Volkswagen 

Volkswagen, Almanya’da 1937 senesinde üretimlerine başlayan araba markalarından bir tanesidir. Şirketin adı, Türkçeye çevrildiğinde halkın arabası anlamına gelmektedir. Markanın kurulduğu tarihten bu yana farklı otomobil ve ticari araçlar ürettiğini söyleyebiliriz. Üretilen araçlar, kalitesi ve dayanıklılığıyla bilinen modellerdir. Bu serilere bağlı olarak ise Volkswagen fiyat listesi değişkenlik gösterir. Araçların büyüklükleri, iç tasarım yapıları, teknolojik düzeyleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle, her ihtiyaca uygun olarak üretilen araç modelini bu marka üzerinde bulabilirsiniz. Araçlardaki dış tasarım özellikleri, üretilen serinin yılına bağlı olarak farklılık gösterir. Aynı zamanda, farklı renk seçeneklerine sahip olan araçlar sayesinde, her zevke hitap eden arabaya sahip olabilmeniz mümkündür. Volkswagen, araç üretici firmaları arasında en beğenilen üretimleri yapar. Bu nedenle, genellikle markanın imzasını taşıyan araçlar tercih edilmektedir. 

Genellikle, Volkswagen golf serisi beğeni toplayan bir araç modelidir. Golf modelleri, yeni teknolojik donanımlarıyla satışa sunulan eski üretimli araçlardan bir tanesidir. Ancak yenilenerek, otomobil meraklılarının beğenisine sunulmuştur. 2021 üretimli olarak tasarlanan Golf araç modelleri de dikkat çekmektedir. Bu araçlar, son derece işlevsel ve smart özelliklere sahiptir. Dolayısıyla aracınızı sürerken ya da park ederken büyük bir kolaylık yakalayabilirsiniz. 

Volkswagen Araba Modelleri

Volkswagen modelleri, farklı tip üretim özellikleriyle satışa sunulan araçlardır. Arabalardaki dinamik yapı ve konfor bu markanın sık sık tercih edilmesine olanak sağlar. Ergonomik tasarımlı araçların sürüşü de son derece keyiflidir. Sürücüler tarafından beğeni toplayan ve genellikle tercih edilen Volkswagen polo serisi, küçük ancak kullanışlı modellerdir. İnovatif teknolojiler ile üretilen araç modelleri, binek araç serisiyle uzun yolculuklara da rahatlıkla çıkabilirsiniz. Yolculuklarınızı keyifli hale getirecek olan araba modellerini ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak satın alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, ailenizle çıkacağınız seyahat ve yolculuklarda harika deneyimler yaşayabilirsiniz. Markanın binek araç modelleri, uzun ve kısa seyahatlerinize hitap edecek özelliktedir. Genel olarak uzun ve kısa seyahatlere uygun olarak kullanabileceğiniz farklı tip araç üretimleri yapılır. 

Tarz sahibi olan Volkswagen passat modelleri, işlevsel tasarımları sayesinde şehir içinde ve şehir dışına çıkarken yanınızda olacaktır. Passat modelleri, konforlu ve eğlenceli bir sürüş olanağı sunan araçlardır. Bu serilerin yarı otonom sürüş asistanına yer verdiğini söyleyebiliriz. Bu sürüş asistanı sayesinde, trafikte geçireceğiniz zaman daha verimli bir hale gelir. Volkswagen ticari araç modellerinde de yenilenen görünüm yapılarının hakim olduğunu söyleyebiliriz. Yenilenen araç modelleri, teknik özellikleri ve dış tasarım yapılarıyla araç satın almak isteyenlerin kalbini çalmaktadır. Örneğin, tasarlanan Polo serisi, içinizdeki sportif insanı ortaya çıkaracaktır. Sportif tarzınızı ortaya koyan seriler arasında, Golf ve Golf R gibi seçenekler de yer alır. Modern çizgiler ile tasarlanan Volkswagen Türkiye hizmetleriyle de hayalinizi kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz. Markanın tasarım dünyasının genişliği sayesinde, memnun kalacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Volkswagen Tasarım Yapıları

Volkswagen transporter ve benzeri serilere ürün gamı içinde yer vermektedir. Araçlardaki dış tasarım yapısı her tarza hitap edecek özelliktedir. Bunun yanı sıra, konforu en üst safhada hissedebileceğiniz araç modelleri de bulunmaktadır. Rahat bir sürüş keyfi yakalayabileceğiniz Volkswagen tiguan serisi geniş iç tasarım yapısıyla üretilen modellerdir. Sürücüleri her daim memnun etmeyi garantileyen araç tasarımları markanın titiz işçilik anlayışıyla imal edilir. Markanın binek araç serilerinin fiyat listesi ise birbirinden farklıdır. Araçların fiyatları uygun olduğu için yüzünüz bu anlamda gülecektir. 

Tasarlanan araçların dış görünümleri oldukça sağlam malzemelerden imal edilmiştir. Özellikle, Volkswagen tiguan 2021 üretimleri ise son derece sağlam ve modern çizgilerin hakim olduğu araçlardır. Bu seri, büyük arabalardan hoşlanan bireyler için son derece uygun bir seçimdir. Aracın koltuklarındaki rahatlık ve konfor yüksek orandadır. Konforlu araçlara sahip olarak uzun seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu anlamda, Volkswagen scirocco modelleri ise klasik tarza yakın araçlardan bir tanesidir. Dış tasarım yapıları oldukça modern ve şık olan bu araçlar, spor tarzda da tasarlanmaktadır. Markanın binek araç modellerindeki dış tasarım yapıları, genellikle spor ve klasik tarza hitap eder. 

Dış tasarım yapısını kendi tarzınıza özel olarak satın alabileceğiniz birçok araç modeli bulunmaktadır. Bu anlamda, sürücüler tarafından sık sık tercih edilen Volkswagen beetle serisi de yer alır. Tamamen spor tarzı ortaya çıkarabilmeniz için tasarlanan beetle serisi, tosbağa görünümünü andırır. Tosbağa araçların geçmişten günümüze inovatif çizgilerle geldiğini söyleyebiliriz. Renkli tasarımlara sahip olan bu seriler, oldukça nostaljik bir görünüme sahiptir. Nostaljik görünümün yeni tasarım teknikleriyle birleştirildiği beetle serisi, oldukça sevimli bir görünüme sahiptir. Bu araçların yeni üretimlerinde üstü açılan özellikler de bulunmaktadır. Üstü açık olarak yaz aylarında ferah ferah beetle araçlarını kullanabilirsiniz. 

Volkswagen Araçlardaki Özel Seriler

Volkswagen Amarok serisi, dağ, orman ve arazilerde rahatlıkla kullanım sağlayacağınız araç modellerinden bir tanesidir. Bu arabalardaki kasa bölümü sayesinde, dilediğiniz eşyayı yerleştirerek seyahate çıkabilmeniz mümkündür. Amarok serisinin lastikleri büyük ve yerden yüksektir. Aynı zamanda, arazilerde gece kullanımlarına uygun olarak tasarlanan lambalar da bu serilerde yer alır. Amarok araçları, cip görünümünü andıran özelliklere sahiptir. Kasalı modellerin yanı sıra, kasasız olarak da satın alabileceğiniz amarok araba modelleri bulunmaktadır. Bu araçlar, dilediğiniz arazide harika bir sürüş keyfi yakalayabilmenize olanak sağlar. 

Modern çizgilerin yoğun bir şekilde kullanıldığı Volkswagen jetta ise en fazla tercih edilen otomobil modellerinden bir tanesidir. Markanın kurulduğu günden bu yana önem vererek ürettiği jetta serisi, uzun ve kısa yolculuklarınızda sizlere eşlik edecektir. Bu seri, boyu uzun araç üretimlerine de örnek olarak verilebilir. Ayrıca jetta modellerinin iç tasarım yapıları da son derece konforludur. En seçkin ve göz dolduran serilerden bir tanesi de Volkswagen t rock modelidir. Yüksek araç modellerinden bir tanesi olan t roc serisi, cip görünümünü andırır. Geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan t roc modelleri, iç tasarımı geniş olan modellerdir. Ayrıca bu araçlardaki koltuk rahatlıkları da markanın kullandığı üstün teknoloji sayesinde son derece yüksektir. 

Markanın ürettiği seriler, sürücülerin kullanım amaçlarına yön verecek seçeneklere ayrılır. Yeni üretimli serilerde, dijital ekran üzerinden birçok işinizi rahatlıkla yapılabilirsiniz. Örneğin, ekrana yansıyan park yapma görseli ile dilediğiniz yere aracınızı park edebilirsiniz. Yapacağınız park ise bu dijital ekran sayesinde daha da kolaylaşmış olur. Volkswagen bora ise nostaljik ve eski serilerden bir tanesidir. Görsel olarak şık ancak eski araç üretimlerinden bir tanesidir. Ancak son zamanlarda yine de sık sık tercih edilen araç modelleri arasında yerini almaktadır. 

Volkswagen Yedek Parça Desteği

Volkswagen yedek parça ihtiyacı bazı durumlarda gerekli olabilir. Çünkü üretilen araçlarda bir takım arızalanmalar ve benzeri problemler yaşanabilir. Markanın her araç serisine uygun olan yedek parça desteğini site üzerinde bulabilirsiniz. Üretilen araçlara özel olarak tercih edebileceğiniz farklı yedek parça seçenekleri bulunmaktadır. Örneğin, caddy serisi için egr valfi, passat için filtre bakım seti, motor yağı, dizel servis filtre batım seti ve benzeri yedek parçalar seçenekler arasındadır. Bunun yanı sıra, bagaj havuzları, bijon kapağı takımı, tampon ızgarası yedek parçalarını da site üzerinde bulabilirsiniz. 

Yedek parçalar, her aracın üretim yılı, teknolojik düzeyi, üretim yapısı ve işçiliğine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Bu anlamda, yedek parça desteğini sağlamak adına aracınızdaki eksikliği tam anlamıyla bilmeniz gerekir. Çünkü aracınızda olan eksikliklerden kaynaklı, farklı tip problemler yaşayabilmeniz olası bir durumdur. Seyir halindeyken ya da trafikteyken bir takım kaza risklerinden korunmak için aracınızın ihtiyacı olan yedek parçayı belirlemeniz gerekir. Genel olarak, yedek parçaların özellikleri, araçların serilerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin, Volkswagen golf fiyat  ve araçların yedek parça fiyatları golf serisi üretim yılına bağlıdır. Çünkü golf serisinin farklı senelerde üretilerek, işlevselliklerinin değiştiğini söyleyebiliriz. Araçların modelleri ve özellikleri, birbirinden ayrılmaktadır. Buna bağlı olarak da yedek parça fiyat listesinde de değişiklik olmaktadır. 

Volkswagen Üstün Kaliteli Araç Seçenekleri

Volkswagen caddy 2021 üretimleri ile geniş ailelerin ilk seçimleri arasında yerini almaktadır. Alman teknolojisinin kullanıldığı araçlar, dirençli bir yapıya sahiptir. Caddy serisi, ticari amaçlı olarak kullanabileceğiniz modellerdir. Yeni tasarımlı ya da eski serilerin de aynı formda üretildiğini söyleyebiliriz. Bu araçların arka kısmı son derece geniştir. Dolayısıyla kalabalık aileler tarafından sıklıkla tercih edilen araçlardır. Dış tasarım özellikleri, motor gücü ve koltuklardaki rahatlık sayesinde, kalite kokan serilerden bir tanesidir. Üstün bir sürüş performansı yakalayabileceğiniz Caddy araçlar ile dilediğiniz mesafeye gidebilmeniz mümkündür. Örneğin, ailenizle ya da arkadaşlarınızla piknik, gezi ve benzeri yolculuklar yapabilirsiniz. Çünkü Caddy üretimlerinin geniş iç tasarımları sayesinde, hem eşya hem de birden fazla kişiyi içinde taşır. 

Markadan satın alacağınız araçlar ile büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Bu mutluluğu tatmak ve muhteşem bir deneyim yakalayabilmek adına kalite düzeyi yüksek olan araçları satın alabilirsiniz. Hizmet kalitesi ve teknolojik yapılarıyla Volkswagen markasının ürettiği her araç göz doldurmaktadır. Bununla birlikte, Passat, Golf, SUV ve Polo gibi serilerin geçmişten bugüne kadar teknolojik gelişimlerle harmanlandığını söyleyebiliriz. Bu serileri takiben, T-roc ve toureg gibi araçlar da son derece kalitesi yüksek olan modellerdir. Volkswagen ürettiği araçları binek ya da ticari olarak satışa sunar. Bu nedenle, hemen hemen her ihtiyaca hitap eden araç seçeneğini bulabilmeniz mümkündür. Araçların teknolojik düzeyi ve dış tasarım yapıları da yeni gelişimlere uygun olarak ayarlanır. İnovatif gelişimlerden yararlanılarak, farklı niteliklere sahip araba üretimleri yapılır. Araba tasarımında ve üretiminde öncü markalardan biri olan Volkswagen, bu anlamda her zaman taleplere hitap eden arabalar üretmiştir. Genel olarak, ürettiği araçlardaki yüksek kalite ve teknolojik donanım sayesinde, ilk tercih edilen markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. 

Volkswagen Markalı Seçkin Araba Tasarımları

Volkswagen kurulduğu günden bu yana, araba teknolojisi konusunda devleşmiş bir markadır. Tasarladığı ve ürettiği araçlardaki marka ezgileri taşıyan özellikler sayesinde, bireylerin üretilen araçları sık tercih etmesine yardımcı olur. Markanın araba tasarımlarını, farklı ihtiyaçları düşünerek yaptığını söyleyebiliriz. Araçlardaki dış tasarım ve görselliğin yanı sıra, iç tasarımındaki konfor ve rahatlıkla da dikkat çekmektedir. Seçkin araba tasarımları yapan Volkswagen markası, bu tasarımlarını farklı seriler şeklinde araba meraklılarına sunmaktadır. Yeni teknolojiler kullanılarak üretilen yeni golf, t-roc ve polo serileri, yeni sezonda dikkat çeken modelledir. Bunun yanı sıra, yenilenen dış ve iç tasarım yapılarıyla ön plana çıkan tiguan allspace, tiguan ve passat modelleri de bulunmaktadır. 

Genel olarak, Volkswagen markası, boyutu uzun araç tasarımları yapar. Ancak Golf ve Polo serileri daha minimal boyutlarda tasarlanan araç modellerinden bir kaçıdır. Bunun yanı sıra, Touareg ve Passat Variant modelleri de seçenekler arasındadır. Her iki seri de dış tasarım yapısı olarak birbirinden farklıdır. Touareg modeli, yerden yüksek ve lastikleri büyük olan bir tasarıma sahiptir. Ancak Passat Variant ise yere yakın ve lastikleri daha küçük boyutta olan araba modellerinden bir tanesidir. Genellikle, modern çizgilerin hat safhada olduğu Volkswagen araç modelleri, farklı boyutlarda ve iç tasarım özelliklerinde olan modellere ayrılır. Örneğin, Golf serilerinin üretim yılına bağlı olarak farklı dış tasarım özellikleri katılarak üretildiğini söyleyebiliriz. Bu gibi unsurlar ise Volkswagen golf fiyat listesi üzerinde etkili olmaktadır. Ancak genel olarak Volkswagen araç modelleri, uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulan taşıtlardır. 

Volkswagen Araç Fiyat Aralıkları

Volkswagen fiyat listesi 2021 yılındaki üretim seçeneklerine bağlı olarak değişkenlik göstermiştir. Genel olarak, araçların üretim yapısı, teknik özelliği, teknolojik donanımı ve benzeri özellikler, araç fiyatlarına etki etmektedir. Markanın ürettiği arabalar, farklı serileri kapsamaktadır. Nostaljik olan ancak günümüzde yenilenerek üretilen birçok Volkswagen araba serisi bulunmaktadır. Örneğin, yeni polo ve yeni golf modelleri, eski tasarımlı serilere oranla yüksek fiyatlardadır. Bu nedenle, araçlardaki üretim yılı da fiyatlar üzerine etki eden önemli unsurlardan bir tanesidir. Aslında fiyat kavramı, hemen hemen her araç modeli için geçerlidir. 

Teknolojinin gelişimiyle birlikte, Volkswagen markası da farklı tip işçilikler ve materyaller kullanmaktadır. Bunun yanı sıra, teknolojik gelişimlerin etkilerini ve yeniliklerini araçlarında sergilemekten hoşlanan bir markadır. Çünkü seyir halindeyken sürücülerin işlerini kolaylaştıran ve son derece kaliteli bir sürüş deneyimi sunan farklı araba üretimleri vardır. Araçların fiyat aralıklarını, yakıt türü, otomatik ya da manuel oluşu, görselliği ve teknolojisi büyük bir oranda etkiler. Tabi ki üretim yılı da bu anlamda belirleyici unsurlardan bir tanesidir. Muhteşem bir sürüş deneyimi elde edebileceğiniz Volkswagen araba modelleri, ihtiyaçlarınıza yön verecek niteliktedir. Örneğin, Tiguan serisi, Avrupa ve Türkiye’de en fazla satılan araba modellerinden bir tanesidir. Son zamanlarda, dünyaca ünlenen ve fiyat performans açısından kullanıcılara hitap eden bir seridir. 

Tiguan serisinin güçlü tasarımı ve özel işçilik dokunuşlarıyla üretilen yapısı, bu araçların sık sık tercih edilmesine yardımcı olmaktadır. Güncel otomotiv teknolojilerinin kullanıldığı bu seri, diğer araç modellerine göre daha yüksek fiyatlardadır. Çünkü markanın kendini baştan yenileyen bir teknolojik donanımla bu araçları ürettiğini söyleyebiliriz. Kendi içinde de Tiguan serisinin farklı fiyat aralıklarına ayrıldığını söylemek mümkündür. Üstün alman teknolojilerinin kullanılarak imal edildiği bu seri, kusursuz bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak sağlar. Markanın tartışılmaz sağlamlığı ve konforu sayesinde de harika bir sürüş keyfini elde edebilirsiniz. Sezgisel olarak algılama gücünü yola hakim olarak hissettiren araba tasarımları da vardır. Bu araçlar da teknolojik yönü yüksek olan modellerdir. Dolayısıyla fiyat aralığı da bu unsura bağlı olarak belirlenir. 

Volkswagen Markasının En Fazla Tercih Edilen Modelleri Hangileridir?

Markanın en fazla satışa sunduğu seriler arasında; Golf, Polo, Tiguan Allspace ve Touareg gibi modeller yer alır. Bu modellerin de kendi içinde farklı tip modelleri olduğunu söyleyebiliriz. 

Volkswagen Markasının Kaç Adet Araç Modeli Vardır?

Üretilen araç modelleri son derece geniş olan Volkswagen markası, farklı serilere imza atmıştır. CC, Beetle, Tiguan, Jetta, Golf, Polo, Passat, Caddy, Amarok, Caravelle, Bora, Eos, Luqo, Touron, Vento, Passat Variant ve Scirocco gibi seçenekler Volkswagen’e aittir. 

Volkswagen Hangi Markaları Kapsar?

Şirketin sahip olduğu; Porsche, Audi, Bugatti, Lamborghini, Seat, Skoda, Bentley diğer markalar arasında yer alır. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...