Günümüz teknolojisi ile grafik tabletler, pek çok farklı alanda farklı ihtiyaçlar için pratik ve yenilikçi çözümler üretiyor. Eğitim, sağlık, endüstri, tasarım ve kişisel kullanımlarda, bilgisayar faresi veya kalem kullanımı gerektiren alanlarda kullanılıyor. Üstelik kağıt görevi görmesi de, daha az ağacın kesilmesi anlamına geliyor. Eğitim alanında öğretmen ve öğrenci arasındaki etkileşimi arttırarak ve interaktif ders işleyişi sağlayarak büyük bir fark yaratıyor. Sağlık alanında ise pek çok kağıt gerektiren durumlarda yalnızca bir grafik tablet yeterli oluyor. Doktorların da sıklıkla tercih ettiği grafik tabletler sayesinde verilerin incelenmesi ve işlenmesi çok daha kolay oluyor. Finans alanında da el yazısı özelliği sayesinde arşivleme ve belgeleme konusunda da kolaylık sağlıyor. Dijital alanda bilgisayar faresi ile yeterli hassasiyet sağlanamıyor. Endüstriyel tasarım ve modelleme gibi çalışmalarda ise ayrıntılar hayati bir önem taşıyor. Grafik tabletler sayesinde dijital ortamda da çizimlerinizi aynı kalitede yansıtabiliyorsunuz. Bu özellik endüstriyel tasarım alanlarının yanı sıra, grafik tasarımı, fotoğrafçılık, oyun tasarımı ve modelleme, mimari gibi alanlarda da oldukça önemli oluyor. Wacom grafik tablet modelleri, tüm bu özellikleri en iyi şekilde sunacak donanıma sahip bulunuyor. Wacom ürünleri, kaliteden ödün vermeyen ve dünya genelinde amatör kullanıcılardan profesyonel kullanıcılara kadar pek çok insanın beklentilerine cevap veren ve tercih edilen bir marka olma özelliğini taşıyor.

Wacom Grafik Tablet Modelleri

Wacom grafik tabletler, tüm alanlarda hizmet gösterebilecek pek çok farklı model ile kullanıcılarla buluşuyor. Okullar ve eğitim kurumları, hastahaneler ve sağlık kuruluşları, finans merkezleri, holdingler, bankalar, stüdyolar ve kullanıma ihtiyaç duyulabilecek tüm yerler için kısıtlı özelliklere ve tasarıma sahip modeller yerine kullanıcılarına pek çok farklı boyutta, farklı donanımlara sahip çeşitli seçenekler sunuyor. Wacom, yazı işleri için kullanıma uygun daha ufak ekran boyutlarında grafik tablet modellerine sahipken aynı zamanda çizim işleri için çok daha büyük ekranlara sahip grafik tablet modellerini de bünyesinde barındırıyor. Farklı kullanıcı türleri için de amatör cihazlardan profesyonel kullanıma ve özel cihazlara kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Çizim ve tasarım çalışmalarınız için size en uygun modeli bulabileceğiniz gibi, iş yeriniz veya kendi kişisel kullanımınız için yazısal kullanımlar için özel olarak tasarlanmış grafik tablet modellerini de bulabiliyorsunuz. Üstelik Wacom, kullanıcılarına web arayüzü üzerinden alanlarında ve konularında eğitim videoları ile de destek sağlıyor. Amatör kullanıcılar, bu eğitim videoları sayesinde ürünü etkili bir şekilde kullanabilmek için kendilerini geliştirebiliyorlar.

Wacom Grafik Tablet Fiyatları

Wacom grafik tablet fiyatları, modeller arasında değişiklik gösteriyor. Cihazın sahip olduğu donanımsal özellikler, fiyat konusunda da farklılıklara neden oluyor. Başlangıç ve orta sınıf grafik tablet modelleri giriş seviyesi kullanıcılara hitap ediyor ve fiyat olarak daha düşük miktara satışa sunuluyor. İleri düzey profesyonel grafik tablet modelleri ise çok daha kapsamlı özelliklere ve üstün donanıma sahip olduklarından, profesyonel kullanıcılar tarafından tercih ediliyor ve fiyat olarak başlangıç sınıfı grafik tabletlere oranla daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyorlar. Wacom grafik tablet fiyatları aynı zamanda kullanım alanlarının çeşitliliğine göre de farklılık gösteriyor. Belgeleme ve arşivleme için kullanılan grafik tabletler, diğerlerine kıyasla zorlu performansa gerek duymuyorlar ve küçük ebatlara sahip olmalarından dolayı da daha düşük fiyatlarla satışa sunuluyorlar. Wacom grafik tabletleri üstün kalitede malzemelerden imal ediliyor ve fiyat- kalite konusunda oldukça cazip olmalarıyla biliniyor. Kategoride bulunan Wacom grafik tablet modellerini inceleyerek size en uygun özellik ve fiyata sahip grafik tableti rahatlıkla bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Wacom Grafik Tablet Fiyatları

38 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Wacom Grafik Tabletler
  2. Xiaomi Grafik Tabletler
  3. Xp-Pen Grafik Tabletler
  4. Huion Grafik Tabletler
  5. Gaomon Grafik Tabletler
  6. Parblo Grafik Tabletler
  7. Artisul Grafik Tabletler
  8. Acepen Grafik Tabletler
  9. Buyfun Grafik Tabletler
  10. 10moons Grafik Tabletler
  11. SGE Grafik Tabletler
  12. SW Future Grafik Tabletler
  13. Ugee Grafik Tabletler
  14. Zigver Grafik Tabletler
  15. Viewsonic Grafik Tabletler
  16. Boogie Board Grafik Tabletler
  17. Bosto Grafik Tabletler
  18. LitEnergy Grafik Tabletler
  19. Schulzz Grafik Tabletler
  20. Simbans Grafik Tabletler
  21. Tikteck Grafik Tabletler
  22. Yukka Grafik Tabletler
  23. Dark Grafik Tabletler
  24. GOMAX Grafik Tabletler
  25. Kenting Grafik Tabletler
  26. Kodak Grafik Tabletler
  27. Monoprice Grafik Tabletler
  28. Mynote Grafik Tabletler
  29. Newyes Grafik Tabletler
  30. Trendfone Grafik Tabletler
  31. TriLine Grafik Tabletler
  32. Turcom Grafik Tabletler
  33. Victory Multimedia Grafik Tabletler
  34. Vinsa Grafik Tabletler
  35. Vivohome Grafik Tabletler
  36. Waltop Grafik Tabletler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Tipi
 7. Basınç Hassasiyeti
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Wacom
DSACategoryId/2147483646/3013120/217/wacom
Başa dön