345 Yayınları, sınavlara hazırlanan öğrencilerin severek ve beğenerek kullandığı kaynaklardandır. ÖSYM sınavlarına girecek olan gençler, sınavlarda yardımcı kaynak kullanmak için bu kaynakları tercih ederler. 345 Yayınları, zengin içerikli kitaplarıyla öğrencilerin sınava hazırlanmasına yardımcı kaynaklar hazırlar. Bu yayınevi, çıkış itibariyle ÖSYM yardımcı kaynakları yayımlasa da günümüzde ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde kaynakları da kullanıcılarına sunar. 345 Yayınları matematik alanında ürettiği kitaplarla kullanıcıların beğenisini toplar. 345 Yayınları TYT ve AYT için birbirinden farklı içerik hazırlar. Bu kaynakların içerisinde kolaydan zora doğru giden testleriyle birçok kullanıcının ilgisini çeker. AYT ve TYT sınavında; Türkçe, edebiyat, matematik, geometri, coğrafya, tarih, felsefe ,din, fizik, kimya ve biyoloji soruları bulunur. Her bir sınav için ilgili dersler üzerinden farklı sorular seçilir. Üniversite sınavındaki TYT matematik; temel matematik, problemler ve geometri gibi kısımlara ayrılır. Bu sebeple 345 Yayınları bu alanlara yönelik farklı ve zengin içerikli yardımcı kaynaklar hazırlar. Örneğin; AYT sınavına girecek eşit ağırlık ve sayısal alan öğrencileri, matematik soru kaynağı olarak 345 AYT matematik kitabını tercih eder. 345 Yayınları kullanan kişilerin yorumlarında, ürünlerin beğenilerek kullanıldıklarını görebilir ve sınavlarda başarılı olmak için bu yayının kitaplarını tercih edebilirsiniz.

345 Yayınları Kitap Çeşitleri

Bu yayınlar arasında orta-ileri düzey soru bankaları, sınavlara yardımcı kaynaklar, deneme sınavları ve konu anlatım kitapları gibi farklı çeşitler bulunur. Farklı tüm dersler kaynakları ve içerikleri şöyle sıralanabilir:

  • 345 Yayınları TYT matematik kitapları, içerisindeki testlerin kolaydan zora doğru gitmesiyle çalışmanıza ritim kazandırır. ÖSYM sınavlarına göre hazırlanan testlerle birçok kullanıcı tarafından çözülmesi gereken bir kaynaktır. Sınavlara hazırlanan öğrenciler TYT matematik 345 Yayınları arasında çalışma sistemlerine uygun seçeneklere ulaşabilirler. 345 Yayınları matematik TYT aldığınız takdirde sınavlarda fark yaratabilir ve eksiklerinizi görerek tamamlayabilirsiniz.
  • TYT ve AYT matematikte ortak olarak sorulan geometri için de 345 Yayınları geometri kitaplarını tercih edebilirsiniz. 345 Yayınları geometri soru bankası; eşit ağırlık, sözel ve sayısal fark etmeksizin tüm kullanıcıların kullanabileceği bir üründür.
  • 345 Yayınları problemler için de kaynak üretir. Bu kaynaklar, problem çözümü üzerinde detaylı bilgiler ve püf noktaları da sunar.
  • Paragraf çözmek, ÖSYM sınavları açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple 345 Yayınları paragraf için de birçok kaynak hazırlar.
  • Diğer bir branş olan Türkçe için 345 Yayınları TYT Türkçe kaynaklarından yararlanmak mümkündür. TYT Türkçe 345 Yayınları, içerisindeki kolaydan zora giden testleriyle eski ÖSYM sınavlarına farklı bir bakış açısı getirerek ve güncel olarak hazırlanır.
  • Fen bilgisi alanında da oldukça başarılı seçenekler sunan 345 Yayınları fizik alanındaki kaynaklar, kullanıcıların beğenisini kazanır. 345 Yayınları TYT fizik soru bankası, sınavlara hazırlanan çoğu öğrenci için ideal içeriğiyle dikkat çeker. TYT fizik 345 Yayınları, uzman kadro tarafından hazırlanan sorularla sınavda bir adım öne geçmenize yardımcı olur.
  • Bununla birlikte yayınevi, sadece TYT için soru bankası hazırlamaz, AYT sınavı için de kaynak sunar. 345 Yayınları AYT fizik soru bankası, sayısal öğrenciler tarafından beğeniyle takip edilen ve kullanılan ürünlerdir. AYT fizik 345 Yayınları, ders çalışmaktan sıkılmadan konuya adapte olmanız için özenle hazırlanır.
  • 345 Yayınları biyoloji alanında hazırlamış olduğu soru bankası ve deneme sınavlarıyla da öne çıkar.
  • 345 Yayınları konu anlatımı kitapları akıcı dili ve anlaşılır ifadeleriyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ve satın alınan ürünlerdir. Yayınevi, ÖSYM sınavlarına yardımcı kaynak hazırlamakla beraber LGS sınavına girecek ortaokul öğrencileri için de kaynak hazırlar. 345 yayınları LGS kitapları, ortaokul öğrencileri tarafından sınavlara hazırlık için kullanılan kaynaklardır.
345 Yayınları Kitaplarının Avantajları

345 Yayınları; ortaokul, lise ve üniversite hazırlık kitapları hazırlayan bir yayınevidir. Soru bankası, konu anlatımı ve deneme sınavları hazırlayan bu yayınevi, sınavlara hazırlanma için kullanıcıların beğenisini kazanan kitaplar hazırlar. Farklı kaynaklar arasında soru bankası seçeneklerinin yanında konu anlatımları ve denemeleri de mevcuttur. Yayınevinin konu anlatımlı kitapları sayesinde TYT ve AYT sınavlarına yönelik bilgiler edinir, ardından soru bankalarındaki testleri çözüp deneme sınavlarıyla kendinizi deneyebilirsiniz. 345 Yayınları TYT deneme sınavları, çoğu öğrencinin üniversite sınavına adapte olabilmek için kullandığı deneme kitabıdır. 345 Yayınları TYT Türkçe deneme ile dil bilgisi ve paragraf konularında nerelerde hata yapıyorsanız görebilir ve kendinizi bu yönde geliştirebilirsiniz. Eğer paragraf konusunda eksikseniz veya çok hata yapıyorsanız 345 Yayınları paragraf denemesi kullanmak sizin için faydalı olur. Sınavlara hazırlanan kullanıcılar, uzun ve yeni nesil paragrafları 345 Yayınları TYT paragraf soru bankası seçeneklerini çözerek farklı seviyeleri görür ve bu sayede deneyim kazanır. TYT matematik ve AYT matematik için hazırlanan deneme sınavları da sizin sınav üzerindeki gelişiminize katkı sağlar. 345 Yayınları AYT deneme içerisinde kolaydan zora giden deneme sınavları sayesinde eksiklerinizi görmeniz mümkün olur. Branş denemelerinin yanı sıra hazırlanan, kullanıcının kendisini daha iyi test etmesi için oluşturulan genel denemeler de mevcuttur. 345 Yayınları TYT genel deneme; toplu olarak Türkçe, matematik, fen ve sosyal bilgiler alanındaki bilgilerinizi ölçmek için hazırlanır. 345 Yayınları deneme sınavları sayesinde eksiklerinizi görebilir ve sınava daha kolay hazırlanabilirsiniz.

345 Yayınları Kitap Fiyatları

Yayınevi, zorluk seviyesine göre birçok kitap hazırlar. Üniversite hazırlık öğrencilerine sınavlarda yardımcı olmak için matematik, Türkçe, sosyal bilgiler ve fen bilgisi gibi alanlarda kitaplar çıkarır. Ürün çeşitliliği de oldukça fazladır. Kullanıcılar, ürün çeşitliliği sayesinde bu yayınlar arasında ihtiyaç duydukları kaynaklara ulaşabilirler. 345 Yayınları fiyatları; farklı branşlar ile kitapların konu anlatımı, deneme sınavı ve soru bankası olmasına göre değişiklik gösterir. 345 TYT fiyatları, artan talep ve yoğun ilgi üzerinden değerlendirilerek kullanıcıya sunulur. Şık kapak tasarımı ve ürün kalitesiyle 345 yayınları, kullanıcılar için göz dolduran ve beğeniyle takip edilen ürünlerdir. 345 matematik fiyatları deneme, soru bankası ve konu anlatımı çeşitliliği itibariyle farklılık gösterir. 345 Yayınları yorumlarına baktığınız takdirde, kullanıcıların çoğu tarafından gerek seviyesi gerek sınavlara yönelik olması bakımından beğeniyle kullanıldığını görebilirsiniz. 345 Yayınları kitap en ucuz seçenekleri için indirimleri de takip edebilirsiniz. 345 Yayınları set olarak da alınabilecek şekilde kitaplarında uygun fiyat seçenekleri sunar. Konu anlatımı, deneme kitapları ve soru bankalarını set olarak aldığınız takdirde bütçenize dost alışveriş yapmanız mümkün olabilir. Uygun fiyatlı ve birbirinden farklı seçenekleriyle 345 Yayınları kitap satın almak için Hepsiburada’yı tercih edebilirsiniz.

345 Yayınları Sınavlar İçin Tercih Edilebilir Mi?

Yayınevinin hazırladığı kitaplar, özellikle sınavlara hazırlık yapan öğrencilere yönelik geliştirilir. AYT, TYT ve LGS için ayrı ayrı hazırlanan bu kitaplar sayesinde siz de sınavlara gönül rahatlığıyla hazırlanabilir ve bu kaynakları güvenle tercih edebilirsiniz.

345 Yayınları Kitapları Zor Mu?

Yayınevi, hazırladığı kitapları konu anlatımı açısından anlaşılır ve sade bir dille sunar. Soru bankaları genel itibariyle kolaydan zora doğru seviyesi artan testlerden oluşur. Konu sonlarında bulunan ÖSYM tipi sorular, içerisindeki konu testlerine oranla daha zor olabilir.

345 Yayınları Hangi Seviye Kaynaklar Hazırlar?

Bu yayının hazırlamış olduğu deneme sınavı ve soru bankalarının seviyeleri genel olarak orta-ileri düzeydedir. Farklı sınıf aralıkları ve sınav düzeyleri için hazırlanan çok sayıda kaynak bulunabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...