Türkiye'nin ilk "Visko" yatak üreticisi olan Visko Love, sağladığı konfor ve görünümündeki şıklık ile dikkat çeker. Ürün gamını genişleterek zaman içinde Visko Love baza, yastık ve alez ürünlerini de piyasaya süren şirket, sağlıklı ve huzurlu uyku deneyimi sunar. Medikal malzemelerden insan sağlığına uygun olarak tasarlanan ürünler ile Visko Love markası, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en iyileri arasındadır. Türkiye'nin ilk ve tek jel yastığına imza atan firma, ülkemizin ilk yıkanabilir yatak ve yastığını da imal etmiştir. Roll - Packing sistemli yatak paketleme uygulayıcısı olan ilklerin markası Visko Love, Ar-Ge çalışmalarıyla sektörüne yön vermektedir. 

Visko Teknolojisi Nedir? 

Uzay teknolojilerinde kullanılan visko elastik teknoloji, hafıza hücreleri ile vücudun şeklini alır ve beden boşluklarına tam destek sağlar. Isıya ve ağırlığa duyarlı akıllı malzemenin kullanımı, omurga ve kas sağlığı için tavsiye edilir. 

Visko Love Firması Kimindir? 

Visko Love, yatak ve yastık üretimi ile sektöre 1996 yılında girmiştir. Ural Medikal markası olan Visko Love, ülkemizin kalıp üretim yapan ilk medikal tekstil firmasıdır. Zaman içinde iç ve dış pazarda hızla yayılan marka, ürün gamını çeşitlendirerek başarılara imza atmıştır. Antistres, aqua jel ve nano teknolojiler ile öne çıkan marka, hijyenik, sağlıklı ve rahat uykular için çalışır. TÜV, Sanitized, Oeko-TEX ve CE belge ve standartlarında üretim  yapan Ural Medikal, dünya çağında bir marka olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Visko Love Ürünleri Nelerdir? 

Visko Love; yastık, yatak, baza, alez ve diğer ev tekstili ürünleri ile evlerinize misafir olur. Kullanıcıları tanıyan ve bedenin ihtiyaçlarına göre şekil alan özel süngerler, Visko yatakların sırrını oluşturur. Hafızalı yataklarla sizin için en iyi uykuyu sunan marka, ürün çeşitliliği ile farklı ihtiyaçlara yanıt verir. Visko Love High Plus, Sweety, Comfort, Duo Tech, Orbital, Thermic, Melange, Aquajel, Visko Love Antimic yatak gibi yatak modelleri, marka çatısı altında bulunmaktadır. Anti alerjen, hijyenik, vücut ısısına duyarlı yatak çeşitleri ile güçlenen ürün gamı, Visko Love'ı sektörünün öncüsü hâline getirmiştir. Uykunun kalbi sloganı ile 20 yılı aşkın süredir kullanıcılara konfor sağlayan marka, uyku kalitesini artıran ürünleri ile kullanıcıların yaşam kalitesini de yükseltir. 

Visko Love Ürünleri Nasıl Seçilir? 

Yatak, yastık veya baza seçimi yaparken kullanıcılar, medikal gereksinimlerini, zevklerini ve konfor alışkanlıklarını dikkate almalıdır. Örneğin uyku esnasında terleme sorunu olanlar, ısı dengesi sağlayan Aquajel modelini tercih edebilir veya eklem ağrılarından rahatsız olanlar Visko Love Orbital yatak ile kaslarını rahatlatarak omurgalarını düz bir çizgide tutabilir. Kullanıcılar, dokuma malzemesi ve deseni üzerinden de seçimlerini yönlendirebilir. Diğer Visko ürünlerinde de kullanışlı alternatifler mevcuttur. Visko Love alez çeşitlerinin hepsi, su geçirmez özelliklidir. Modellerin kesimine göre çeşitlilik görülür. Yastık ürünleri; "seyahat yastıkları" ve "destek ürünleri" olarak ayrışır. Visko Love, yastık üretim çeşitliliğinde dünyanın bir numarası konumundadır. Kullanıcılar, yastıktan beklentilerine ve kullanım alanlarına göre seçimlerini gerçekleştirebilir. Doktor ve fizyoterapist tavsiyeleri ile yatak ve yastık seçimlerinde uzman desteği alınarak en doğru karar verilebilir. 

Visko Love Şubeleri Nerede?

Visko Love; 150 showroom, 250 satış noktası ile kullanıcılarının hizmetindedir. Marka, başta Avrupa olmak üzere 40'ın üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin her şehrinde bir Visko Love satış noktasına rastlamak mümkündür. Visko Love ürünleri, online siparişle de evlerinize gelebilir. 

Kullanıcılar, birbirinden sağlıklı, yatak, yastık, baza ve ev tekstili ürünleriyle daha önce varlığından dahi haberdar olmadıkları bir uyku konforuyla tanışırlar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Visko Love

35 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Ebatlar A-Z
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Başa dön