Taze Kitap, uzman kadrosuyla 2007 yılından bu yana çocuklara edebiyat, doğa ve insan sevgisini aşılayan geliştirici kitaplara imza atıyor. Çocuklarının etkili bir şekilde gelişmesine önem veren tüm ebeveynlere hitap eden Taze Kitap eserleri, pedagojik yöntemlere uygun olarak ve rengârenk görsellerle süslenmiş bir şekilde çocuklara sunuluyor.

Pedagojik Kitaplarla Çocuğunuza Edebiyat, Bilim ve Tabiat Sevgisini Aşılayın 

Çocukların gelişiminde pedagojik ve bilimsel yöntemlerin kullanılması bilim insanları tarafından oldukça önemli bir faktör olarak kabul ediliyor. Taze Kitap'ın eserleri, çocukların en iyi ve etkili bir şekilde gelişimini sağlamak için pedagojik ve bilimsel yöntemlere uygun olarak hazırlanıyor. Çocukları hiç sıkmadan, eğlenirken bilgilendirme amacı güden bu kitaplar, çocuğunuzun zengin bilgilerle donanmasını ve oldukça eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlıyor. Tamamen çocukların anlayabileceği bir dille yazılan ve etkileyici görsellerle desteklenen Taze Kitap eserleri ile çocuğunuza edebiyat, bilim, tabiat sevgisi aşılayabilir ve başarısını artırmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Hayal Gücü, Düşünce ve İlham Yeteneğini Geliştiren Hikayeler

Hayal gücü, düşünce ve ilham yeteneği çocukların okul, iş ve hayattaki başarısında çok önemli bir yer tutuyor. Taze Kitap'ın çocuklara özel, etkili bir dille yazılan hikaye kitapları, onlara keyifli anlar sunarak hayal gücü, ilham ve düşünce yeteneklerini geliştiriyor. Aralarında yerli, yabancı ve dünyaca ünlü eserlerin de bulunduğu hikaye kitapları ile çocuğunuzun yaşamı, doğayı, insanları tanımasını sağlayabilir ve kendini geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Taze Kitap'ın oldukça renkli ve etkileyici çizimlerle süslenmiş hikaye kitapları; başarı, sevgi, hoşgörü ve sorumluluk gibi kavramları hikayelerin eğlenceli dünyası içinde çocuklara aşılamayı hedefliyor. 

Farklı Kültür, Coğrafya ve Medeniyetleri Öğreten Atlaslar

Çocukların farklı kültür, coğrafya ve medeniyetleri öğrenmeleri hem genel kültür olarak gelişim hem de ileriki okul ve iş hayatlarında temel bilgileri oluşturması bakımından oldukça önem taşıyor. Taze Kitap'ın etkileyici ve zengin görsellerle süslenmiş Atlas türündeki kitapları, çocuğunuzun hiç sıkılmadan ve keyif alarak farklı kültür, coğrafya ve medeniyetleri öğrenmesini sağlıyor. Dünya üzerinde bulunan çok sayıda ülkenin tarihi, kültürü, doğal güzellikleri ve mimarisinin eğlenceli bir üslupla işlendiği Atlas türündeki bu kitaplar ile çocuğunuzun çeşitli bilgilerle donanmasını sağlayabilir ve kişisel başarısını artırmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

Çocuklara Bilimi Tanıtan ve Bilim Sevgisi Aşılayan Kitaplar

Taze Kitap'ın çocuklara bilim sevgisini aşılamak için pedagojik yöntemlerle hazırlanmış ve birçok zengin içerikte görsellerle desteklenmiş çeşitli kitapları bulunuyor. Dünyaca ünlü birçok bilim insanı, sanatkâr ve filozofun yaşamlarını, başarılarını ve eserlerini inceleyen bu kitaplar, çocuklara en güzel bilgileri en eğlenceli şekilde sunmayı hedefliyor. Taze Kitap'ın oldukça eğlenceli bir üslupla yazılan, mizahi olarak komik karikatürlerle de desteklenen etkili kitapları, bilimin temel kavramlarını çocuğunuzun hiç sıkılmadan ve keyifli bir şekilde öğrenmesini sağlıyor. Dünyaca ünlü bilim insanlarının başarı sırları, büyük icatların nasıl ortaya çıktığı ve bilim insanlarının yaşamlarından etkileyici kesitler gibi birçok bilgileri Taze Kitap eserleri ile çocuklarınızla buluşturabilir ve onlara bilim sevgisini aşılayabilirsiniz. 

Çeşitli Hayvan, Ağaç ve Bitkileri Eğlenceli Olarak Öğreten Kitaplar

Taze Kitap, çocukların içinde yaşadıkları doğayı, ağaçları, bitkileri ve hayvanları en iyi şekilde tanımaları için uzman yazar kadrosu tarafından hazırlanmış birçok zengin içerikli kitaplar yayımlıyor. Rengârenk resimler ve ayrıntılı çizimlerle desteklenen bu geliştirici kitaplar sayesinde çocuğunuzun çeşitli ülkelerde bulunan hayvan, ağaç ve bitkileri tanımasını sağlayabilir ve ona tabiat sevgisini kazandırabilirsiniz. Taze Kitap, tamamen çocuklara özel olarak hazırladığı bu eserlerinde pedagojik ve bilimsel yöntemleri kullanıyor ve tabiat sevgisini onlara en eğlenceli yollarla kazandırıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taze Kitap

98 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Yazar A-Z
 7. Yaş Grubu
 8. Basım Dili
 9. Boyut
 10. Satıcı A-Z
 11. İndirimli Ürünler
 12. Hemen Al Sonra Öde
 13. Sepette Kampanyalı Ürünler
 14. Kelime Filtresi
Başa dön