Hamilelik ve doğum sonrası dönem, anne adayları ve annelerin cildinde çeşitli değişikliklere neden olur. Hormonal değişimlere ek olarak vücut yapısında meydana gelen radikal değişiklikler nedeniyle cildin ek bakıma ihtiyacı vardır. Uni Mom çatlak yağı ve çatlak bakım kremi gibi anne bakım ürünleri, içerdiği doğal özlerle, anne adayları ve annelerin ihtiyacı olan en doğal bakımı sağlar. Cildin yumuşak ve esnek yapısını koruyarak çatlak oluşumu önlemeye yardımcı olur. Yıpranmış bölgelerde iyileşmeyi destekler.

Hamilelik Öncesinde ve Sonrasında Etkili Bakım

Uni Mom Çatlak Önleyici Bakım Yağı, hem hamilelik döneminde hem de sonrasında kullanılmak üzere cilt çatlaklarını önlemeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş bir bakım ürünüdür. Gelişmiş çatlak karşıtı formülü ile cildin esnekliğini gözle görülür şekilde iyileştirmeye ve çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Gelecekteki çatlakların ortaya çıkmasını önler. Uni Mom çatlak kremi çatlama sonucu meydana gelen rahatsız edici kaşıntıyı yatıştırırken, cildi korur ve iyileştirir. Kritik öneme sahip nemlendiriciler ve besinlerle dolu olan özel formülü ile cilt hücresi yenilenmesini hızlandırır. Hidrasyon sağlamak, nem kaybını önlemek ve cilde zarar verebilecek çevresel faktörlere karşı direnç sağlamak için güçlü bir cilt bariyerini destekler. Cildin dokusunu ve tonunu iyileştirmeye yardımcı olur. Uni Mom çatlak kremi, doğal bir kokuya ve kolay ve pürüzsüz bir şekilde yayılan ipeksi bir dokuya sahiptir. Cilt üzerine rahatsız edici bir tabaka bırakmadan hızla emilir. 

Doğal ve Zengin İçerik

Uni Mom çatlak önleyici bakım kreminde, cildinize derinlemesine nüfuz eden ve en yüksek düzeyde nem sağlayan doğal ve etkili bileşenler kullanır. Krem, cildin yapısal bütünlüğünü güçlendirmek ve kolajen üretimini teşvik etmek için doğal vitaminler ve amino asitler içerir. Genç görünümlü ve sağlıklı bir cildi teşvik etmek için; ahududu tohumu yağı, E Vitamini, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri ile zenginleştirilen doğal formülü ile cildinize derin nemlendirme sağlar. Antioksidan özellikleri ile bilinen ahududu yağı ile cildin doğal yapısını destekler, tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve yıpranmış cilt katmanlarının onarılmasına yardımcı olur. Cildi iyileştirici ve besleyici özellikleri ile bilinen ahududunun cilt hücrelerini onarmak için anti-enflamatuar özelliklere sahip olduğu ve hasarlı cildi iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. 

Hipoalerjenik Formül

Uni Mom çatlak önleyici ürünler, cildi sıkılaştırmak ve nemlendirmek için zengin ve doğal bir formüle sahiptir. Düzenli kullanım ile mevcut çatlakları hafifletir ve cildi çatlakların gelişimine karşı korur. Hipoalerjenik formülü ile hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde kullanımı güvenlidir. Uni Mom Çatlak Önleyici bakım kremleri doğal formüle sahiptir. Tahrişe ve alerjik reaksiyonlara neden olabilecek alkol, koku, boya ve uçucu yağ gibi bileşenlerin yanı sıra paraben, fenoksietanol, fitalat, kafein ve parafin gibi sağlığa zararlı olabilecek katkı maddeleri içermez. 

Uni Mom Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

  • Uni Mom çatlak önleyici bakım kremi ve yağı her cilt tipinde uygulanabilir.
  • Çatlak yağları yoğun yağ özleri ile desteklenen formülleri ile kremlere kıyasla nem kaybına karşı daha dirençlidir.
  • Çok kuru bir cilt yapısına sahipseniz ve çok yoğun nemlendirmeye ihtiyaç duyuyorsanız Uni Mom çatlak yağını, normal ve yağlı ciltler için çatlak kremini tercih edebilirsiniz.
  • Çatlak kremi hafif hafif formülü ile kolay uygulanır ve cildiniz tarafından hızlı emilir.
  • Çatlak kremini sabah ve aksam olmak üzere günde iki kez olmak üzere her gün düzenli olarak uygulandığınızda çatlak oluşumunun önlenmesine yardımcı olabilirsiniz.
  • Çatlak ürünlerinden maksimum faydayı sağlayabilmek için dairesel hareketlerle masaj yaparak temiz cilde uygulayabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uni Mom Çatlak Kremi

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
DSACategoryId/2147483639/23020380/309942/80383014/unimom