Trafikte güvenlik veya iş güvenliği gibi çeşitli sebepler yüzünden gerekli olacak mıknatıslı ikaz lambaları çeşitlerinden oluşan tepe lambaları kategorisi, hepsiburada.com online alışveriş sitesinde kapınıza teslim imkanıyla sunuluyor. Sağ veya sol tavan üzerinde sağlam şekilde yapışan ürünler, yüksek hızlarda bile sabit durabilen aerodinamik gövde yapısı tasarımı sayesinde, problemsiz bir kullanım sağlıyor. Az enerjiyle yüksek bir performans gösteren tepe lambaları kategorisi ürünleri, ledli ve flaş ışıklarıyla trafikte yol alırken gerekli uyarı- sinyal işlevini sağlıklı bir biçimde yerine getirmiş oluyor.
Aracın çakmağından elektrik alabilecek şekilde dizayn edilmiş tepe lambaları çeşitleri, uzun süre enerjisini koruyarak sorunsuz bir sürüş sağlıyor. İçerisindeki mekanizmanın, dönerek yanması ve bütün metal zeminlere sıkıca tutunabilme özelliği sayesinde tepe lambaları, ikaz işlevini kusursuzca yerine getiriyor. Mıknatıslı veya monteli seçeneklerinin yanı sıra, halojen aydınlatmalı ve kırılmalara karşı metal korumalı ikaz lambası çeşitlerinin de bulunduğu tepe lambaları kategorisindeki ürünleri kendi ihtiyaçlarınıza göre inceleyerek hepsiburada.com ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.
Markaların, Fabrika üretim hatalarına karşı %100 garanti verdiği ürünleri bulabileceğiniz kategoride, 24 volt çıkışlı iş makinelerde kullanabileceğiniz ürünler de sunuluyor. Kepçe, dozer veya başka iş makinelerinin de ikaz ihtiyaçları göz önünde bulundurularak sunulan tepe lambaları çeşitleri, Dreamcar, Worklight, Modacar, Z Tech, Carup, WarningLight gibi markaların ürünlerinden oluşuyor.

Tepe Lambası Fiyatları

101 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. İleritrafik
  2. Carub
  3. Nettedarikcisi
  4. Moon Light
  5. AutoCet
  6. Space
  7. Dreamcar
  8. Modacar
  9. Tvet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024657/20024671
BAŞA DÖN