Toshiba Taşınabilir Diskler

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, programlarınızı ya da bilgisayar yedeklerinizi her an ulaşılabilir yapan taşınabilir diskler, teknolojinin getirdiği en büyük yardımcılar arasında yer alır. Küçük boyutlardaki bu ürünler sayesinde, binlerce fotoğraf ya da yüzlerce saatlik videolar güvenle, yıllar boyu saklanabilir. Bu anlamda, büyük hafıza kapasiteleri ve her an taşınmaya müsait yapıları ile taşınabilir diskler en kullanışlı ürünlerdir. Toshiba, değişik hafıza boyutları ve farklı kullanımlara uygun özellikleri ile bol seçenekli bir taşınabilir disk yelpazesi sunar.

Toshiba Taşınabilir Diskler

Taşınabilir diskler, bilgisayarınızdaki hard diskler gibi yüksek hafıza kapasiteli, elektronik aygıtlardır. Bilgisayarınızdaki disklerden farkı, kolay taşınabilir olmaları ve farklı cihazlar ile birlikte kullanıma uygun olmalarıdır. Elektronik ortamda bulunan her şeyi, taşınabilir diskin USB bağlantısı ile bu disklere iletebilirsiniz. USB bağlantısı olan pek çok aygıta da bağlanabilen taşınabilir diskler; akıllı televizyonlar ve görüntü iletme cihazları ile birlikte kullanım avantajı da sunar.

Taşınabilir disklerin portatif olmalarının dışında pek çok avantajı vardır. En önemli özeliklerinden biri, yüksek hafıza kapasiteleri sayesinde binlerce fotoğraf, saatlerce müzik ya da çok sayıda video saklayabilme avantajlarıdır. Bu disklerin hafıza kapasiteleri 750 GB, 1 TB gibi farklı boyutlarda olabilir. Cihazlar, 2.5 inç ve 3.5 inç olmak üzere iki çeşittir; 3.5 inç boyutlarındaki taşınabilir disklerin hafıza kapasiteleri 2.5 inç versiyonlarına oranla çok daha fazladır. Toshiba taşınabilir diskleri hafıza dışında, Wi - Fi bağlantısı ya da belge paylaşım ortamı olarak da kullanabilirsiniz.

Toshiba Taşınabilir Disk Fiyatları

Toshiba taşınabilir disk fiyatları; diskin sahip olduğu hafıza kapasitesi ve sunduğu teknolojik özelliklere göre farklılık gösterir. Taşınabilir disklerin hafıza kapasiteleri 500 GB ile 5 TB arasında değişir. 500 GB bir disk; 8000 saatlik müzik dosyası, 180.000'den fazla fotoğraf ya da 500 saat video saklama kapasitesi sunar. Cihazın GB ya da TB ile belirtilen hafızası arttıkça, bu saklama kapasiteleri de benzer oranlarda artar. Kişisel ihtiyaçlarınız ya da özel verilerinizin boyutlarına göre, sizlere uygun kapasiteli bir ürüne karar verebilirsiniz.

Taşınabilir disk fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen, ürünün sunduğu teknolojik avantajlardır. Taşınabilir depolama alanı olarak kullanabileceği gibi, bulut ortamından da verilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Bilgi koruması sağlayan şifreli sistem ile, verilerinizi güvence altına alabilirsiniz. USB bağlantısı sayesinde, 5 GB/s gibi hızlarla cihazlar arası iletişim sağlayabilirsiniz. Farklı avantajlar sağlayan taşınabilir disklerden, belge kapasitenize uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir modeli seçebilirsiniz.

Toshiba Taşınabilir Disk Modelleri

Taşınabilir diskler; sağladığı yenilikler, saklama kapasiteleri ve teknolojik özellikleri bakımından değişen pek çok modele sahiptir. Oldukça geniş hafıza kapasitesine sahip taşınabilir diskler içerisinden kişisel verilerinizi saklamaya yetecek kapasitedeki bir model seçebilirsiniz. 2,5 inç boyutlarında 500 GB ve 2 TB civarı hafıza kapasiteleri mevcutken, farklı renk ve desenlerde bir ürün bulabilirsiniz. Daha yüksek kapasiteli 3,5 inç boyutlarındaki diskler 5 TB kadar kapasite imkanı sunar ve çok büyük boyutlardaki verileri saklamak ve taşımak için idealdir.

Toshiba taşınabilir disk modelleri, ürünlerin teknolojik özellikleri bakımından da farklılık gösterir. 2.0 ve 3.0 olmak üzere iki farklı USB bağlantı seçeneği vardır; bu iki seçenek belirli süre zarfında ne kadar veri aktarabileceğinizi belirler. Ayarlanabilen yedekleme sistemleri ile, verilerinizin otomatik olarak yedeklerini alabilirsiniz. Farklı işletim sistemleri ile çalışabilen cihazları, pek çok ürün ile uyumlu çalıştırabilirsiniz. Uzaktan erişim imkanı sunan modeller ile, herhangi bir kablo bağlantısı kullanmadan, cihazınıza ve verilerinize ulaşabilirsiniz. Kişisel kilit özelliklerini kullanarak, verilerinizi yabancılardan ve izinsiz kullanımlardan koruyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Toshiba Taşınabilir Disk Fiyatları

31 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
USB Bağlantı Teknolojisi
Toplam 24 / 31 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/100225/toshiba