Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
xDrive
Xdrive Akdeniz Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Gri/siyah

Xdrive Akdeniz Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Gri/siyah

xDrive
4.133,64 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

4.133,64 TL
DSACategoryId/2147483643/15312/80374073

Boyun ve bel yastıkları

Ayarlanabilir, deri boyun ve bel yastıklarınızıkendinize en uygun şekilde konumlandırabilmeniz için lastikli olaraktasarlandı. 

Fizyoterapi ve ortopedi alanında uzmankişilerle danışarak yaptığımız çalışmada, kişilerin oturma esnasında baş veboyun kısımlarının basınç ve temas dağılımının farklılık gösterdiğini tespitettik. Buna göre boyun desteğini baş ve boyun kısmına dengeli destek sağlamasıiçin yeniden tasarlayıp özgür, rahat ve yenilikçi kullanım için lastikliyukarı-Aşağı ayarlanabilir destek sistemini geliştirdik.

3d kolçak teknolojisi

Kolçaklar metal iç iskelet ve yumuşak dokunuşlu esnekpu malzemeden yapılmıştır ve en uygun pozisyonu bulmanızı sağlamak için üçfarklı yönde ayarlanabilir.

Kişiselleştirilebilir kolçağı kendiniziçin en mükemmel konumda sabitleyin. Kol dayama yeri esnek pu malzeme ile kaplıolmasından dolayı dirseklerinizi rahatça destekler ve kaymasını engeller.

Ürünlerimizden maksimum verim almanız vememnun kalmanız bizim için çok önemli. Hizmetinize sunduğumuz her ürün dahafazla insanın en uygun oturma pozisyonunda oturmasını amaçlıyor bu da kanbasıncı için önemli olan, dizlerinizin yere 90 derece bükülü bir şekildeayaklarınızı yere düz basabilmeniz anlamına gelir.

Günlük yaşamımızın büyük bir kısmınıoturarak geçiriyoruz. Iyi tasarlanmış ve vücudumuzu destekleyen birkoltuk sağlığımızı ve verimliliğimizi korur. Xdrive endüstriyel tasarımuzmanlarımız tam da bu noktada e-Sporcular, uzman fizyoterapi ve ortopedidoktorlarının danışmanlığı ve destekleri ile vücut sağlığına uygun oyuncukoltuklarını tasarlamaktadır.

Alanında uzman kişilerden oluşan ar-Ge ekibimiz sizleriçin en ince ayrıntıya dikkat etmektedir.

Çalışma koltuğu üzerinde geçirilecekuzun sürelerde kullanıcıların maksimum konfor sağlaması ve herhangi bir ağrıoluşturmaması için xdrive ürettiği ürünlerde sünger yoğunluğunu +/- 60 dns,sünger kalınlığını (8 ila 10 cm) ve yumuşaklığını avrupa standartlarına uygunolarak ürünlerinde kullanmaktadır.

Yatar sırt mekanizması

Neredeyse tamamen düz uzanabilmeniz için 160 °yaslanma özelliğine sahip yan mekanizması sayesinde arkanıza yaslanın verahatlayın!

Yoğun çalışma temposuna biraz ara verme zamanıngeldiyse gevşemek, rahatlamak ve öğle uykusu çekmek istediğinizde koltuğunuzunsırtını yatırmak mükemmeldir!

4class amortisör sistemi

Uluslararası sgs bifma sertifikalarına sahip olan 4class amortisörlerimiz yüksek basınçlarda 600.000 oturumdatest edilmiştir.


Insanın bedensel ölçülerine, beden gücüne ve kişiselözelliklerine uygun olarak tasarladığımız oyuncu koltuklarımız kullanıcısınadoğru oturuş ve duruş imkanı sağlamaktadır.  

Koltuğunuz ilk günkü kadar iyi görünmelive hissettirmelidir. Ayrıca uzun süreli oturma deneyimi için konforkadar deri yapısı da büyük önem taşır. Laboratuvar testlerinden yüksek not alanürünümüzde premium pu deri ve yüksek teknoloji ile üretilmiş dayanıklı kumaşsistemi kullanarak uzun süre oturmaya bağlı terleme, darbe gibi durumlardaoluşacak sorunları en aza indirmenin yanı sıra ürünümüzün sportif ve estetikgörünümünü korumasını sağlıyoruz.

Sağlam metal ayak

Ürettiğimiz her ürünün uzun süreli kullanımına uygunve dayanıklı olması için iç iskelet, kolçak, mekanizma, ayak gibi yüksekbasınca maruz kalan kısımlarında metal alaşımı kullanıyoruz.

Oyuncu koltukları uzun süreli kullanımauygun olarak tasarlandığından dolayı en uygun ayak tipi metal ayaklardır.xdrive akdeniz serisinde çapı 60 cm olan elektrostatik boyalı, maksimumdayanıklı metal ayak kullanmaktadır.

Dayanıklı tekerlek teknolojisi

Ürünlerimizin kullanıcı dostu olmasının yanı sırakullanıldığı ortama ve her zemine uygun olacak şekilde tasarlanmasına dikkatediyoruz ve ürünlerimizin her parçasını buna göre tasarlıyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız yüksekkilolara dayanıklı tekerlekler poliüretan malzeme ile üretilmiştir. Parke,halı, fayans gibi zeminlerde çizik ve iz bırakmayan sessiz bir hareketkabiliyetine sahiptir.

Ürünlerimiz hangi test aşamalarından geçiyor?

Mühendislerimiz ve fizyoterapiuzmanlarımız ile oluşturduğumuz ar-Ge kurulumuz ile kullanıcı deneyimlerini vegeri bildirimlerini dikkate alarak ürünümüz de kullandığımız her parçayılaboratuvar ve dayanıklılık testlerine tabi tutuyoruz. Tasarımlarımızda estetik açıdan en ufak detaylara dikkat ederek sizlerin sağlıklı veuzun oturma deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000021K28J
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön