Tomtom şirketi Avrupa pazarında yer edinmiş en büyük navigasyon firmasıdır. Pazar payı açısından Avrupa'da kendinden söz ettiren bir şirkettir. Türkiye'de One, XL, Go ve Built in car modelleri bulunan Tomtom firması kullanıcılarını özellikle harita güncelleme konusunda yalnız bırakmıyor. Bu bağlamda kendine has bir harita yazılım sistemini içerisinde barındırıyor.

Ürünlerinde USB bağlantı noktası kullanarak kullanım alanını genişleten şirket, bluetooth özelliği ile ahizesiz arama ve veri alışverişi için de imkanlar sunuyor. Dahili belleğinin genişliği ile öne çıkan ürünlerin kullanım süresi de bu bağlamda artıyor. Bununla beraber yüksek modellerinde suya karşı bir nebze de olsa dayanıklı olması diğer firmalardan farklı kılıyor. Cihazların pil ömrüne de önem veren Tomtom navigasyon şirketi, 6 saat veya daha fazla pil ömrü sunuyor. Doğru kullanım ile bu oranı sabit tutabilen kullanıcılar ise uzun ömürlü bir bataryanın keyfini yaşıyor.

Kullanıcılar öncelikle navigasyon cihazı alırken yazılım konusundaki desteğe bakıyorlar. Farklı şirketler ile de olsa anlaşması çokça bulunan şirketler her zaman avantajlı oluyor. Güncellenen haritaların son sürümlerini cihazlarına entegre eden kullanıcılar sorun yaşamıyorlar. Aksi durumda güncellenmeyen haritalar ile yanlış yollara gidilebiliyor, biten yol yapım çalışmaları devam ediyor gözükebiliyor veya yapımı bitmiş ve kullanıma açılmış bir köprü hala tadilatta gözüktüğünden ötürü haritaya eklenmemiş olabiliyor. Tomtom markası bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı engelliyor.

Bu bağlamda kullanıcılar Tomtom'u tercih ederek güncellenen haritalar ile zamandan tasarruf sağlıyorlar. Ayrıca Tomtom motosiklet navigasyonu üretimleri de yapıyor. Siz de ürünleri inceleyip dilediğinizi satın alarak bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz...

TomTom

11 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Uyumlu Marka
  4. Satıcı
BAŞA DÖN