Sağlıklı ve güzel görünümde bir gülümsemeye sahip olmak, düzenli bir ağız bakımı yapayı gerektirmektedir. Diş fırçası tercihi, ağız bakımında en önemli hususların başında gelmektedir. 1965' ten beri ağız bakım ürünleri alanında hizmet veren İsveç kuruluşlu Tepe markası, kurulduğu günden bugüne, fonksiyonel ve yüksek kalitede ağız bakım ürünlerini piyasaya sunmak amacıyla hizmet etmektedir. Dünyada 60'tan fazla ülkede ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan marka, ağız bakım ürünlerinde geniş bir yelpazeye sahiptir. Kaliteli ve ergonomik olarak dizayn edilmiş ürünler yaratmayı ilke edinen firma, sektördeki tecrübesini diş hekimlerinin de iş birliği ile birleştirerek ağız hijyeni alanında ürün tasarımları yapmakta ve ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Tepe Diş Fırçası Fiyatları

Tepe marka diş fırçaları; yumuşak fırça kılları, konik şekilli fırça başı ve rahat bir tutuş sağlayan sapı ile kusursuz bir diş fırçasının sahip olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Bu özelliklerin tümü ile etkili ve yumuşak bir fırçalama deneyimini mümkün kılmaktadır. Diş fırçalarında ezber bozan renk seçenekleri ve tasarımlarıyla dikkat çeken Tepe diş fırçası fiyatları ile de kullanıcı dostu olduğunu ispat etmektedir. Tepe diş fırçaları; ,çeşitli modelleri ile yetişkin ve çocuk olmak üzere tüm kullanıcılara hitap eden ürün çeşitliliği sunmaktadır. X-soft , soft veya medium sertlik derecelerindeki fırça kıllı seçenekleri, yetişkin ve genç kullanıcılarına kullanıcı dostu bir deneyim sunmaktadır. Küçük fırça başlığı ihtiva eden modelleri ise, aynı şekilde X-soft , soft veya medium kalınlıklarda fırça kılı seçenekleri ile gençlere ve küçük fırça başlığı tercih eden yetişkinlere hitap etmektedir. 4 farklı fırça sapı rengi ile pembe yeşil ve turkuaz renkte filamentlerin kombinasyonlarından oluşan modeller de kullanıcılarına sunulmaktadır. Çocuklar için tasarlanmış olan Tepe Diş Fırçası modelleri ise küçültülmüş bir başlıkla ve ilk dişten itibaren fırçalama alışkanlığının kazanılması amacıyla ekstra yumuşak filamentlerle 0 - 4 yaş aralığındaki kullanıcılarına hitap etmektedir. Ayrıca yetişkin fırçalarında olduğu gibi ergonomik ve konforlu bir sapa sahip olmakla birlikte oldukça canlı renklere ve sevimli desenlere sahiptir. 

Markanın, iki ayrı boyda filament ihtiva eden ve esnek bir boyun yapısı olan modelleri de mevcuttur. Ayrı boylardaki fırça kıllarından uzun kıllar; dişin diş etine kadar olan kısımlarında ve diş aralarında en etkili  temizliğin gerçekleşmesine olanak sağlarken, kısa kıllar ise dişin kalan yüzeylerini kusursuz olarak temizlemeye yardımcı olmaktadır. Esnek boyun sayesinde de fırça başlığı esneyerek, el hareketlerinize uyum sağlamakta ve fırçanın etkinlik alanı en üst seviyeye taşınmaktadır. Aynı özelliklere sahip ve ilave olarak küçük başlıktan oluşan bir başka modeli ise, farklı boylardaki filamentleri sayesinde diş plaklarının etkin bir şekilde temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Esnek başlıklı ve çenenizin arka kısmındaki dişlerin temizliğini kusursuz olarak gerçekleştirmek için uç kısmında daha uzun filamentler bulunan modeller de mevcuttur. 

Tüm modellerin haricinde daha büyük fırça başlığı tercih edenler için de, X-soft , soft veya medium kalınlıklarda filament tercihi imkanı sunan modeller de mevcuttur. Çocuk modellerinde ise çeşitli hayvan figürleri ve temalar içeren, miniklerin ilgisini çekebilecek bir çok seçenek mevcuttur.

Diş fırçalamaya ilave olarak ağız bakımının ve ağız içi hijyenin tam anlamı ile sağlanması için, diş hekimlerinin de önerdiği diş arası fırçaları da firma tarafından üretilmektedir. Çeşitli kalınlıklarda üretilen modeller, diş aralığına göre herkesin ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır. Diş arası fırçalarının kullanımı ile standart fırçanızın ulaşamadığı yerlere ulaşım sağlanmakta ve diş taşı oluşumları engellenmektedir.

Tepe Diş Fırçası Fiyatları

60 ürün var
 1. Türü
  1. Manuel
 2. Fırça Kılı Sertliği
  1. Orta
  2. Yumuşak
 3. Markalar A-Z
  1. Tepe
  2. Oral-B
  3. Banat
  4. Paro
  5. Colgate
  6. Humble Brush
  7. Signal
  8. Curaprox
  9. Rocs
  10. Gum Sunstar
  11. Trisa
  12. Sensodyne
  13. Vepa
  14. Pasta Del Capitano
  15. Bioplante
  16. Steriball
  17. Jack N' Jill
  18. Parodontax
  19. Tek Pro
  20. Edel White
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Puanı
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Tepe
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012117
BAŞA DÖN