1800'lü yıllarda Almanya'da deri üretimi ile başladığı serüvenini, temizlik bezleri ve malzemeleri üreterek sürdüren Vileda, günümüzde dünyanın en önemli temizlik markaları arasında yer alıyor. Dünya üzerinde birçok ülkede kullanıcısı bulunan Vileda markalı temizlik ürünleri, üstün kalitesi, fonksiyonel özellikleri ve benzersiz tasarımları ile beğeni topluyor. Cam temizlik bezlerinden, fırçalara, temizlik kovalarından, yıkanabilir mop ürünlerine kadar birçok ürün çeşidi, Vileda'nın zengin ürün koleksiyonunda yer alıyor. Ürünlerini yüksek teknoloji ve müşteri memnuniyetine göre tasarlayan Vileda'nın eşsiz ürün gamına, her geçen gün adeta akıllı özellik gösteren yeni ürünler eklenmeye devam ediyor. 

Vileda'nın tasarladığı yeni nesil şarjlı temizlik robotları, küçük temizlik işlemlerini kusursuz biçimde kendi başına gerçekleştiriyor. Toz, parçacık ve tüy gibi döküntüleri, duvarların dipleri ve ulaşılması en güç noktalar da dahil olmak üzere kusursuz biçimde temizliyor. Yuvarlak tasarımı ile mobilyalarınızın alt ve köşelerinden geçerken, herhangi bir çarpma ve hasara neden olmuyor. Ergonomik tasarımı, ürünün pratik ve kolay kullanım özelliklerine avantajlı katkılar sağlıyor. Vileda'nın yuvarlak başlıklı ve pedallı temizlik seti, kendi kendini pratik biçimde sıkma özelliğiyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Yaylı sistemi ve ayak yardımıyla kolayca aktive olan pedal düzeneği, ıslak temizlik başlığını dakikada 1000 devirden daha fazla hızla sıkarak kısa sürede kuru hale getiriyor. Temizlediğiniz zeminlerde ekstra su kalıntısı bırakılmasının da önüne geçen bu sistem sayesinde, temizlik kısa zamanda tamamlanmış oluyor. 

Vileda'nın efsanevi ürünlerinden olan klasik paspaslar, normal sıkma aparatlı temizlik kovalarında, manuel olarak sıkılarak pratik biçimde kullanılmayı sürdürüyor. Yedek başlığı ve yedek sap seçenekleriyle satışa sunulan ürün, Vileda'nın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Kolayca değiştirilebilen sap ve başlık, ürünün uzun süre kullanılmasına olanak sağlıyor. Parke, fayans, mermer ve seramik gibi her türlü zeminde kusursuz bir temizlik sağlayan Vileda paspaslar, küçük parçacıkları adeta tutup yakalayan microfiber başlığı ile hızlı bir temizlik işlevi sağlıyor. 

Islak ve kuru kullanıma uygun özellikler gösteren Vileda sarı temizlik bezleri, mükemmel emicilik ve kolay sıkılabilme özelliği ile dikkat çekiyor. İnatçı kir ve partikülleri kolayca içerisine hapseden Vileda temizlik bezleri, mutfak, banyo ve evinizin tüm alanlarında kullanabileceğiniz biçimde farklı özelliklerle tasarlanıyor. Nubuk kumaş özelliği taşıyan cam bezleri, microfiber bezler ve daha birçok Vileda ürünü, çoklu ambalaj seçenekleri ile avantajlı fırsatlar sunuyor. Vileda bulaşık ve banyo süngerleri de yüksek temizlik ve emicilik özelliği ile ergonomik kullanım imkanı sağlıyor. Oluklu ve düz olarak tasarlanan Vileda süngerler, hem mutfağınızdaki hem de banyonuzdaki kirlerin yapısına göre farklı özelliklerle tasarlanıyor. 

Mutfak ve ev işleri için kullanabileceğiniz Vileda ovma teli ve temizlik eldiveni çeşitleri de zengin seçenekleri ile Vileda'nın ürün gamında yer alıyor. Ellerinizi deterjanların oluşturabileceği tahriş etkisinden koruyan Vileda eldivenler, ellerinizin ölçüsüne göre farklı ebatlarla üretiliyor. Kullan-at eldiven çeşitleri ile elinizin temas etmesini istemediğiniz tüm işler için güvenli ve etkili bir kullanım imkanı sağlanıyor. Vileda'nın geniş ürün yelpazesinde, tüy toplayıcı rulo, çamaşır askılığı, çoklu ve işlevsel çamaşır raf sistemi, özel içerikli temizlik deterjanı ve ütü masası gibi farklı ürün seçenekleri bulunuyor. 

Vileda'nın ürettiği yüksek teknoloji ürünü temizlik malzemelerinin en büyük özelliği, birçoğunun yedek alternatiflerinin de satışa sunuluyor olması. Satın aldığınız her ürün, kullanıma bağlı olarak yıpranmaya uğradığı takdirde, kolayca yedek ürünü ile değiştirilebiliyor. Vileda'nın her bütçeye ve kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayan ürün stratejisi, mutlaka severek kullanacağınız bir Vileda ürünü bulunduğunu vadediyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vileda

643 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Kozmetik Kişisel Bakım
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler