Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
UHU
Uhu Patafix

Uhu Patafix

UHU
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/21005382
Uhu Patafix

İster özel ister işyerinde olsun, her yaştan insan ve yaşam yürüyüşleri, evde, okulda veya ofiste tüm yapıştırma gereksinimlerine cevap olarak UHU'yu bilir. UHU anaokulundan başlayarak her yaş için hizmet vermektedir.

UHU, çocuklar, ebeveynleri, DIY'ciler ve profesyoneller tarafından çok çeşitli uygulamalar için her zaman yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte. Yüksek bir kalite standardının, ürünleri hem üretim hem de kullanım sırasında güvenilir, uzun ömürlü ve güvenli olmasını sağlıyor. Gelecekte, UHU, tüketicileri ile yakın temas içinde yenilikçi ve kaliteli ürünler geliştirme politikasını, ihtiyaçlarını somut çözümlere dönüştürerek sürdürecektir. 

UHU patafix, , hızlı ve temiz tutturma işleri için düzeltilebilir, yeniden kullanılabilir bir yapıştırıcıdır. Küçük objeleri , duvar, mobilya, cam gibi yüzeylere tutturur ve sabitler. UHU patafix, evde, okulda ve ofiste binlerce kullanımı sunar. Dermatolojik olarak test edilmiştir

Kullanım Alanları

Küçük objelerin, tahta, beton, cam, metal, plastik ve porselen yüzeylere geçici veya kalıcı sabitleme işleri için.

Kullanım Talimatı

Yüzeyler kuru ve temiz olmalıdır. Hamur yapıştırıcıdan bir tane veya daha fazla çekerek çıkartın. Yumuşayıp, ısınıncaya kadar yoğurun. Tutturmak istediğiniz malzemenin üzerine UHU patafix’i yerleştirin ve sıkıca bastırarak diğer yüzeye sabitleyin. Çıkarmak için, nazikçe soyma hareketi ile malzemenin üzerinden çıkarın. Kalan parçaları UHU patafix ile sürerek çıkarabilirsiniz. Emici (geçirgen) malzemeler için uygun değildir.

 

Ürün Özellikleri

  • Sökülebilir ve yeniden kullanılabilir hamur yapıştırıcı
  • Hızlı ve temiz tutturma işleri için
  • Kağıt ve küçük objeleri yüzeylere sabitler
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön