Teeter
Teeter Hang Ups Inversiyon (Baş Aşağı Durma) Aleti EP-560

Teeter Hang Ups Inversiyon (Baş Aşağı Durma) Aleti EP-560

Teeter
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Kesinlikle Tavsiye ediyorum (16.12.2014)
Bel ağrılarından dolayı,gitmediğım doktor görmediğim fizik tedavi ve almadığım kas gevşetici kalmadı..MR da gorülen şey iki disk arasındaki kıkırdak bölümün yaşıma göre vaktinden önce yipranmış olduğunu ve neredeyse disklerin birbirine sürtmeye başlayacağıni söylediler..Çaresiz kalınca önce Istanbulda sonra lkamet ettiğim Antalyada doktor dışında da alternatif tıp arayışlarına girdim.masaj,çektirme v.b. bile yaptırdım ama çare olamadı .Artık ağrı kesici kullanmaktan midemde rahatsızlanacak diye korkuyordum.Teeter Hansg up Inversiyon aletini Aldığımdan bu yana yaklaşık 2 ay geçti ve verim almadan yorum yapmak istemedim.Aleti ilk kullanmaya başladığımda sanki kayıkla balığa çıkmışım ve deniz tutmuş gibi gün içinde baş dönmeleri yaşadım. çok canım sıkıldı..Sonuçta ürünün Türkiye yetkilisi Ali GÜNERGİN bey ile direk temasa geçtim ..Sağolsun çok ilgilendi ve bana günlük çalışma programını gönderdi..Kafama takılan yerlerde kendisini çekinmeden aramamı söyledi...İlk zamanlar baş dönmeleri ve alete verdığIm paraya rağmen sonuç alamama endişesi yaşadım..Ilk 15 gün içinde baş dönmelerim geçti ve alete alışmaya başladım. 1 ayın sonunda eğilip kalkarken yada oturma pozisyonundan ayağa kalkarken yaşadığım ağrılarım azalmaya başladı.Eşim bana yana doğru eğri yürüdüğümü söyler dururdu ama ben inanmazdım.Şu an ağrım azalınca dik yürümeye de başladın diyor...Hele yerden eğilip düşen bir şeyi almak benim için büyük bir izdıraptı çok şükür yenmeye başladım ve daha da iyi olacağıma inanıyorum..Ben kendi ağrı derecemi 10 üzerinden 7-8 civarı olarak tespit edilmişti, şu an çok rahatladım ve kullanmaya devam ediyorum..Sağlık gibisi yok ve verdığım paranın karşıliğını almaktan ziyade ağrılarım azalmaya başlaması beni ziyadesiyle memnun ediyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.. devamını göster devamını gizle
A.MURAT SAVAŞ (48) - Antalya - Türkiye Tüm Yorumlar (4)
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/60004512

Teeter Hang Ups Inversiyon (Baş Aşağı Durma) Aleti EP-560

Sağlıklı Bel&Sırt, Sağlıklı Vücut

 

 

 

 

İnversiyon (Baş Aşağı Duruş)Terapisinin Faydaları

 

İnversiyon terapisi daha çok bel ve sırt ağrısına iyi gelen bir yöntem olarak bilinse de, aynı zamanda yer çekiminin vücut üzerindeki diğer olumsuz etkilerinin önüne geçen başarılı bir yöntemdir. Zamanla yer çekimi dolaşım, boy kısalması, organ prolapsusları ve genel vücut fonksiyonları sorunlarını daha da kötüleştirebilir. İnversiyon, genel sağlık durumunu koruyabilmede proaktif bir yöntem olarak da sunulabilir. Baş aşağı durmak, kasları esnetip rahatlatıyor, stres ve baskıyı azaltıyor, bağların daha sağlıklı hareket etmelerine yardımcı oluyor.

 

Baş aşağı durma sebebiniz ne olursa olsun, Teeter Hang Ups®, <ı style="mso-bidi-font-style: normal">sağlıklı bel&sırt, sağlıklı vücut için çıktığınız bu yolculukta size destek olacak kaliteli ve varlığını kanıtlamış bir alettir.

 

İnversiyon, Bel&Sırt Ağrısını Azaltmaya Yardımcı Olur

İnversiyon aslında, ağırlık aktarımı yerleri olan eklemlerdeki basıncı azaltmak için kilonuz ve yer çekiminden faydalanan doğal traksiyon yöntemidir. Vücudunuz ters dönmüş bir şekilde havada asılıyken, yer çekimi kuvveti traksiyon uygular, bu da omurgayı gerip uzatarak esneklik sağlar, vertebralar arasındaki mesafeyi artırarak da diskler ve sinir kökleri üzerindeki baskıyı azaltır. Daha az baskı, daha az bel&sırt ağrısı anlamına gelir.

 

Omurgadaki her bir sinir kökü vertabralar arasındaki boşluklardan geçtiği için bağ "örtülerinde" bulunan tombul disklerin, sinir köklerini bu baskıdan ve vücudunuzu da ağrılardan kurtarması gerekmektedir. İnversiyon, vücudun yer çekiminin etkisiyle uğradığı zararlı baskıyı tersine çevirmek veya hafifletmek için gerekli olan esnekliği ve egzersizi sunuyor.

 

 

Nasıl işe yarıyor? Nachemson çalışması, konuya açıklık getirmeye çalışıyor: Birkaç gönüllü, lomber disklerinin içine cerrahi yollarla basınç sensörü yerleştirilmesine izin vermiştir. Ayakta dururken diskin içindeki basınç %100'lük temel çizgi olarak ayarlanmış, vücudun geri kalan pozisyonları da bu değere göre belirlenmiştir.  Oturuş pozisyonunun sırt üzerine ayakta durma pozisyonundan daha çok baskıda bulunduğu kanıtlanmış, ama asıl sürpriz uzanma pozisyonunda ortaya çıkmıştır. Disk içindeki basınç, ayakta duruş pozisyonundaki vücut ağırlığının sadece %75'i kadar azalma göstermiştir; %25'in altına ise hiç düşmemiştir! Geriye kalan bu basıncın, kat kat lastik bant gibi omurgayı sıkıştıran ve sarmalayan yüzlerce bağ ve kas yüzünden oluştuğu anlaşılmıştır. Bu çalışma, lastik bantlardan kurtulmak için gerekli olan traksiyon miktarının, vücut ağırlığınızın yaklaşık %60'ı kadar büyük bir değer olduğunu da göstermiştir. Bu kadar yer çekimini<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> en ufak bir rahatsızlık vermeden dengeleyen uygulanabilir tek yol 60° açılı inversiyondur.<ı>

 

 

İnversiyon, Disklerin Bakımında Yardımcı Olur

Disklerinizin üç görevi vardır: vertabraları ayırmak, omurgaya esneklik katmak ve darbe emici görevi görmek.  Beyin ve vücut arasındaki bütün iletişim, vertebralardan geçen sinirler aracılığıyla sağlandığı için omurlararası (intervertebral) ayrıklık özellikle önem taşımaktadır. Vertebralar arasındaki mesafelerin yeterli olmaması, sinir kökü basıncına ve sonuç olarak ağrıya neden olabilir.

 

Disklerinizin iç dolguları, omur aralarınızda yastıklama görevi gören jölemsi bir maddeden oluşur. Yer çekiminin sıkıştırıcı etkisiyle her gün uyanmanızdan itibaren geçici olarak 1,3 - 1,9 cm (0,5" – 0,75" ) kadarlık bir kısalma yaşarsınız.

 Boy kısalması genellikle, esnekliğin ve yastıklama etkisinin azalmasına neden olan disklerdeki nem kaybının bir sonucu olarak görülür. Baş aşağı durmuşken, disklerinizdeki aşağıya doğru uygulanan basıncın etkisini tersine çevirmiş olursunuz, böylece disklerinizin daha hızlı iyileşmesini, nem ve boy kaybının geri kazanılmasını sağlarsınız.

 

İnversiyon Stres Atmanızı ve Kaslarınızın Rahatlamasını Sağlar

Stres ile gerilim bel, sırt, boyun ve omuzlarda kas spazmına neden olduğu gibi, baş ağrısı ve benzeri sorunlara yol açabilmektedir. Gergin kaslar, kan akışını kısıtlayarak kaslara giden oksijen miktarını azaltır, lenf akışında düşüşe neden olarak da artık kimyasalların birikmesine yol açar. Bunun sonucunda da spazm ve ağrı yaşanır. Vücudunuzu 25° gibi bir hafif bir eğimde birkaç dakika bile tutmanız gergin kaslarınızı rahatlatacak, vücuttaki artıkları ortaya çıkararak kan dolaşımına katan lenf akışının hızını artıracaktır.  Bu atıklar ne kadar hızlı atılırsa, taze oksijen ne kadar çabuk vücuda girerse, kaslarınızdaki gerginlik ve ağrı o kadar hızlı yok olacaktır. L.J.Nosse tarafından yürütülen bir çalışmaya göre, kas ağrısının bir göstergesi olan EMG (elektromiyografik) aktivitesi, eğimli duruşta on saniye içerisinde en az %35 azalma göstermiştir.

 

İnversiyon Dolaşımı Düzenler, Kan ve Lenf Sıvılarının

Temizlenmesini Hızlandırır

Besini ve oksijeni vücut hücrelerinize taşıyan kardiyovasküler sistem, vücudunuzun dolaşım sistemini oluşturur.  Oksijence zengin kan akciğerlerden çıkarak arterlerden geçer. Artıklarla dolu kan da temizlenmek ve tekrar oksijen yüklenmek için damarlar aracılığıyla akciğerlere geri gelir. Vücudunuzun alt gövdenizden ve ayaklarınızdan kanı çekmek için yer çekime karşı koyması gerekmektedir. İnversiyon da yer çekimi kuvvetini vücudunuzun lehine çeviren bir duruş olduğu için dolaşım sürecini kolaylaştırmada size yardımcı olmaktadır.

 

Kardiyovasküler sistemden farklı olarak lenfatik sistemin pompası yoktur. Lenf sıvısı, yalnızca kasların birbirini izleyen kasılma ve esneme hareketleriyle, kılcal damarlardan ve tek yönlü kapakçıklardan geçerek göğsün üst kısmına temizlenmeye gelmektedir. Vücudun eğimli tutulması yer çekiminin bu tek yönlü kapakçıklarla ters değil de aynı yönde etki etmesini sağlar, bu da laktik sıvının göğse doğru itilmesinde yardımcı olur. Lenf sisteminin hızlıca temizlenmesi,  gergin kas ağrı ve sızısını daha hızlı bir şekilde geçirecektir.

 

Beyond Cellulite adlı kitabında Nicole Ronsard, selülit oluşmasında lenf sisteminin rolünden bahseder ve selülitleri azaltmada bireylerin lenf akışını nasıl harekete geçireceklerinin yollarını sunar. Ronsard, lenf akışının yavaşlamasının, dokulardaki sıvının durgunlaşmasına neden olduğunu açıklar.  Kalça ve uyluk gibi dolaşımın zayıf olduğu ve yukarı doğru hareket etmek için tamamiyle yer çekimine bağlı olan vücut bölgelerinde selülit oluşumu tetiklenmiş olur. Yer çekimi kuvvetini kan ve lenf sıvısı akışı yönüne çevirebildiğinizde, hücrelerin daha iyi beslenmesini sağlar ve atıkların taşınmasını hızlandırırsınız.

 

İnversiyon Yer Çekimi Kuvvetine Bağlı Yaşlanma Etkilerini Azaltır

 

İşlevsel Formu Yakalamak: Bu ifade, <ı style="mso-bidi-font-style: normal">dinç hareket ve aktiviteleri destekleyen esneklik, dayanıklılık ve denge durumu olarak tanımlanır. İnversiyon, vücut yaşlandıkça eklemleri sağlıklı ve esnek tutarak, hayat boyu aktif bir şekilde yaşamanın yolunu sunar.

 

Boyunuzu Korumak: Çoğu insan yaşamları süresince, disklerin incelmesinden dolayı 1,3-5,1 cm (0,5" - 2") kadar kısalırlar. Bebeklerin disklerinin %90'ı sudur. Ancak 70 yaşına gelindiğinde disklerin içindeki su miktarı %70'e düşer. Aktif inversiyon programı, asıl boyunuzu korumada size yardımcı olur.

 

İç Organlardaki Tıkanıklığı Açmak: Vücut yaşlandıkça iç organlarımız (böbrekler, mide, bağırsaklar) sarkmaya başlar. Kilo alma haricindeki orta yaşta görülen genişlemeler, iç organların yer değiştirmesinden kaynaklanmaktadır. Sindirim sorunları ile atıkların vücuttan atılma problemleri de yaygın belirtilerdendir. İnversiyon sayesinde bu organlar normal şekillerine girip vücuttaki normal yerlerini alacaklardır.

 

Beyne Giden Oksijeni Artırmak: Kalbiniz, vücudunuzun en fazla oksijen tüketen yeri olan beyninize kan pompalamak için yer çekimine karşı koymak zorundadır. Vücut ağırlığının sadece %3'nü oluştursa da beyin, vücuda alınan oksijenin %25'ini tüketir. Peter Russell, The Brain Book adlı kitabında, beynin gerilemesinin doğrudan sadece yaşlanma ile alakalı olmadığını anlatır. Bu gerilemenin daha ziyade, sertleşen arterler ve yüksek tansiyondan kaynaklandığını söyler. Bu yüzden, zamanla meydana gelen zihinsel gerilemenin önüne geçmek için en önemlisi

beyne giden oksijen miktarını artırmak olacaktır. (NOT: Yüksek tansiyonunuz varsa, inversiyon programına başlamadan önce doktorunuza danışınız.)

 

Varisli Damarları Rahatlatmak: Eğimli durduğunuzda bacak, ayak ve vücudunuzun alt kısımlarındaki kanı temizlemesinde kalbinize yardımcı olmuş oluyorsunuz. Bu da uzuvlarınızdaki kan dolaşımını kolaylaştırdığı için varisli damarlardaki kanın çekilmesine yardımcı olabiliyor.

 

AKTİF BİREYLERE FAYDALARI:

 

İnversiyon Vücudun Esnemesini ve Doğrulmasını Sağlar

Neredeyse tüm fiziksel aktivitelerde omurgaya basınç uygulanır. Yer çekiminin uyguladığı basıncın etkisi koşu, ağırlık kaldırma, aerobik gibi aktivitelerle birleşerek sırtınıza inanılmaz bedel ödetir. Özellikle golf ve tenis gibi tek taraflı aktiviteler çok sıkıntılıdır. Çünkü bu tür aktivitelerde gelişen güçlü kas grupları, omurgayı kendi doğrultusundan çıkarır; bu tek taraflı aktiviteler sürekli olarak inanılmaz büyüklükte omurganın rotasyonunu içerirler. Aynı şekilde, bisiklet sürme ve kürek çekme gibi diğer fiziksel aktiviteler sırasında başlıca kas grupları uzun süreli kasıldıklarından dolayı kaslarda gerilmeler oluşur. Günlük basit aktivitelerimiz bile yanlış uygulandıklarında iskelette sapmalara neden olur. Bu tür sapmalar genellikle önemsizdir ve fırsat bulduğunda kendilerini hemen düzelteceklerdir. Hareketli inversiyon (sağa sola eğilmeler, arkaya doğru gerilmeler gibi) vücudunuza bu fırsatı sunacaktır.

 

İnversiyon, İdman Sonrası İyileşmenizde Yardımcı Olur

Kas geliştirme süreci, kas dokusunun parçalara ayrılıp yerine çok sayıda daha sağlıklı hücrelerin yerleşmesiyle gerçekleşir. Egzersiz sonrası tahrip edilen binlerce hücre, büyüyen hücrelere yer açmak için oradan uzaklaştırılmalıdır. İnversiyon lenf akışını hızlandırarak artıklardan daha çabuk kurtulmayı sağlayacak, bu da vücudun yeni oluşan kas dokusuna yoğunlaşmasına olanak tanıyacaktır.

 

İdman sonrası tutulmaya veya kas spazmına meyilli atletler, inversiyonun sağlayacağı lenf temizliğinden faydalanabilirler. Yoğun kas aktiviteleri, yüksek miktarda laktik asit ve karbondioksit birikmesine yol açtığı için kas ağrılarıyla sonuçlanmaktadır. Bu atık ne kadar çabuk temizlenirse, ağrı ve sızı da o kadar çabuk geçer.

 

Yüksek etkili egzersizler sonrası eklemleriniz ve özellikle de diskleriniz sıvı kaybına uğrayarak 1,3-5,1 cm'ye varan geçici boy kısalmasına neden olacaktır. İnversiyonun, diskler üzerindeki basıncı azaltıp tekrar sıvı oluşumuna izin vererek omurlararası mesafeyi artırdığı kanıtlanmıştır. Basıncı azaltılan eklemler, daha etkili darbe emilimi ve daha az ağrı için hızlı bir şekilde iyileşebilmektedirler.

 

İnversiyon, Bağlarınızı Güçlendirir

Bağlar, kemiklerinizi bir arada tutan kollajen dolgulu şerit halindeki lifli dokulardır. Esneklerdir ama çok elastik değillerdir; ani gerilmelere veya aşırı esnemelere maruz kaldıklarında yırtılabilirler. Bağların hareketliliği ve hafifçe baskılanması, dokunun kollajen yapısını artırarak bağların daha kuvvetli olmasını sağlar. Baş aşağı esneme ve egzersiz, omurga ile ağırlık aktarımı eklemlere tersi yönde hafif baskılama ve hareketlilik sağlamakta, bu da eklemleri örten lifli yapının güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Güçlü bağ ve kaslar, atletleri sakatlanmalara karşı koruyan uygun eklem desteği için hayati önem taşımaktadır.

 

Son Bir Bakış Açısı

Eklemler ve omurga diskleri üzerindeki ciddi anlamdaki tek zararlı etki yer çekiminin devamlı çekiş gücüdür. Makul şekilde kullanıldığında inversiyon oldukça faydalıdır ve yaygın olarak uygulanan diğer popüler fitness aktivitelerinden daha tehlikeli değildir. İnversiyonun neden işe yaradığının bazen bir açıklaması vardır, bazen de yoktur.

 

Düzenli olarak baş aşağı duran binlerce insan, muzdarip oldukları bel&sırt ağrısının geçtiğini deneyimlemişlerdir.

Bir o kadar önemli olan da, bu insanların inversiyonun gençleştirici etkisini tüm vücutlarında hissetmiş olmaları, inversiyon sayesinde sağlık durumlarında bel&sırt ağrılarının geçmesinin de ötesinde iyileşmeler yaşamalarıdır.

 

 

 

 

 

Kendi vücut ağırlığınız yer çekiminin çekiş gücünün tersi etkisiyle birleşince, omurganızdaki ve ağırlık aktarımı eklemlerinizdeki baskıyı azaltır ve disklerin tekrar normal sıvı düzeyine kavuşmasını sağlar.

 

Eklemlerinizdeki hafif ters baskılama, vücudunuzu yine eski hizasına sokar ve duruşunuzu düzeltir.

 

Yaşlanan Omurga. Disklerdeki nem kaybı, boy kısalmasına ve esneklik kaybına neden olur.

 

 

Yer çekimi etkisi altında          İnversiyon çalışması sonrası               

 

 

İnversiyonun Faydaları

Düzenli olarak baş aşağı duran binlerce insan, mustarip oldukları bel&sırt ağrıs��nın geçtiğini deneyimlemişlerdir.

Bir o kadar önemli olan da, bu insanların inversiyonun gençleştirici etkisini tüm vücutlarında hissetmiş olmaları; inversiyon sayesinde sağlık durumlarında bel&sırt ağrılarının geçmesinin de ötesinde iyileşme yaşamalarıdır. İnversiyon şunlara yardımcı olur:

 

Bel&sırt ağrısını giderme

Stres atma

Dolaşım ve lenf akışını harekete geçirme

Duruşu düzeltme

Kaslardaki baskıyı azaltma

Bağları kuvvetlendirme

Esnekliği artırma ve hareket aralığını genişletme

Yer çekimine bağlı yaşlanmanın etkisini azaltma.

 

 

Ayarlanabilir Eğim Var
Katlanabilme Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORINTEP560
Teeter Hang Ups Inversiyon (Baş Aşağı Durma) Aleti EP-560 Yorumları
Tüm yorumları gör (4)
 • baya ağır ama iyi bir ürün

  Ürün baya kaliteli bir ürün. malzemesi olarak çok sağlam fakat aşırı derecede ağır geldi birleşimi yaptıktan sonra katlama olarak evım genıs olmasına ragmen 2 parca halınde koymak zorunda kalıyorum. onun dışında bekleneni karşılayan bir ürün.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Teeter Hang Ups

  Teeter Hang Ups Inversiyon (Baş Aşağı Durma) Aleti EP-560 Modelini aldım. Ürün kaliteli, kurulumu kolay ve pratik. Benim alma amacım daha çok egzersize yönelik. Ali Günergin beyi satın almadan önce aradım ve görüştüm. Samimi olarak ilgilendi ve bilgilendirdi .Aletin faydalı olacağına iskelet sistemine ve kas sitemine destek olacağına inandığım için aldım ve kullanmaya başladım.Teşekkür ediyorum.

  MERKEZ - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • Teeter Hangup

  Son derece basarili bir inversion table. Rakip olarak gorulebilecek diger inversion table lar ile karsilastirildiginda aradaki fiyat farkina degecek malzeme kullanildigi ve saglamlik sagladigi farkediliyor. Urunun kalitesinin yanisira satis sonrasi bilgilendirme ve destek icin distributor firmaya da ayrica tesekkur ederim.

  BEŞİKTAŞ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (1)

 • Kesinlikle Tavsiye ediyorum

  Bel ağrılarından dolayı,gitmediğım doktor görmediğim fizik tedavi ve almadığım kas gevşetici kalmadı..MR da gorülen şey iki disk arasındaki kıkırdak bölümün yaşıma göre vaktinden önce yipranmış olduğunu ve neredeyse disklerin birbirine sürtmeye başlayacağıni söylediler..Çaresiz kalınca önce Istanbulda sonra lkamet ettiğim Antalyada doktor dışında da alternatif tıp arayışlarına girdim.masaj,çektirme v.b. bile yaptırdım ama çare olamadı .Artık ağrı kesici kullanmaktan midemde rahatsızlanacak diye korkuyordum.Teeter Hansg up Inversiyon aletini Aldığımdan bu yana yaklaşık 2 ay geçti ve verim almadan yorum yapmak istemedim.Aleti ilk kullanmaya başladığımda sanki kayıkla balığa çıkmışım ve deniz tutmuş gibi gün içinde baş dönmeleri yaşadım. çok canım sıkıldı..Sonuçta ürünün Türkiye yetkilisi Ali GÜNERGİN bey ile direk temasa geçtim ..Sağolsun çok ilgilendi ve bana günlük çalışma programını gönderdi..Kafama takılan yerlerde kendisini çekinmeden aramamı söyledi...İlk zamanlar baş dönmeleri ve alete verdığIm paraya rağmen sonuç alamama endişesi yaşadım..Ilk 15 gün içinde baş dönmelerim geçti ve alete alışmaya başladım. 1 ayın sonunda eğilip kalkarken yada oturma pozisyonundan ayağa kalkarken yaşadığım ağrılarım azalmaya başladı.Eşim bana yana doğru eğri yürüdüğümü söyler dururdu ama ben inanmazdım.Şu an ağrım azalınca dik yürümeye de başladın diyor...Hele yerden eğilip düşen bir şeyi almak benim için büyük bir izdıraptı çok şükür yenmeye başladım ve daha da iyi olacağıma inanıyorum..Ben kendi ağrı derecemi 10 üzerinden 7-8 civarı olarak tespit edilmişti, şu an çok rahatladım ve kullanmaya devam ediyorum..Sağlık gibisi yok ve verdığım paranın karşıliğını almaktan ziyade ağrılarım azalmaya başlaması beni ziyadesiyle memnun ediyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum..

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (39) Hayır (2)

 • Tüm yorumları gör (4)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN