1987 yılından beri faaliyet gösteren ve görüntü teknolojileri alanındaki uzmanlığını, geliştirdiği başarılı ürünlerle tüm dünyaya kanıtlayan Kaliforniya merkezli ViewSonic LED monitör çeşitleri ile adından sıklıkla söz ettiriyor. Son yıllarda tasarım alanında attığı adımlarla kullanıcılarından aldığı geri bildirimlere değer verdiğini gösteren marka, ürettiği monitörleri, firmanın mottosu olan “Farkı görün.” sözünün hakkını verecek özelliklerle donatıyor. Genel kullanım, ofis kullanımı, profesyonel kullanım ve oyunculara özel serileriyle her türlü çalışma senaryosunun üstesinden gelen ViewSonic LED monitör modelleri, ekran genişliği başta olmak üzere pek çok açıdan farklılık gösterebiliyor.

Doğaya saygılı materyaller kullanılarak geliştirilen ve düşük güç tüketimiyle çevreci olduğunu ilan eden ViewSonic LED monitör çeşitleri ile teknoloji meraklılarının gereksinimlerini karşılayacak nitelikler sunuyor. Sınırlı oranda hareket edebilen ürünlerin yanı sıra, ergonomi noktasında ulaşılabilecek en son noktayı da temsil eden aygıtların ekran genişlikleri, 18.5 inçten başlayıp 43 inç genişliğine kadar uzanıyor. Bazı işletim sistemlerinin dokunmatik ekran desteğinden de yararlanabilen ve tamamı dokunmatik panelden oluşan bazı ürünler, özellikle klavye ve fare kullanmaksızın bilgisayarıyla çalışmayı arzu edenlerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

ViewSonic LED Monitör Çeşitleri

VGA ve DVI çıkışlarına sahip olan TN panelli ViewSonic LED monitör çeşitleri, genellikle ofis kullanımları için tercih ediliyor. Ara çözünürlükler de dahil olmak üzere 1366x768 pikselden 1920x1080 piksele kadar olan monitör çözünürlükleri, gerek işletim sistemlerinin gerekse yüklenen uygulamaların keyifle değerlendirilebilmesine olanak tanıyor. 60 Hz düzeyinde ekran yenileme hızıyla zenginleştirilen monitörler, uzun soluklu kullanımlarda gözlerin yorulmaması için mavi ışık filtresi gibi ekstraları beraberinde getirebiliyor.

Profesyonel tasarımcıların, grafikerlerin ve fotoğrafçıların tercih ettikleri modeller ise geniş ekrana sahip, gerçek 10-bit renk destekli ve PLS panelli ViewSonic LED monitör çeşitleri oluyor. WQHD çözünürlüğünde olan aygıtlar, renk doğruluğu konusunda kullanıcılarını memnun ederken, arzu eden kullanıcılar tarafından kalibre edilerek de değerlendirilebiliyor. Çok sayıda görüntü bağlantı noktasıyla donatılan ürünler, aynı zamanda USB ve ses çıkışlarıyla pratik bir kullanım süreci sunuyor. Ergonomik açıdan beklentileri fazlasıyla karşılayan monitörler, pivot özelliği, öne-arkaya eğilebilme ve döndürülebilme gibi özelliklerle gelebiliyor.

Oyun tutkunlarının keyifli bir oyun seansı yaşayabilmeleri için özelleştirilen ve gerek tasarımıyla gerekse teknik kabiliyetleriyle dikkat çeken ViewSonic LED monitör çeşitleri, oyuncuların en büyük yardımcılarından biri haline geliyor. Yüksek çözünürlük, düşük tepki süresi ve üst düzey ekran yenileme hızlarıyla oyuncuların akıcı bir oyun deneyimine katkı sağlayan ürünler, FreeSync ve G-SYNC gibi teknolojilerle dikey senkronizasyon alanındaki başarılarını taçlandırıyor. Belirli oranlarda hareket ettirilebilen ve kullanıcıların, oturma pozisyonlarına göre mükemmel görüntü kalitesini yakalayabilmelerini mümkün kılan modeller, ergonomik oyuncu monitörü edinmek isteyenlerin alışveriş listelerine girmeye hak kazanıyor.

ViewSonic LED Monitör Fiyatları

Tasarımları ve sahip olduğu teknolojilerle öne çıkan ViewSonic LED monitör çeşitleri, farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Panel yapısı, ekran genişliği, tasarım ve benzeri değişkenler, ViewSonic LED monitör fiyatları noktasında değişiklik olmasına zemin hazırlıyor. Ancak firmanın her bütçeye uygun monitör modelleri sunması ve her fiyat aralığında bulunan ürünün tatmin edici görüntü kalitesi sunması, bütçe durumu fark etmeksizin her kullanıcının ViewSonic’i tercih etmesine imkan tanıyor.

Etkileyici tasarımı ve ulaşılabilir fiyat aralıklarına konumlandırılmasıyla çok sayıda teknoloji meraklısının evine ya da iş yerine konuk olan ViewSonic LED monitör modellerizengin menü içerikleriyle de takdir topluyor. Günlük yaşamda ve iş hayatında bilgisayar çalışmalarını keyifle devam ettirmek isteyen kullanıcıların rahatlıkla yönelebilecekleri ürünler, ViewSonic’in uzun yıllara dayanan tecrübesini yansıtıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Viewsonic Led Monitör Fiyatları

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Viewsonic Led Monitörler
  2. Asus Led Monitörler
  3. Acer Led Monitörler
  4. AOC Led Monitörler
  5. HP Led Monitörler
  6. Philips Led Monitörler
  7. Samsung Led Monitörler
  8. BenQ Led Monitörler
  9. MSI Led Monitörler
  10. Dell Led Monitörler
  11. Lenovo Led Monitörler
  12. Rampage Led Monitörler
  13. LG Led Monitörler
  14. Gamepower Led Monitörler
  15. Technopc Led Monitörler
  16. Everest Led Monitörler
  17. GameBooster Led Monitörler
  18. Power Boost Led Monitörler
  19. Gigabyte Led Monitörler
  20. Casper Led Monitörler
  21. Cbox Led Monitörler
  22. iiyama Led Monitörler
  23. SilverCrest Led Monitörler
  24. James Donkey Led Monitörler
  25. Monster Led Monitörler
  26. İzoly Led Monitörler
  27. Dahua Led Monitörler
  28. Excalibur Led Monitörler
  29. Hikvision Led Monitörler
  30. Xiaomi Led Monitörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ekran Boyutu A-Z
 7. Panel Tipi
 8. Çözünürlük (max)
 9. Yenileme Hızı (Hz)
  1. 240 Hz
  2. 165 Hz
  3. 144 Hz
  4. 100 Hz
  5. 75 Hz
  6. 60 Hz
 10. Tepki Süresi
 11. Sync Teknolojisi
 12. HDR
 13. Kontrast Oranı (mnt)
 14. HDMI
 15. DVI-D
 16. DVI-I
 17. D-Sub (VGA)
 18. HDCP
 19. Mini DisplayPort
 20. DisplayPort
 21. Dokunmatik Ekran
 22. Dahili Hoparlör
 23. 3D Desteği
 24. Vesa Uyumluluğu
 25. Güç Kaynağı
 26. Kavisli Yüzey
 27. Satıcı A-Z
 • Marka Viewsonic
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/3002879/viewsonic
Başa dön