Kadınlar, yaratılışından bu yana kendilerini her daim güzel ve güçlü hissettiren tüm unsurlardan faydalanmak ister. Geçmişi Eski Mısır dönemlerine kadar dayanan güzellik tutkusu, günümüzde tüm kadınların temel yaşam tarzıdır. Eski dönemlerde güzellik uğruna gösterilen çabalar, teknolojinin de gelişmesi ile birlikte daha da azalmış; güzelleşmede pratiklik benimsenmiştir. Şehir yaşamının koşulları, hazır giyim ve kozmetik ihtiyaçlarında yeniliklere zemin hazırlamıştır.

1977 yılında iş adamı Roy Raymond, İngiltere Kraliçesi Victoria döneminin iç çamaşır tarzı gibi daha göz alıcı ve şık parçalar üretilmesi gerektiği düşüncesi ile, Kraliçe’nin adından ilham alarak ilk Victoria’s Secret mağazasını açmıştır. Perakende iç giyim mağazası ile başlayan bu serüven, dünya çapında ünlü bir moda markası olarak yoluna devam etmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'nde 1.020 ve Kanada'da 312 mağazası ile faaliyet gösteren başarılı marka, Türkiye’de uluslararası mağazaların operasyonlarını yöneten Shaya tarafından temsil edilmektedir. Sadece iç giyim kategorisi ile sınırlı olmadığı gibi, geniş ürün yelpazesi ile tarzından ve güzelliğinden ödün vermeyen tüm kadınların güzelliklerini zirveye taşıyan Victoria’s Secret, ürünlerine yansıttığı feminen duygular ile kadınların yaşam tarzına cazibeli dokunuşlar yapar. İç giyim temelli marka, iç giyim, ev giyim, çanta ve aksesuar, vücut bakımı, parfüm kategorisine ait binlerce ürününü Hepsiburada’da seçimize sunar.

Üst Giyimin Öncüsü Sütyenler

Tarihe bakıldığında kadınlar, göğüslerini bez parçaları ile gizleyerek sütyen kullanımındaki ilk adımlarını atmışlardır. Kadınların dünyasında büyük bir önem teşkil eden sütyenler, göğsü kapatma ile sınırlı kalmaz, bunun yanı sıra vücut hatlarını belirler, göğsü örter ve aynı zamanda doğal şekiller verir. Renk, desen ve kup seçenekli temel giyim parçası olan sütyende doğru seçimi yapmak için göğsünüzün yapısını ve beklentinizi belirlemeniz en temel kriterdir. Büyük göğüslere sahip olan kadınlar, toparlayıcı özellikte olan sütyenleri tercih etmelidirler. Küçük göğüslere sahip olanlar ise dolgunlaştırma etkisine odaklanmalıdır.

Moda öncüsü Victoria’s Secret, kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlayan çeşitli sütyen modellerini her türlü göğüs tipine uygun olarak üretir. VS sütyenleri, özel koleksiyonları ile güzelliğinizin katsayısını arttırır. Çeşitlerine göre push-up destekli ve hafif destekli, desteksiz, toparlayıcı, yarım kesim, balensiz, straplez, bralet ve spor sütyen modelleri, seçiminizi kolaylaştırır. Body by Victoria, Sexy Tee, Incredible, T-Shirt ve Spor Sütyeni Rahat koleksiyon serisinde yer alırken; Very Sexy, Luxe Lingerie, Dream Angels ve Sexy Illusions ise Victoria’s Secret’in özel koleksiyonlarıdır.

Push-Up Destekli Sütyenler İle Daha Dolgun Göğüsler

Push-Up destekli sütyen çeşidi, özellikle küçük göğüslüler için üretilmiş olması ile birlikte göğüsleri olduğundan daha büyük gösterme özelliğine sahiptir. Bu amacı en iyi şekilde karşılayan push-up sütyenlerin degaje kısmına doğal bir görünüm vermesi ve göğüsü ideal şekilde kavraması gerekir. Göğüs ölçüsüne uygun olmayan bir push-up sütyeni, göğüsleri olması gerektiği gibi kavramaz; kupu kendini ön plana çıkararak vücutta uyumsuz ve yapay bir görünüme sebep olur. Victoria’s Secret, çeşitli dokulu ve desenli push-up destekli sütyen modelleri ile küçük göğüslü kadınların vücut proporsiyonunu düzeltir ve daha hoş bir görünüm kazandırır. Push-up model sütyenleri, balenli ve balensiz seçenekleri ile küçük göğüslülere geniş bir kullanım olanağı tanır. Body By Victoria Push-Up kaldırıcı sütyen modeli, tam destekli push-up süngeri sayesinde küçük göğüsleri kaldırır ve dolgun gösterir. Ürün, serinin genel özelliği olan esneklik ve kavrayıcılık yeteneğine sahiptir. Sexy Illusions, Incredible, Body By Victoria, Very Sexy ve T-Shirt koleksiyonundaki push-up destekli sütyenler, günlük kullanım için daha düz renkli modelleri ihtiyacınıza sunar. Dream Angels koleksiyonunda da özellikle dantelli push-up modellerine yer verilir.

Victoria’s Secret Hafif Destekli Sütyen Modelleri

Diğer adı yarı dolgulu olan bu modelin amacı, push-up ihtiyacı duymayan göğüsleri alttan destek ile kaldırmak ve doğal bir dolgunluk kazandırmaktır. Bu sütyenlerde kupların sadece alt kısmında sünger desteği bulunur. Dolayısıyla orta ya da ortaya yakın büyüklükteki göğüsler bu türün sütyenlerinden rahatlıkla yararlanabilir. Body by Victoria koleksiyonu, hafif destekli sütyen modelleri ön plana çıkar. Kavrayıcılığı ve esnekliği açısından gündelik kullanım için ideal sütyen modelleri arasında yer alır. Bununla birlikte özellikle rahat koleksiyon serilerinde hafif destekli sütyenler bulunur.

Desteksiz Sütyen Modelleri ile Doğal Siluet

Dolgusuz olan desteksiz sütyenler, orta ve büyüğe yakın göğüs tiplerine uygundur. Dolgusuz ince kup yapısıyla göğsü sarması ile göğüslere doğallık katar. Kaldırma ve dolgun gösterme amacını taşımayan bu sütyenler günün her anında kullanılabilir. Victoria’s Secret, kuplu ve kupsuz modelleri seçiminize sunar. Heavenly sütyen modelleri, lazer kesimleri ile hem izsizdir, hem de kupsuzdur. Bu model, oldukça esnek yapısı ile gündelik kullanımda maksimum konfor sağlar. Aynı zamanda toparlayıcı olarak günlük spor alışkanlıklarında da tercih edilebilir. Luxe Lingerie, Very Sexy ve Sexy Tee ise kuplu olan dolgusuz modelleri ile dikkat çeker.

Victoria’s Secret Balenli Sütyen Modelleri

Balenli sütyenler, günlük ve özel hayatta en fazla tercih edilen modellerdir. Göğüs hatlarını belirlemesi ve eşitlemesi sayesinde yaygın kullanılan sütyen balenleri, neredeyse kuplu olan tüm sütyen çeşitlerinde kullanılır. Dokuları, renk ve çeşitleri bakımından balenli sütyenler, göğüs tipine, büyüklüğüne ve belirlenen ihtiyaca göre en fazla seçeneği sunan sütyen türüdür. Balenli sütyenler, kupsuz modellere göre daha az konforludur ancak göğüs kıvrımlarını netleştirmesi ve göğsü dikleştirme etkisi sağladığından balensiz ve kupsuz modellere kıyasla göze daha hoş görünürler. Victoria’s Secret, Heavenly kupsuz modeller hariç tüm sütyen koleksiyonunda balenli sütyen modellerine yer verir.

Çok Amaçlı Sütyen Modelleri

Victoria’s Secret, kadınların şehir hayatındaki yaşam tarzlarını düşünerek, daha pratik kullanımlı çeşitleri üretir. Multiway sütyen modelleri, bir sütyenden fazlasını sağlar; askılı ya da askısız olarak kullanılabilen modeller, hem günlük stilde, hem de özel günlerde pratik kullanım sağlar. Dream Angels koleksiyonunda çok yönlü sütyen modelleri yer alır. 5 farklı şekilde kullanılabilen bu sütyenler, sırt bandının çıkmasını önler ve hafif desteklidir. Ürün seçeneklerinde siyah, beyaz, bej gibi basic renklere ağırlık verilir.

İç Giyimin Temel Parçası Külotlar

Her kadının kıyafet dolabında önemli yeri olan külotlar, doğru parçalar ile kullanıldığında feminen duyguları canlandırır. Vücut yapısına göre uygun bir külot modeli seçimi, kusursuz hatların yeniden çizilmesine destek olur ve hatların doğal güzelliğini ortaya çıkarır, dolayısıyla da kadınların sahip olduğu kendilerine özgü vücut hatları ile barışık olmasını sağlar. Victoria’s Secret, içinizdeki meleği ortaya çıkaracak, vücudunuzun tüm doğallığını yansıtacak birbirinden farklı külotları ile güzelliğinize hareket katarken, yoğun seçenekleri ile göz doldurur. Ürün çeşitleri ele alındığında, cheekie, cheekini, seamless, hiphugger, boyshort ve tanga modelleri VS rahat ve özel koleksiyonları içerisinde mevcuttur.

Victoria’s Secret’e özgü külot modellerden Cheeky külotlar, düşük belli ve önü hafif derecede oyuk kesimli kalın kenarlı külot modelleridir. Genel olarak hipster tarzı külotlara benzemesi ile bu modeller, kalçayı yarı şekilde kapatır. Kenarları göstermesi ve düşük belli olması ile daha çok göbek sorunu olmayan kadınlar tarafından tercih edilebilir.

Cheekini külot modelleri de cheeky külotların aksine ince kenarlı oldukları için önden bakıldığında string külotlara benzerler, ancak bu modeller de kalçayı yarım kapatan özelliktedir. Düşük belli ve ince kenarlı olması bakımından göbek ve basen sorunu olan kadınların kullanımına uygun değildir.

Hiphugger külotlar, cheeky kesimlerine benzerlik gösterirler ancak aradaki fark Hiphugger’ın külotları daha çok lazer kesim ve düz modellere ağırlık veren bir Victoria’s Secret külot serisi olmasıdır.

Boyshort modeller, kenarları kalın ve mini şortu andıran kesimi ile özellikle geniş basenli kadınların kurtarıcısıdır. Boxer kesimine sahip külotlar, sportif görünümü cazibe ile bir araya getiren dantelli modelleri de beğeniye sunar.

Brazilian külotlar, tanga ve cheekini külotların arasında kalan bir kesime sahiptir. İnce giysilerinizde fark edilmemesi sayesinde her kadın tarafından benimsenen bir modeldir. Ancak yine de geniş basenlerin genişliğini gizlemediği gibi tümüyle ortaya çıkarır. VS Very Sexy koleksiyonunda birbirinden farklı brazilian külot modelleri bulunur.

Tanga, kenarları kapatmayan, yine dar ve ince giysilerde belli etmeyen kesime sahip modeldir. Geniş bir kesime hitap eden bu külot modelinin kullanımı oldukça yaygındır. VS, rahat ve özel koleksiyonlarının tümünde koleksiyonlarına özgü tanga modellerini sunar.

Ev Ve Uyku Giyiminde Maksimum Konfor

Victoria’s Secret, kumaşına kaliteyi işlediği ürünleri ile kadınları rahat ve şık hissettirir. Uyku ve ev modunda üzerinizde hissedilmeyen saten dokulu pijama, kimono, sabahlık ve slip modelleri, ferah ve dökümlü dokusu ile bedeninize dinginlik verirken şık bir deneyim yaşatır. Satene farklı boyutlar katılan uzun pijama, kısa pijama, sabahlık, kimono, atlet ve ve şort modelleri, Victoria’s Secret’in her mevsimde kullanılan zamansız parçalarını buluşturur. Modayı konforla birleştiren saten ve pamuk pijama modelleri arasında saten atlet ve şort modelleri ise yaz aylarında verdiği serinlik hissi ile rüya gibi uyku deyimleri sunar. Hafif pima pamuklu gecelik modelleri, yumuşak dokulu pamuğun bedeninize huzur vermesini ve hem rahat uykuya geçmeyi, hem de güne daha enerjik başlamanızı sağlar. Heavenly gecelik modelleri, şık hissettiren lüks detayları ile özel gecelerinizde sizi şıklık ve zerafet ile buluşturur.

Ev içinde hareket kabiliyetinizi arttıran ve üzerinizde yokmuş gibi hissettiren pamuk jogger setleri, hem uykuda hem gün içinde kullanılabilen çok amaçlı giyim parçalarıdır. Lastikli paça detayı ve pastel tondaki renkleri ile her mevsim üzerinizde bulundurabilirsiniz.

Bakımlı Kadınların Sırrı Victoria’s Secret Bakım Ürünleri

Geniş yelpazeli ürün gamı ile Victoria’s Secret, zerafetin işlendiği birçok giyim ürünlerinin yanında feminen doğanızı uyandıran bakım ürünleri ve parfümleri ile günlük bakımınızı destekler. Banyolardan sonra cildinizin kurumasını önleyen vücut losyonları, cildinize gereken nemi verirken aynı zamanda parfüm kokusu ile sizi mutlu eder. Bununla birlikte simli vücut losyonları, özel gecelerde de kullanıma uygun olan nemlendirici ürünlerdir. Pure Reduction Shimmer, parfüm kokulu simli özelliği ile özel günleriniz için cazip seçenek sunan çok amaçlı bir vücut losyonu ürünü olarak ön plandadır. Secret Dreamer, Gold Angel, parfüm kokulu vücut losyonları arasında yer alan ürünleridir. Birbirinden farklı çeşitleri ile vücut losyonları, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar.

Victoria’s Secret, parfüm ve losyonları sürprizleri seven kadınlara özel olarak set halinde sunar. Dış görünüşüne önem veren kadınları düşünen marka, hediye paketlerinde ışıldayan ambalajları ile parfümlerini satışa sunar. Şeker kokulu, baharat ya da bahar esintisini taşıyan çiçek kokulu parfümleri, içinizdeki cazibeyi ortaya çıkarır. VS Love kadın parfüm seti, mücevher kutusu görünümü ile sizi özel hissettirir.

Stilleri Yansıtan Çanta ve Aksesuarlar

Victoria’s Secret, kişisel tarzını en iyi şekilde yansıtmak isteyen kadınların zevklerine hitap eden aksesuar ürünlerini belli dönemlerde koleksiyonuna dahil eder. Çanta çeşitleri, telefon kılıfları, kartlıklar, cüzdanlar ve saç aksesuarları, geniş seçenek imkanları ile kullanıcılarına pratik çözümler sunar. VS, desensiz sade çanta modellerinin yanı sıra V şekilli kapitoneli deseni ile marka kalitesini kullanıcılarına kanıtlar. Pastel ve nötr tonlarına ağırlık verilen çanta modelleri, tüm kıyafetleriniz ile uyum sağlar. Kozmetik çantaları, büyük ebatları ile seyahatlerde ve genel kullanımda her zaman düzenli olmanızı sağlar ve böylelikle daha enerjik hissettirir, aynı zamanda birbirinden özel şık tasarımları ile stilinizi taçlandırır.

Kişisel stilinizi yansıtmak, ruhunuzu canlandırmak, her daim iyi hissetmek için Victoria’s Secret’in sunduğu birbirinden eşsiz bu ürünler Victoria’s secret kategorisinde sizlere sunuluyor. Yüzlerce seçenek sunan çeşitli ürünleri filtreleme yöntemi ile inceleyebilir ve Hepsiburada’nın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Victoria's Secret

471 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Sepette Kampanyalı Ürünler
  5. İndirimli Ürünler
  6. Yurt Dışından Ürünler
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön