Bebek bakım cihazlarında dünyanın en önde gelen markalarından biri olan Weewell, ürün portföyü ve yüksek kalitesi ile göz önünde olan bir firmadır. Bir Alman markası olan Weewell, mühendislik teknolojilerini inovasyon ile birleştirerek portföyüne her geçen gün yenilikçi ürünler katmaktadır. Ürünlerinde kullandığı yüksek malzeme kalitesi ve elektronik alanındaki uzmanlığı ile öne çıkan marka, Fransız bir ekip tarafından yapılan şık tasarımları ile Türk pazarında annelerin gözde markalarındandır. Ürünlerini tasarlarken her zaman anne ve bebekleri göz önünde bulunduran Weewell, Avrupa’nın en popüler bebek elektroniği üreticilerindendir. Eğlenceli renkleri, ışıklandırmaları, şık ve inovatif ürünleri ile hem akılcı hem de basit tasarımları ile göz doldurmaktadır. Yüksek kaliteli görüntülü bebek izleme cihazlarından, takip cihazlarına, beslenme ürünlerinden bebek telsizlerine, ateş ölçerlerden emzirme ürünlerine, bebek gelişimi ürünlerinden nemlendiricilere tüm ürün portföyü oldukça yüksek kalitede ve güvenilirdir.  

Bebeklerin Odasında Neden Buhar Makinesi Bulunmalıdır?

Özellikle kış aylarında, kaloriferli ortamlarda yaşayan aileler evin tüm havasının kuruması ve nemin yok olması ile karşı karşıyadır. Bu burun tıkanıklığı, uyku problemleri ve baş ağrısına sebep olmaktadır. Sağlıklı bir odanın nem oranı yaklaşık %50 oranlarında olmalıdır. Bu oran, özellikle bebeklerin rahat uyuması için son derece önemlidir. Bebeklerin konforu için nem dengesinin sağlanması ve havanın temizlenmesi gerekmektedir. Buhar makineleri bu açıdan bebek odaları için olmazsa olmazdır. Temelde iki çeşidi olan buhar makineleri sıcak ve soğuk buhar üfleyen makineler olarak ayrılabilir. Sıcak hava üfleyen makinelerin bakteri üretme olasılığı sebebiyle soğuk hava üfleyen nemlendiriciler daha sağlıklı olarak nitelendirilmektedir. Böylece üflenen su buharı ile sağlıklı bir atmosfer oluşturulur. 

Weewell Buhar Makineleri Hem Nemlendirir Hem de Havayı Temizler

Bebekler yapıları sebebiyle yetişkinlerden çok daha fazla neme ihtiyaç duyarlar. Weewell Ultrasonik Nemlendiriciler, bebeğinizin odasının ideal nem oranına sahip olmasını sağladığı gibi nem dengesini de kurar. Ayrıca iyonik hava temizliyicisi özelliği ile odanın havasını temizler. Bünyesinde barındırdığı otomatik humidistat özelliği ile odanın nem oranını otomatik olarak istediğiniz noktaya getirir ve açık kaldığı sürece aynı nem oranında kalmasını sağlar. Ayrıca kumandasında bulunan önceden belirlenmiş standart ayarları sayesinde yormadan ideal nem seviyesi konusunda sizi yönlendirir. 

Bebeğiniz İçin En Uygun Weewell Buhar Makinesini Seçin

Weewell nemlendiriciler 3 ana modelden oluşmaktadır. Weewell Soğuk Buhar Üfleyiciler istenen buhar yoğunluğunu otomatik olarak ayarlamaktadır. Nem çıkış ünitesinin 360 derece çevrilebilmesi ile kolay temizlenir ve nemi her yöne dağıtır. Su haznesi kolaylıkla doldurulur, taşma yapmaz. Suyu bittiğinde otomatik olarak kapanır ve boş yere çalışmaz. Düşük enerji tüketerek ekonomi sağlar. Sessiz çalışır, bebeğinizi kesinlikle uyandırmaz. Şık, estetik ve ergonomik görünümü ile odanıza renk katar.

Gece ışığı özellikli Weewell Ionizerli Soğuk Buhar Üfleyici ise entegre edilmiş iyonize ünitesi ile odanızın nemini düzenlerken havasını da temizler. Dijital nem göstergesi odanızdaki nem durumu ile ilgili sizi bilgilendirir. Gece ışığı şık bir görünüm yakalar. Gelişmiş filtre teknolojisi kireç oluşmasını önler. Güvenlik amacı ile içinde su kalmaması durumunda otomatik olarak kapanır. Ayrıca Nem çıkışı ünitesi 360 derece çevrilebilir.

Wewell İonizerli Soğuk Buhar Üfleici ise odada amaçlanan nem oranını otomatik programı ile sabit tutar. Soğuk veya sıcak buhar üfleme kabiliyetine sahiptir. Ionizer ünitesi ile havanızı temizler. Filtresi kireç oluşumunu önler yapıdadır. 3 farklı buhar hızı ayarı ve uzaktan kumandası ile oldukça konforlu ve basit kullanımlıdır. 1 saatten 12 saate kadar on iki farklı zaman ayarı bulunmaktadır. Organik cam ön paneli, dokunmatik tuşları, oda sıcaklığı ve nem oranı gösterimi ile şık bir tasarıma sahiptir. İçinde bulunan su bittiğinde sesli bir şekilde uyarı verir ve sonrasında otomatik olarak kapanır. Düşük enerji tüketimine sahiptir. Nem çıkış ünitesi 360 derece çevrilebildiği için tüm odayı eşit derecede nemlendirir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Weewell Buhar Makinesi Fiyatları

12 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?