Kaliteli ve konforlu şekilde tasarladığı spor ürünleriyle başarı yakalayan Umbro, seçkin ürün yelpazesiyle her sezonda erkeklerin gözde markası oluyor. Kendini spora adamış erkekleri yalnız bırakmayan marka, kendi çizgisinde dizayn ettiği ürünlerinde tasarım, fonksiyonellik ve ergonomiklik gibi kıstasları her zaman ön planda tutuyor. Gerek doğa gerek saha ve gerekse de şehir maceraperestlerinin rahatlığını düşünen modellerde performansınızı maksimum seviyeye çıkaracak tüm teknolojilere yer veriliyor.

Umbro Ürünleri

Spor keyfinizi ikiye katlamanıza yardım eden ve tasarladığı ürünleriyle devinimselliğe dikkati çeken Umbro ürünleri, bedeninizde rahatlığı; ruhunuzda da başarma hırsını açığa çıkartıyor. Teknolojik donanımlarla dizayn edilen ürünler, öncelikle vücut sağlığınız düşünülerek tasarlanıyor. Sizi her durumda koruyan ürünlerin detayları da oluşabilecek kazalar sonucu sakatlanma riskinizi azaltıyor. Spor tutkunlarının ayrıcalıklı markası haline gelen Umbro, ürün bazında, özellikle futbola dair seçenekler sunuyor. Futbol için gerekli giyim ve ekipman ihtiyaçlarını sizler için tasarlayan marka, fonksiyonel ürünleri sayesinde performans konusunda sınırları zorlamanızı hedefliyor. Giyim açısından genellikle şort, eşofman takımı, ayakkabı gibi ürünler dikkat çekerken; aksesuar bazında da tekmelik ve kaleci eldivenleri kendini gösteriyor.

Markanın köklerini işaret eden şortlar, yumuşak kumaşları ve lastik eklentileri ile bedeninize hafiflik getiriyor. Lacivert, siyah, bordo gibi ana renklerde ağırlık kazanan şort modelleri, nefes alabilir özellikte olan kumaşlarıyla hareket halindeyken bedeninizin kuru kalmasına olanak tanıyor. Zıt renklerle ve çeşitli detaylarla zenginleştirilen eşofman takımları, estetik tasarımları sayesinde saha sınırlarını aşarak gündelik yaşama dahil oluyor. Sabah yürüyüşlerinizde veya egzersizlerinizde size rahat bir giyim keyfi yaşatan eşofmanlar, iç kısımlarının pamuklu formlarıyla da üşümenizi engelliyor.

Micro özellikli eşofman takımı modelleri ise daha çok doğa tutkunlarını ve ekstrem spor severleri mutlu ediyor. Performans kadar hafifliğe de önem veren Umbro; sıcaklığın, minimal ağırlığın ve tasarımın birlikteliğini ön plana çıkardığı micro modellerinde izolasyon teknolojisine odaklanıyor. Suya dayanıklılığa vurgu yapan izole eşofmanlar, aynı zamanda sıcaklığı muhafaza ederek en çetin hava koşullarında dahi dinamikliğinizden taviz verdirmiyor.

Umbro Alışveriş

Kendi klasmanında başarılı işlere imza atan Umbro, müşteri memnuniyeti üzerinde önemli bir etken oluşturan alışveriş seçenekleri ile aynı zamanda markanın vizyonunu da ortaya koyuyor ve umro alışveriş deneyimini keyfe dönüştürüyor.

Sporculara özel olarak sunduğu ürün skalasıyla dikkat çeken Umbro, genellikle ayakkabı seçenekleriyle göz dolduruyor. Spor yapma zevkini üst konuma taşıyan kramponlar, geliştirilmiş dış yüzey hatlarıyla başta yaralanma gibi kazaları en aza indirgiyor. Neon renkli tasarımlarıyla göze çarpan modeller, topuk destekleriyle ve yastıklama teknolojileriyle spor yaparken ayaklarınızı adeta yerden kesiyor. Topuk destekleri sayesinde ayaklarınızı iyi bir şekilde kavrayan kramponlar, burun kısımlarında yer alan kauçuk takviyeli eklentileriyle de top vuruşlarında gerçekleşebilecek olan darbelere karşı dayanıklılığı artırıyor.

Çok yönlü donanımlarıyla birçok farklı alanda kullanılabilme özelliği taşıyan halı saha ayakkabıları, yumuşak ve rahat formlarıyla performansınızı olumlu yönde etkiliyor. Modellerin iç kısımlarında kullanılan orta taban teknolojileri, ayağı sabitleyen yapıları ve düşük profilli tutuşlarıyla saha üzerinde olağanüstü hız göstermenize yardımcı oluyor.

Gerek gündelik yaşamda gerekse de spor esnasında giyilebilen spor ayakkabılar, dört mevsim ayaklarınıza konfor sağlıyor. Yüksek kalitesiyle kullanıcılarını mutlu eden Umbro'nun ürün gamında, ayrıca, yağmurluk, mont ve yelek gibi çeşitli kıyafet seçenekleri de yer alıyor. Reflektör şeritleri ve fonksiyonel iç kaplamalarıyla göze çarpan yağmurluklar, yırtılmaya dayanıklı olan polyester kumaşlarıyla uzun yıllar kullanım imkanı veriyor. Ceket stilini andıran mont modelleri, kürk detaylarıyla soğuk kış günlerinde dostunuz olurken; sportif baskılı yelek çeşitleri de antrenman esnasında hareket enerjinizi koruyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Umbro

515 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön