Whiskas hayatınızın bir parçası olan kedileriniz için mükemmel besin kaynakları sunar. Hem lezzet hem besin değerleri bakımından ayrıcalıklı ürünlerden oluşan Whiskas mamalar, dört ayaklı dostlarınızı mutlu ederken sağlıklı gelişim süreçlerine de katkıda bulunur. Kedi mamaları konusunda dünya arenasında ön sıralarda yer alan marka, kedileriniz için en lezzetli seçenekleri geniş bir ürün seçkisiyle sunar. Yaş konserve ve kuru mama seçeneklerine sahip olan Whiskas'ta kedilerinizin yaşına, kilosuna ve özel durumlarına göre her alternatifi bulabilirsiniz. 

Kedilerin Gelişimi İçin İdeal Ürünler 

Kedilerinizin hayatta kalmalarının yanı sıra işlevlerini yerine getirebilmeleri, sağlıklı gelişimleri ve parlak görünümleri için yeterli oranda ve dengeli beslenmeleri şarttır. İç organları ve tüm fonksiyonları insanlardan farklı olduğundan kendilerine özel ürünlerle beslenmeleri en ideal seçim olacaktır. Whiskas kedi mamalarının içeriklerinde protein, tahıl, yağ, sebze ve benzeri bileşenlerin yanı sıra vitamin ve mineral destekleri de yer alır. Zira vitamin eksiklikleri kedilerde metabolik sorunlara ve klinik anormalliklere yol açabilir. Kedilerin en az 12 adet vitamine ihtiyaç duydukları bilinir. 

Kedileriniz için olmazsa olmaz vitaminler Whiskas mamaların içeriklerinde bulunur.

 • Kalsiyum ve fosfor, dostlarınızın güçlü kemikleri ve dişleri için önem arz eder.
 • Kedilerin sinirleri, kas gelişimleri ve hücrelerinin yenilenmesi için magnezyum, potasyum ve sodyum gibi mineraller gereklidir. 
 • Taurin onların kalp sağlığını destekler ve bu çok önemlidir. 
 • A vitamini içeren mamalar kedilerinizin göz sağlığına ve görme yetisine büyük fayda sağlar. 
 • Vitamin ve mineral destekleri deri ve tüy kaliteleri açısından çok yararlıdır. 

Hem Kuru Hem Yaş Mama Kullanabilirsiniz

Whiskas'ın hem kuru hem de konserve yaş mamaları kedileriniz için kullanabileceğiniz lezzetli ve yararlı alternatiflerdir. Kuru ya da yaş mamalardan birini tercih etmek zorunda değilsiniz. İsterseniz her iki mamayı karıştırarak da kullanma şansınız var. Kedileriniz her gün aynı mamayı yemek istemeyebilir. Bu durumda markanın geniş ürün seçkisi size yardımcı olur. Yavru kedilerde mamaları değiştireceğiniz zaman dikkatli olup yumuşak bir geçiş yapmanız yararlı olacaktır. Mama seçiminde kedinizin fiziki özelliklerinin yanı sıra kendine özgü yapısal farklılıklarını da tanıyarak seçim yaparsanız, mamaları iştahla yemelerini sağlayabilirsiniz. 

Kedilerinize mama verirken dikkate almanız gereken bazı detaylar mevcut:

 • Kedilerinize tam olarak ihtiyaçları olan miktarda mama vermeniz gelişimlerine katkı sağlar.
 • Kuru mama tercih ettiğinizde, su bulundurmayı unutmamanız önemlidir. 
 • Mamaları üzerlerinde yazan talimatlar doğrultusunda muhafaza edebilir, son tüketim tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 • Kediler genellikle günde iki öğün mama yer.
 • Mamaların hava almamalarına ve nemlenmemelerine dikkat etmeniz kedilerinizin sağlığı açısından önem arz eder. 

Whiskas Mama Fiyatları 

Kedilerinizle daha uzun süre yaşamak ve bu zaman zarfında onların ışıltısına, memnuniyetlerine ve sağlıklı hallerine tanık olmak için biraz biraz özen göstermeniz yeterlidir. İştahlı hayvanlar arasında sayılan dostlarınız için seçeceğiniz mamalar onların yaşam kalitelerini doğrudan etkiler. Kedileriniz için yapacağınız mama tercihlerinde onların her türlü özelliğini göz önünde bulundurmanız kısa ve uzun vadede yararlı olacaktır. Zira Whiskas ürün gamında çok sayıda seçenek ve kedileriniz için her ihtiyaca yönelik ürün var. Örneğin kedileriniz arasında hamile, süt veren yeni anne veya çok küçük yavru varsa, onların diğerlerine oranla biraz farklı desteklere ihtiyaçları olacaktır. Bu durumda mamalarının bu amaçlara yönelik seçilmesi büyük kolaylık sağlar. En kaliteli et ve balık çeşitlerinin mükemmel tariflerle formüle edilerek size ulaşmasını sağlayan Whiskas kedileriniz için en iyisini sunar. 

Whiskas kedi mamalarının fiyat aralıkları da özelliklerine göre oldukça farklıdır. Kedileriniz için mama seçimlerini Hepsiburada.com aracılığıyla gerçekleştirebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Whiskas

238 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Tat A-Z
 5. Ürün Kilogram
 6. Mama Segmenti
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Başa dön