Oyun oynarken ya da bilgisayar kullanırken rahat etmenizi sağlayan xDrive oyuncu koltuğu modelleri, etkili özellikleri ile dikkat çekiyor. Oyuncular için özel olarak hazırlanmış olan ürünler, kaliteli detayları sayesinde konforlu bir deneyim yaşamanıza yardım ediyor. Yeni nesil özellikler ile geliştirilmiş olan koltuklar, özellikle bel ve boyun ağrısı gibi sorunların önüne geçmeyi amaçlıyor. Birçok profesyonel oyuncunun ve yayıncının tercihleri arasında yer alan koltuklar, rahat bir kullanıma ortam hazırlıyor. Güçlü ve dayanıklı malzemelerden geliştirilmiş olan oyuncu koltukları, uzun süreli kullanımları ile de ön plana çıkıyor.

Konforlu ve Rahat xDrive Oyuncu Koltuğu

2D hareketli kolçaklar ile hazırlanmış olan oyuncu koltukları, kollarınızı her zaman en konforlu pozisyonda tutmanıza yardımcı oluyor. Oyuncular için özel tasarıma sahip ürünler, geniş ve yumuşak ped alana sahip kolçakları ile maksimum rahatlık sunuyor. Yukarı ve aşağı şekilde ayarlanabilen kolçakları, ileri ve geri şekilde ayarlanabilen yapıları ile kollarınıza en uygun şekilde ayarlayabilmenize imkân tanıyor. Profesyonel oyuncular için geliştirilmiş olan oyuncu koltukları, ergonomik tasarımları ile de dikkat çekiyor. Vücut yapısına en uygun şekilde hazırlanmış olan ürünler, uzun süreli oturumlarda dahi sorunsuz bir deneyim yaşamanıza izin veriyor. Özel olarak hazırlanmış ve ekstra yumuşatılmış oturma kısmı, rahat bir oyun deneyimi yaşamanıza ve oyundan maksimum keyif almanıza katkıda bulunuyor. 

Gelişmiş Kullanım Sağlayan Oyuncu Koltukları

Uzun süreli oyun deneyimlerinizde bel ve boyun bölgelerinin rahat etmesini sağlamak için hazırlanmış olan koltuklar, özel ayarlanabilir yapıları ile vücut tipinize uygun bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Bel ve boyun ergonomisine en uygun şekilde hazırlanmış olan ayarlanabilir minderler, oyun oynarken rahat etmenize yardımcı oluyor. Kolay ayarlanabilir minderler, temizlenebilir yapıları sayesinde de hijyenik bir deneyimi beraberinde getiriyor. Elektrostatik boya ile hazırlanmış olan ayarlanabilir metal ayaklar, rahat hareket etmenize ve istediğiniz konumda koltuğunuzu kullanabilmenize imkân tanıyor. Maksimum dayanıklılık için özel hazırlanmış ayaklar, tüm hareketlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabileceğiniz sağlam bir koltuğa sahip olmanıza yardımcı oluyor. Yüksek ağırlıklara bile dayanıklı şekilde hazırlanmış dayanıklı tekerlekler, ekstra hareket özelliği sunuyor.

Kaliteli Bir Deneyim Yaşatan xDrive Koltuklar

Dört sınıflı olarak geliştirilmiş olan amortisör sistemine sahip olan koltuklar, koltuğunuzu istediğiniz yükseklikte kullanabilmenize ve her hareketi konforlu bir şekilde yapabilmenize izin veriyor. Yukarı ve aşağı ayarlanabilir yükseklik ayarına sahip ürünler, dilediğiniz konumda bilgisayarınızı kullanabilmenizi sağlıyor. Özel hazırlanmış dayanıklı deri malzemelere sahip ürünler, uzun süreli bir kullanım sunarken aynı zamanda da koku yapmayan ve terletmeyen yapıları sayesinde konforlu bir deneyim yaşamanıza imkân veriyor. Kademeli olarak istenilen konumda sırtı sabitleme özelliğine sahip olan ürünler, bu özelliği ile dizi ve film izlerken de keyifli bir oturma deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyor. Özel bir sistem ile geliştirilmiş olan eğimli sırt ayarlama özelliği, 130 dereceye kadar geriye yatabilme özelliği ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Metal gövde üzerine hazırlanmış olan koltuklar, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmenize de yardımcı oluyor.

 • Amortisör özelliği sayesinde dilediğiniz yükseklikte kullanıma imkân tanıyan ürünler, bilgisayar başında daha keyifli bir şekilde zaman geçirmenizi sağlıyor.
 • Kendi kilonuza göre yaylanma sertliğini ve yumuşaklığını ayarlamanıza yardım eden koltuklar, konforlu ve rahat bir kullanıma imkân tanıyor.
 • Ayarlanabilir sırt eğimi sayesinde geriye yaslanmaları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilen ürünler, dizi ve film izleyebileceğiniz bir koltuk şekline de dönüşüyor.
 • Birinci sınıf kaliteli malzemelerden hazırlanmış ürünler, uzun süreli kullanım sağlıyor.
 • Vücut ergonomisine uygun şekilde hazırlanmış olan xDrive oyun koltuğu modelleri, özellikle bel ve boyun bölgesi desteği ile uzun süreli oyun deneyimlerinde dahi maksimum konfor sunuyor. 
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

xDrive Oyuncu Koltuğu

31 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. xDrive Oyuncu Koltuğu
  2. Rampage Oyuncu Koltuğu
  3. Seduna Oyuncu Koltuğu
  4. Türksit Oyuncu Koltuğu
  5. Ofisin Hazır Oyuncu Koltuğu
  6. Adore Oyuncu Koltuğu
  7. calitte Oyuncu Koltuğu
  8. Yurdakul Oyuncu Koltuğu
  9. Max Office Oyuncu Koltuğu
  10. Bürocci Oyuncu Koltuğu
  11. Rapido Oyuncu Koltuğu
  12. XFly Oyuncu Koltuğu
  13. Uzay Ofis Oyuncu Koltuğu
  14. Xprime Oyuncu Koltuğu
  15. Ofisel Oyuncu Koltuğu
  16. Gamer Oyuncu Koltuğu
  17. ProGamer Oyuncu Koltuğu
  18. Zio Oyuncu Koltuğu
  19. Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltuğu
  20. Xrancer Oyuncu Koltuğu
 4. Renk A-Z
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka xDrive
DSACategoryId/2147483643/15312/80374073/xdrive
Başa dön