1996 yılında faaliyetlerine başlayan The North Face, adını dağların kuzey noktalarındaki en soğuk bölgelerden alır. İki doğaseverin, doğadaki ihtiyaçlarını bilmeleri ile başlayan yolculuk, dünyanın en bilinen outdoor markaları arasına girmelerine kadar uzanır. Kampların daha keyifli geçmesine yönelik tasarımları ile ön plana çıkan marka, kullanıcılarına fonksiyonel ve estetik görünümlü kamp malzemesi seçenekleri sunar.

The North Face Outdoor Çanta Seçimi

Doğada zaman geçirenlerin tercih ettiği The North Face çantalar, ergonomik tasarımları ile kamp yaparken ihtiyacınız olan tüm eşyaları rahatlıkla yanınızda taşımanızı mümkün kılar. Her yerde yanınızda olan çantalar farklı özellik ve modelleri ile her ihtiyaca cevap verir. Hayallerinin peşinde koşanların tercih ettiği çantalar kullanılan dayanıklı malzemeleri, ağırlığı omuzlarınızdan alan tasarımı ve nefes alan dokusu ile ön plana çıkar.

The North Face çantalarında ileri teknoloji kullanılır. Su geçirmeyen kumaşlardan üretilen modeller, uzun ömürlü olmaları ve ergonomik tasarımları ile dikkat çeker. Alacağınız The North Face çanta modeline karar verirken bazı noktalara dikkat ederek sizin için ideal çantaya sahip olabilirsiniz. Alacağınız modele karar verirken öncelikle ihtiyaç duyduğunuz çantanın hacmini belirleyebilirsiniz. Günlük kullanım ya da kısa süreli doğa yürüyüşleri için 30 litrelik çantalar işinizi görebilir. Uzun süreli kamp ve seyahatleriniz için minimum 60 litrelik modelleri incelemenizde fayda vardır. Saatler boyu kullanacağınız ve ağır malzemeler taşıyacağınız bir çanta alacaksanız omuz askılarının yastıklama özelliğinin bulunması ve omuzlarınıza binen yükün dengelenmesine özen gösterebilirsiniz.

The North Face Polar ve Ceketler

Mevsim geçişleri ve kış aylarında kullanabileceğiniz The North Face polar ve ceketler konforlu tasarımları ile ön plana çıkar. Ürün satın alırken kullanacağınız mevsime dikkat edebilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz bir ürün istiyorsanız ya da sık sık yağışın yoğun olduğu bölgelerde bulunuyorsanız su geçirmez ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca toza ve rüzgara karşı dayanıklı modeller de doğada daha rahat kullanılır. Kamplarda kullanacağınız polar ve ceketlerde her an ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalar için fermuarlı gözler bulunmasına dikkat edebilirsiniz.

The North Face Uyku Tulumu Modelleri

Kamplarınızın daha konforlu geçmesi için tasarlanan The North Face uyku tulumları ile rahat bir şekilde uyuyabilir ve güne keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz. Hafif ve az kaplayan dizaynları ile sırt çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz uyku tulumları arasında seçim yaparken tulumun kullanılabileceği ideal sıcaklık değerlerini inceleyebilirsiniz. Yüksek yalıtımlı yapıları ile en zor şartlara dahi uyum sağlayabilen modellerde farklı malzemeler kullanılır. Her mevsim kullanabileceğiniz The North Face uyku tulumları ince detayları ile ön plana çıkar.

The North Face Çadır Modelleri

Yenilikçi tasarımları ile en çok tercih edilen çadır markalarından birisi olan The North Face ürünlerinde kullanılan kaliteli malzemeler, özenli işçilik ve ileri teknolojilerin kullanılması ile dikkat çeker. Farklı özellik ve modellerde üretilen çadırların farklı kişi sayılarına göre özelleştirilen seçenekleri bulunur.

Her mevsim kullanabileceğiniz The North Face çadırlar ile en ekstrem koşullarda dahi konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Yağmur ve kara karşı dayanıklı tasarımları ile dikkat çeken çadırlar hava akışına izin vermesi ve kolay taşınabilirlikleri ile ön plana çıkar.

Kampların Vazgeçilmezi The North Face Ürünleri

  • Ergonomik tasarımları ile ön plana çıkan ürünler, kamp aktivitenizin daha keyifli geçmesini sağlar.
  • Ürünlerde dayanıklı malzemeler kullanıldığı için uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Rüzgara ve yağmura karşı dayanıklı tasarımları ile her mevsim ve iklimde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Özgür ruhlara hitap etmeyi bilen The North Face geniş ürün yelpazesi ile farklı kamp malzemesi ihtiyaçlarınıza cevap verir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

The North Face Kamp Malzemeleri Fiyatları

226 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Çadır
Çadır
Outdoor Çantalar
Outdoor Çantalar
Kamp Mutfağı
Kamp Mutfağı
Uyku Tulumu
Uyku Tulumu
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 226 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/thenorthface