yardımcı formülleri sayesinde kolayca uygulayabileceğiniz boyalar, dakikalar içerisinde çeşitli alanların tavanlarını boyayabilmeniz için elverişlidir. Sahip oldukları formüllerle dayanıklılık kazanan bu ürünler, sıcağa ve soğuğa karşı koruma yaratarak tavanınız için ideal bir destek oluşturmayı başarır.

Dekoratif İç Cephe Tasarımları İçin Tavan Boyası Çeşitleri

Yaşam alanlarınızın iç cephelerini dekoratif bir şekilde boyamak için tavan boyası 1, 2.5, 3, 3.5, 5, 10, 17.5, 20, 25 kg modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanlarını sipariş edebilirsiniz. Su bazlı tavan boyaları ile boyası bozulmuş ve renkleri solmuş tavanları kısa bir sürede eski haline getirebilirsiniz. Mat görünümlü boyaların yanı sıra açık tonlara sahip olan boyaların da bulunması sayesinde dilediğiniz ürünü seçerek tavanınızın rengini değiştirebilirsiniz. Su ile incelterek kullanabileceğiniz boyalar, suyla beraber çoğaldıkları için daha geniş bir alanı boyayabilmenize yardımcı olur. Beyaz, siyah, renkli, gri, kırmızı tavan boyası çeşitleri ile anaokulu, kreş gibi alanların yanı sıra çocuk odası ve koridor gibi alanları da kolayca boyayabilirsiniz. Fırça ile ya da rulo kullanarak boyama yapabilmenize izin veren bu ürünler, yüzey üzerine hızlı etki etmelerini sağlayan formülleri ile kullanıcılarının takdirini kazanır. Aynı zamanda ortam ısısındaki farklılıklara ve rutubete karşı dayanıklılık gösteren boyalar sayesinde oldukça etkili bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Nem ve rutubet için özel olarak geliştirilmiş tek kat tavan boyası çeşitleri de vardır. Böylece nem ve rutubet sorunu yaşadığınız alanlarda bu boyalardan yararlanabilirsiniz.

Akrilik Esaslı Tavan Boyası Modelleri

Formüllerinin akrilik esaslı olması sayesinde tavana kolayca uygulanabilen boyalar, yaşadığınız alanların dekoratif bir görünüm elde etmesi için ideal niteliklere sahiptir. Aynı zamanda küf tutmayan tavan boyası çeşitlerinin rutubete karşı başarılı bir koruma oluşturmasından yararlanarak oldukça verimli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Yüksek nefes alma kapasitesine sahip olan akrilik boya çeşitleri, havasız ortamlarda tavanların korunmasına ekstra yardımcı olur. Böylece lekelenme ve kararma gibi sorunlara karşı etkili çözümler elde edebilirsiniz. Eskimiş boyalara sahip olan alanlarda ya da macun, saten alçı gibi maddelerin kullanıldığı noktalarda bu boyalardan yararlanabileceğiniz için oldukça esnek bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Küfün yanı sıra mantar sorununa karşı da çözüm üreten kullanışlı tavan boyaları yardımıyla hijyenik bir ürüne sahip olabilirsiniz. Esneklikleri ile de dikkat çeken su bazlı tavan boyası çeşitleri, çevresel etkilere karşı son derece sağlam bir doku oluşturarak memnuniyetinizi kazanır. Kutularının özel kapaklarla üretilmiş olmasından yararlanarak bu boyaları güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Aynı zamanda dayanıklı ve ergonomik tutma sapı bulunan boyaları evinizin çeşitli alanlarına kısa bir sürede taşıyabilirsiniz.

Ses Yalıtımlı Tavan Boyası Kullanarak Gürültüyü Önleyin

Özel formülleri sayesinde gürültü önleyici etki gösteren ses yalıtımlı tavan boyası çeşitleri, evinizdeki seslerin üst komşunuza ulaşmasını önlemeye yardım eder. Benzer şekilde, üst komşunuzdan gelebilecek seslerin minimize edilmesi için de bu boyaların yalıtım özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kopolimer bağlayıcı esaslı formülleri ile dikkat çeken boyalar, açılma ve çatlak oluşumu gibi sorunlara karşı dayanıklılık sağlar. Kokusuz şekilde üretilmiş olan modern boyalar, evinizde boya kokusu kalmasını önleyerek beğeninizi kazanır. Çatlama, kabarma ve dökülme gibi can sıkıcı problemlere karşı direnç gösteren özel formülleri ile kullanıcılarından tam not alan tavan boyaları, odalarınızın tavanının uzun süreli şekilde pürüzsüzlük elde etmesini sağlar. Fırça ve rulo izi bırakmadan görevlerini yerine getiren boyalar, kolay sürülebilir kıvamda üretildikleri için kullanıcıya zaman kazandırır. Aynı zamanda boyama işlemleri sırasında sıçratma sorunu yaşamanızı da engelleyen bu boyalarla maksimum verimlilik elde edebilirsiniz. Sıvalı, alçılı ve kireç kaplamalı yüzeylere uygulanabilen bu ürünleri 1, 5, 7.5, 10, 15 litre tavan boyası çeşitleri arasından sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Parlaklık Yaratan Yağlı Tavan Boyası Çeşitleri

Özel formülleri sayesinde ekstra parlaklık elde edebilmenizi sağlayan yağlı tavan boyası çeşitleri, evinizin daha zarif ve ferah bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yüzeylere güçlü bir şekilde yapışabilme özelliğine sahip olan bu boyalar, boyama işlemlerini daha çabuk bitirebilmenize olanak sunar. Odanızın büyüklüğüne bağlı olarak alternatif ağırlıklarda üretilmiş olan boyaları tercih edip bütçenizi verimli şekilde kullanabilirsiniz. Kapatıcı tavan boyası çeşitlerinin yarattığı avantajları değerlendirerek işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Bu boyalarla beraber tavanınızda yer alan çirkin görüntülerin önüne kolayca geçebilirsiniz. Çizikleri, lekeleri, dökülmüş noktaları eski haline getirebilmek için kapatıcı boyaların özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda kararmama özelliğine de sahip olan boyalar, renklerini başarılı bir biçimde korumayı başarır.

Silinebilir Tavan Boyası Kullanarak Hijyen Kazanın

Geliştirilmiş formülleri sayesinde temizleme kolaylığı yaratan silinebilir tavan boyası çeşitleri, evinizde hijyen elde edebilmenizi kolaylaştırır. Bu boyalar yardımıyla evinizdeki odaların tavanlarını düzenli olarak silebilirsiniz. Silinme sonucunda renk kaybı, çizik oluşumu, deforme olma gibi sorunlar yaşatmayan bu boyalarla beraber oldukça konforlu bir şekilde evinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Mat görünümlü ve pürüzsüz tavan boyalarının yanı sıra simli tavan boyası çeşitleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Bu boyalar yardımıyla odalarınızın daha parlak ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Simli boyaların oluşturduğu parıltı sayesinde ışıltılı bir tavana sahip olabilirsiniz. Böylece gece saatlerinde lambanızın sağladığı ışık daha etkili şekilde odanıza yayılır. Simli yüzeylerin döküntü oluşumuna karşı dayanıklı olması, tavanınızın zarif görünümünü koruyabilmenizi sağlar.

Örtme Kapasitesi Yüksek Tavan Boyası

Kullanıcı dostu tavan boyaları, örtme kapasitesi yüksek olan modelleri de içerir. Böylece kapatma ve rötuş işlemlerini kolayca yerine getirerek odalarınızın zarif görünümünü koruyabilirsiniz. Sararmayan ürünler tasarlayan tavan boyası markaları yardımıyla uzun ömürlü ve etkili bir kullanıma erişebilirsiniz. Böylece evinizin estetik ve dekoratif görünümü de korunur. Boyalarınızı yüzeye uygulamadan önce bu yüzeylerin kuru olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda tozlu ve küflü alanları öncelikle silmeye özen göstererek daha hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tavanınızın yüzeyinin kuru ve temiz olması, boyama sonucunda daha iyi bir görünüm oluşturabilmenize yardımcı olur. Kolay damlama yapmayan tavan boyaları, evinizi boyarken fazladan zahmete girmenizin de önüne geçer. Evinizdeki odaların yüzeyine gazete kâğıdı ya da muşamba gibi ürünlere sererek tavan boyanızın zemin yüzeyine sıçraması ihtimaline karşı çözüm elde edebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza renk ve canlılık katacak tavan boyası çeşidi için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tavan Boyası Fiyatları

685 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 43 / 685 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?