1965 yılında kurulan Tepe markası kaliteli ağız bakım ürünleri geliştiren bir markadır.

Merkezi İsveç olan markanın tüm ürünleri uzman diş hekimleriyle birlikte geliştirilir. Kalite ile yaratıcılığı birleştiren marka ürünleriyle müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Dental endüstrisinin saygın markalarından biri olan marka kaliteli ürünleriyle dikkat çeker. Ağız bakım ürünleriyle dişlerinizi koruyabilirsiniz. Ağız içi sürekli besinlere maruz kaldığı için mikrobiyal oluşumlara açık bir ortam haline gelir. Bundan dolayı ağız sağlığına özen göstermek oldukça önemlidir. Tepe diş fırçası çeşitleriyle dişlerinizde oluşabilecek çürüklere karşı önlem alabilirsiniz. Yumuşak fırça kılları sayesinde şekerli yiyecek ve içeceklerin dişlerinizde bıraktığı izleri zarar vermeden kolaylıkla temizler. Tatlı besinler diş minesine yapıştığında dişin çürümesine neden olabilir. Tepe markası bu ürünleriyle dişlerinizi her gün düzenli olarak fırçaladığınızda diş çürümelerinin önüne maksimum düzeyde geçebilirsiniz. Diş fırçalarında polyamid malzeme ile dizayn edilir. Yumuşaklığıyla öne plana çıkan ürünler kıl dökmeyen yapısıyla da dikkat çeker. Ayrıca su tutmayan özelliği sayesinde bakteri oluşumunu yüksek oranda önler. Hassas diş etlerine sahipseniz bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Dişlerinizi düzenli aralıklarda fırçaladığınızda plak oluşumunu önleyebilir, diş eti iltihabı gibi hastalıkların oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Tepe Arayüz Diş Fırçası

Ağız içindeki görünmeyen yerlerin detaylı olarak temizlenmemesi bu bölgelerde çürüme ve benzeri oluşumlara neden olabilir. Bu çürükler hem görünen yerlere doğru inerek kötü bir görüntüye sebep olabilir hem de ağrı yaparak çekilmez bir hale gelebilir. Bunun yanı sıra tedavi edilmeyen uzun süreli çürükler ağız kokusu da yapabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için özel olarak tasarlanan ürünler ile koruyucu önlem alabilirsiniz. Tepe diş arası fırçasının özel tasarımıyla ulaşamadığınız noktaları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. İnce ve açısal fırça uçları sayesinde her dişe kolaylıkla ulaşabilir. Özellikle diş eti çekilmesi rahatsızlığı yaşayan kişiler için bu ürünler büyük avantaj sağlar. Diş eti çekilmesi yaşayan kişilerde diş aralarındaki boşluklar fazla olabilir. Bu boşlukların daha büyük hastalıklara yol açmaması için etkili bir şekilde temizlenmesi gerekir. Ağız ve diş yapınıza uygun bir Tepe ara diş fırçası ile ultra temizlik sağlayabilirsiniz. Bu formaları kullanmadan normal bir fırça ve Tepe diş ipi ile dişlerinizi temizlemeniz gerekir. Sonrasında arayüz fırçasını diş aralarına yerleştirerek ileri geri yaparak en kör noktaları bile temizleyebilirsiniz. Ancak bu hareketleri yaparken oldukça nazik olmanız gerekir. Aksi halde diş etlerinizde kanama olabilir. Ürünleri macunsuz yalnızca su ile kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımıyla Tepe Diş Fırçası Çeşitleri

Bazı kişilerin dişleri sık bir yapıya sahipken bazılarınınki ise seyrek yapıya sahiptir. Bundan dolayı arayüz fırçalar 9 farklı boyutta tasarlanır. Ürünler pembe, turuncu, kırmızı, mavi, yeşil, sarı, mor, siyah ve gri gibi renklerle kodlanır. 0.4 mm olan tepe pembe arayüz fırçası kıl boyutunun en küçük olduğu fırçadır. Çene yapısı küçük diş aralıkları sıkı olan kişiler bu ürünleri tercih edebilir. Normal ağız ve diş yapısına sahipseniz Tepe arayüz fırçası turuncu renk ile kodlanan modeli satın alabilirsiniz. 1 numaralı ve ara boyut olarak sunulan ürün 0.4 ile 5 mm kıl çapına sahiptir.

Daha detaylı temizlik için Tepe diş ipi çeşitlerini kullanabilirsiniz. 5 mm kıl çapına sahip tepe arayüz fırçası kırmızı modeli ise 2 numara olarak sunulur. Yoğun ilgi gören bu modeller normal ağız ve çene yapısına sahip kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Ürünlerin çapları giderek kalınlaşır. Dişlerinde problem olan kişiler tepe mavi arayüz fırçası çeşitlerini tercih edebilir. 0.6 mm kıl çapına sahip ürün 3. sırada yer alır. Daha kalın fırçalar implanta veya diş teline sıkışmış yiyecekleri temizlemek için kullanılır. Ürünlerin diğer avantajları şöyledir:

 • Markanın diş fırçalarıyla dişlerinizi her gün fırçalarak çürüklerle savaşabilir, diş yüzeyindeki deformasyonları azaltabilirsiniz.
  • Konik şekilli fırça başı sayesinde en kör ve dip noktalara bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
   • Tepe karışık arayüz fırçası farklı renklerin bir arada sunulduğu setlerden oluşur.
   • Tepe Angle uzun açılı fırça ile yirmilik diş gibi ulaşılması oldukça zor dişleri dahi rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
   • Hassas koruma sağlayan Tepe özel diş fırçalarını üç kısımlarını işlevini kaybedene kadar kullanabilirsiniz.
   • Tepe günlük diş fırçaları eğilip bükülebilir yapısı sayesinde arka dişlerinizi rahatlıkla fırçalayabilirsiniz.
   • Ağız kokusu gibi problemleri önlemek için Tepe diş fırçası satın alabilirsiniz.
   • Tepe diş fırçası kapağı ile diş fırçanızı mikroplara karşı koruyabilir, daha hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz.
   • Tepe diş fırçası en ucuz fiyat avantajlarından faydalanabilir, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
   • Tepe dil temizleme fırçası ile ağız içindeki yiyecek kalıntılarından kurtulabilirsiniz.
   • Ürünler bulantı refleksi yaşayan kişiler için oldukça kullanışlıdır.
   • Diş fırçalarınının kullanım süresi 6 aydır.
   • Ürünler, pembe sap mavi fırça ve yeşil sap pembe fırça gibi farklı renk kombinasyonları ile şık bir tasarıma sahiptir.
   Cazip Fiyatlarla Sunulan Tepe Diş Fırçası Çeşitleri

   Tepe diş fırçası fiyatları ürünlerin tasarımına, işlevine, kullanılan malzeme ve materyallere göre değişiklik gösterir. Ürünler her seviyeden bütçeye hitap eder. Siz de cazip fiyatlarla sunulan ürünlere sahip olabilirsiniz. Tepe diş firçasi çeşitlerinin yanı sıra dildeki ölü hücreleri ve yiyecek kalıntılarını temizliği için de bazı aparatlar bulunur. Tepe dil fırçası ile dil üzerinde mantar gibi hastalıklar oluşmasını önleyebilirsiniz. Bu ürünlerin kullanımı son derece pratiktir. Dilinizi dışarı çıkararak aparatı ileri geri yaparak temizleyebilirsiniz. Daha sonra ağzınızı suyla çalkalayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Tepe bebek diş fırçası 0 ve 3 yaş grubu için tasarlanır. Son derece hassas olan çocuk dişleri için özenle tasarlanan yumuşak fırçaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca rengarenk tasarımlara ve desenlere sahip bu ürünler sayesinde çocuğunuza diş fırçalamayı sevdirebilirsiniz. Dikerseniz Tepe diş fırçası yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumlar ürünü satın alan müşterilerin tavsiye ve değerlendirmelerini içerir. Tepe diş fırçası kullananlar ürün hakkında size detaylı bilgi verebilirler. Böylece satın alma işlemini kolaylaştırabilirsiniz. Dişlerinizi korumak ve parlak gülüşlere sahip olmak isterseniz bu kullanışlı ürünleri Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

   Tepe Diş Fırçaları Ergonomik midir?

   Ürünler el, ağız ve diş anatomisine uygun şekilde tasarlanır. Ergonomik tasarıma sahip tutma sapı fırçalama esnasında rahat bir tutuş sağlar.

   Tepe Diş Fırçası Nereden Alınır?

   Tepe diş fırçası nerede satılır sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Dişlerinizi derinlemesine temizleyen bu ürünlere online alışveriş imkanıyla sahip olabilirsiniz.

   Tepe Ortodontik Diş Fırçası Nedir?

   Tepe ortodontik fırça dolgu, protez, diş teli gibi rahatsızlığa sahip kişiler için büyük rahatlık sağlar. Diş fırçası ve diş ipinin yeterli gelmediği bölümler için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. İmplant ile diş eti arası, diş tellerinin kapattığı diş araları, kron ve köprü gibi protez temizliğinde bu ürünler kullanılır.

   Tepe Diş Fırçası Özellikleri Nelerdir?

   Uzmanlar tarafından tasarlanan dikkat çekici Tepe diş fırçası özellikleri ile birçok kişiye hitap eder. Uzun ve kısa konik şeklindeki fırça kılları sayesinde diş aralarında kapsamlı bir temizlik yapabilirsiniz. Özellikle diş teli ve implant kullanan kişiler

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tepe Diş Fırçası Fiyatları

333 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Ağız Bakım Ürünleri
Ağız Bakım Ürünleri
Diş Fırçaları
Diş Fırçaları
Manuel Diş Fırçası
Fırça Kabı
Yedek Başlık
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fırça Kılı Sertliği
Toplam 25 / 333 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?